ЗОНА СУМРАКА!

User avatar
DEZ
Новајлија
Posts: 64
Joined: Mon Apr 28, 2014 4:42 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by DEZ »

Драго ми је да је Чарапан ок. Немој тако ЊУЦ, са њим би победили. :dedica:

Ја сам друго полувреме пропустио због пуцања линка на арени, на радиу сам отпратио наш гол и остатак као у давна времена. Да арена постоји на тву победили би! као у кошарци на ртс-у. Телевизори ови старији, обично емитују сигнал и трепере на алфа фреквенцијама можданих таласа, који су блискији неком космичком енергетском центру, од монитора који вибрира 60 Хз итд. И лакше се може повезати и утицати мислима на даљину и игру.

Весеље ће доћи са титулама тек, не желим да уносим весеље овако , ни из чега. напротив, треба бити макисмално озбиљан и ратоборан.
НУЦ- Јесте то сам ја , ту сам ја био .. на оном форуму који не знам да ли му је овде довољено име спомињати, под ником- звонећи кедар, мислим и да ис ти био тамо неко време (бановали су ми све дез,дексим надимке пре.. па ме није било лако уочити у маси људи, ха) у пивцу сам чешће боравио, у пдф фудбал су ми брисали поруке као и кошарци. Док ме неко од модератора не банова без објашњења. Иако сам се суздржавао да пишем тамо што сам више могао, да не би форум испаштао због позива на насиље, као и сад због тог малагурског који се сумњиво појавио као изговор да се не диже претећа атмосфера пред дерби на форуму. (док говнарским форумима се отворено прети и позива на линч наших фудбалера итд, а ми њиховим играчима управи и тренеру, а камоли толету и ружићу као да не смемо да претимо, у овој судбоносној трци за титулом.) (Ипак ако је дерби жртва коју треба поднети за титулу, прихватио бих то ко и већина.) А та двојица осуђених са психопатолпарајебологија форума су сигурно удбаши, као и већина вести која је измишљена, због неке манипулације. Ипак надам се да су наши људи преузели ту БИУ и да знају шта чине, За кога навија нови министар полиције? нека неко напише...

писао сам нешто мало и на њњњ.дезвез1.блогспот.цом
А те приче о ватикану пакистану и заверама, ћу оставити за паузу после Зездине титуле... САД ЈЕ НАЈБИТНИЈЕ КОНЦЕНТРИСАТИ МИСЛИ ЕНЕРГИЈУ КА ТИМУ ЕКИПИ ИГРИ И ИГРАЧИМА , ПОБЕДИ И ГОЛУ, ГОЛОВИМА и ТИТУЛИ у ове три победе!
Нећу да баксузирам са том ватикан причом сада, када смо у плусу на табели, онда смо били у минусу. Што је већи минус.. кривци су били ванземаљци, богови, сатурнијанци, путници кроз време, па илуминати, масони, циа, амбасаде, геј лоби, када је најмања разлика онда су кривци држава, мафија па толе и савез. судије. Кад смо у плусу медији, новинари, тренер, Милијаш, мотивација, слабо навијање. Мада хемитрагови, хаарп, гмо, су ту увек да поремете играче. То су озбиљне ствари које утичу на све, али ако ми сами желимо победе и титуле не могу нас зауставити.
Свакако ја сам о томе у прошлости писао у интересу откривања и уништења оног ко спречава нас све у црвено-белом као природно доминантне, генетски преодоређене победнике у тријумфима, а не ради неког личног профита, паламудења и оправдања за лошије резултате, као што јсдп чини и на званичном ниовоу и трибини, после скандирања државницима, следеће године почеће они и о масонима и вазнемаљцима да певају и пишу у саопштењима. Ми овамо често делујемо наивни лаковерни, шаблоснки, малодушни у жељи да променимо цео свет па чак и да линчујемо неког зарад своје доминације, а требало би ту пирамиду моћи ако постоји да бар уздрмамо ако не и урушимо, почевши од домаћих сивих еминенција око спорта које неко подржава из виших олигархијских инстанци. партократског титоистичко ватиканског система који даје једнака права усрашком аналном клубу, који у име шест бакљи на њихвом грбу им је наместио 6 титула (од мене непризнатих). Требало је раније ударити по држави, у том случају они који их контролишу, амбасаде нпр, схватили би да масовна реакција не уклапа у њихове геостратешке планове, па би дигли руке од намештања у спорту. Интерес нас правих навијача Црвене Звезде је да организујемо криминално рекеташких паравојне банде које ће да гањају све сумњиве лопове, од папа срање до лондонског двора, сороша, ротшилда, рокфелера илумината циа итд, толета па и наших издјанкика око управе који су свакако допринели свему лошем, да више не дозволимо да нам неко манипулише умовима и успављује, правећи и од форума полицијске психијатријске сабирне центре.

НУЦ Шта има ново у Њујорку.. нешто нисам приметио графит НУ чека(отимај) титулу?, само папир,
:travka: ај попењи се на кип слободе и сликај се испред оне бакље, или емпајер стејт. у ствари најбоље код Атлас статуе испред масонске Рокфелер зграде. Или на крају 26 авеније, у име призивања 26 титуле
https://www.google.rs/maps/vt/data=VLHX ... ChpZGRpN7Q" onclick="window.open(this.href);return false;
и отварања капија пакла. :kotlic:
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Либурнија »

DEZ wrote: НУЦ Шта има ново у Њујорку.. нешто нисам приметио графит НУ чека(отимај) титулу?, само папир,
:travka: ај попењи се на кип слободе и сликај се испред оне бакље, или емпајер стејт. у ствари најбоље код Атлас статуе испред масонске Рокфелер зграде. Или на крају 26 авеније, у име призивања 26 титуле

https://www.google.rs/maps/vt/data=VLHX ... ChpZGRpN7Q" onclick="window.open(this.href);return false;
и отварања капија пакла. :kotlic:
Image Image
Image
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Константин »

DEZ wrote:
Константин wrote:
DEZ wrote:За кога навија нови министар полиције? нека неко напише...
Стефановић је Звездаш 100% провјерено. Што питаш? :D
па да похапси лопове и намести нам титулу :jelenko:
Spoiler: show
а и да ме не ухапси мурија уколико учиним нешто нелегално, у интересу Звездаштва да ме прескоче :zastavaGRB:
Е па хбг Дез, отвори тему "Кад лако је..." :D
Врста која изумире
User avatar
DEZ
Новајлија
Posts: 64
Joined: Mon Apr 28, 2014 4:42 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by DEZ »

Нека неко од женских чланица форума оде до овог форума http://www.ana.rs/forum/index.php?PHPSE ... board=80.0" onclick="window.open(this.href);return false; и и допуни теме о Црвеној Звезди, неки клип ии непто нек убаци..

Како бре тема о ФКЦЗ има 4 стране а прдизанска 11? а о кк да не говорим... а горе у укупном скору водимо само за 4 звездашице.

Наравно нико наш не помиње толета лопова, ни дачића, намештање, фрању, лавор, комплексе итд.
а ови Вучић, пенал, кме...

Не знам ко том женском форуму дозвољава мушкарцима да постоје уопште?! :evil:
Свуда имају неке плаћене говнаре да серу и гебелсују, тамо тај геј фрањевац са ником -лудило, нема никог да апелује на модерацију да се избришу лажи или банује.

Очигледно да су они у свом очају одавно схватили да су распала мањина, па улагали више у медијски и интернет маркетинг, на свим форумима готово да их има једнак ако не више од нас.
У давна времена у мојој школи ни једна девојчица није навијала за њих, чак једна била за хајдук. Онда су се појавили медији тв канали, интернети сајтови фејсбуци и титоистичко ватиканска урота да се кроз ту неку технолошку димензију хипнозе направе два једнака клуба, један као усташко југословнски, један српско руски. Са свом том медијском хајком, преносима кошарки, вестима часописима, жене су почеле да гледају и да се пале на високе монголоиде у цронобелом и латиничним фонтом, као нешто нормално, несвесне да тако само примају туђмизански злодух, доприносећи силовању мајке Србије. :strika:
Појавом интернета не само стока већ и остали, поговото радарски навијачи и њихове дроље се појављују.

Да би дошли до тих њихових дроља краљица, морамо се обрачунати са мушким шаховским фигурама.

У готово извесном глобалном масонском процесу изједначавања па и укидања полова, жене ће постати равноправне. Потребно је зато обратити пажњу и нај тај форум, и заузети своје позиције, и по цену неког трнсветитског тајног убацивања мушких звездаша тамо. :kreza: добровољци нека се јаве. Такође маркетинг нека размисли о идеји производње дилдоа за ликовима фудбалера, женски свет је једно велико неистражено потенцијално поље зараде. А сексуална магија је јако битан фактор који ако се исправно каналише помаже победама клуба. Замислите док су мужеви, момци на стадиону, да девојке уместо да се осећају ускараћено, саучествују у навијању, неким вуду ефектом произведу да не ови маше мету и постигну голове.
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: "Кад тешко је ..."

Post by nyc »

Либурнија wrote:
DEZ wrote: НУЦ Шта има ново у Њујорку.. нешто нисам приметио графит НУ чека(отимај) титулу?, само папир,
:travka: ај попењи се на кип слободе и сликај се испред оне бакље, или емпајер стејт. у ствари најбоље код Атлас статуе испред масонске Рокфелер зграде. Или на крају 26 авеније, у име призивања 26 титуле

https://www.google.rs/maps/vt/data=VLHX ... ChpZGRpN7Q" onclick="window.open(this.href);return false;
и отварања капија пакла. :kotlic:
Image Image
Image

Da znaš da je to mesto nekih 10 minuta od moje gajbe! :srbija:
User avatar
DEZ
Новајлија
Posts: 64
Joined: Mon Apr 28, 2014 4:42 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by DEZ »

;) иди трчи, учини нешто... обележи 26 титулу ватрометом, или нађи неку капију у подземни свет.

Што се тиче питања о питу са друге теме.
свакако да отимање те заставе са псећом главом(као и оне са британском заставом) је један од најзначајнијих потеза навијача, Делија који нам сада готово гарантује и отимање титуле. О неком метафизичком значају тога ћу можда више некад касније кад се присетим мисли које сам имао на ту тему.
Spoiler: show
Ти смешни говнари југ су нама отимали неке крпе, цираде и нека села које нико није чуо. главне екипе ни у сновима не могу да нападну. За ралику од хедхантера и пита (што нам је и обезбедило да дресирамо кују прдизанску и доминацију нас људи над зоофилским фрањевцима). Наредне које им падају су аљкатраз и шадовс, и то ће им бити крај, потребна је само воља навијача да се то уради.
и титуле ће доћи саме после, само насиљем, борбом, жељом се привлачи и постиже циљ победа и трофеј.


Не одобравам ово отварање теме у моје име, без напомене да је премештена.
нека модератор убаци у први пост да је он отворио тему, и пребацио пост
са ове http://www.crvenazvezdabeograd.tv/forum ... &start=105" onclick="window.open(this.href);return false;
Овако делује као да причам са самим собом неповезано ?!
Не желим да причам у ових неколио дана. дижете ми притисак сумњивим потезима, пред одлучујући меч.
не сме ништа неуобичајно да ме деконцетрише. Не знам ја ко сте ви овде и са каквим намерама шта чините. Све моје телекинетичке и психокинетичке моћи као и свих навијача треба ових дана да су усмерене ка Црвеној Звезди, тиму, игри, играчима и победи, головима!!!
Зајебите приче о парама, курцу, палцу. Понављајте само у глави наредних дана Звезда шампион, победа дај гол, отимај титулу. Визуелизирајте у себи позитивне сценарије утакмице и претворите их снагом воље и мисли у реалност.

Такође не одобравам измењени пост у теми о управи. убудуће нека Дача избрише цео пост, а не да мења. Што се тиче управа, домаћи плаћеници и страни непријатељи нека знају да сам ја сам спреман и на најбруталније насиље у циљу освајања титула и одбране звездаштва, ове и свих наредних сезона. никако нећемо дозволити да мање опасно и претећи делујемо и да неко изда нашу борбу за трофјее и победе у дербијима , пред притисцима неких политичких масонких фактора.

Добро.. ајде, отворили сте ову тему, ал знајте САМО ако будем имао времена и воље да пишем, писаћу нешто, касније, сад нисам расположен за више, нити имам времена за форуме натприродно и те завере.
до тада. поздрав.

:zastavaGRB: :pehar:
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Либурнија »

Ја лично и персонално сматрам да је постојање ове теме битно и нужно и, ако је већ нису отворили НАШИ, а онда је само Провиђење а и оно је НАШЕ! :konjanik:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by dacha od bosne »

DEZ, ovo malo što si do sada pisao je uglavnom ok. Moraš da razumiješ da ne možemo dozvoliti pisanje o ubijanjima, ustašama i sličnim stvarima. Zato ti je post editovan. I ne samo tvoj. Edituje se svaki post koji u sebi sadrži stvari koje nisu primjerene forumu. što se mene tiče, dobrodošao si, piši, ali imaj neke granice koje se traže na forumu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Ганац »

Nisam hteo da izigravam Iliju Čvorovića, ali onaj tvoj post je vrvio od nasilja i šovinizma, i ja sam upozorio Daču na to, drugi put ću ti ceo post obrisati.
Mi ovde smo svi pre svega Zvezdaši, i ima nas raznih nacija i vera, osim toga nikako ne smemo da pretvorimo forum u đubrište kao što je južni front ili kako se već zvaše gde su umobolnici žalili što nije bilo mrtvih u Areni.
Ne volimo grobare, ali neka to ostane na nekim benignim stvarima i u okviru sporta.
Želim ti da dugo i uspešno učestvuješ u radu foruma, da se raduješ titulama naših klubova i duhovnu ravnotežu.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by dacha od bosne »

Ovako...Razonoda jeste mjesto gdje se može malo više dati oduška, ali opet neka granica mora postojati. Znači, ovdje mogu da se tolerišu neke stvari koje ne mogu na ostalim pdf-ovima, ali opet neka se ne pretjeruje da nam ne zakuca neko na vrata :D
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Либурнија »

Код Звездаша нема разних нација и вјера, има само једна нација и једна вјера - Звезда! :zastavaGRB: То да један Звездаш ако није већ српске народности, поштује Србе и Србију се подразумијева као и да они који су Срби поштују остале. :zastavaSRB: :psihodelija:

ДЕЗ:

Слажем се са Дачом. Мурија на гајби нам није потребна нити пожељна, чуо си и сам да су неки људи са једног другог форума завршили у мардељу због писања о Малугурском? Ништа сирове пријетње насиљем и то, то нека раде глупи глодари, доминацију ћемо успоставити на мангупски начин са вјером у Звезду и отаџбину! :vitez: Знаш и сам, ћутиш и радиш посао. ;) Полако...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
DEZ
Новајлија
Posts: 64
Joined: Mon Apr 28, 2014 4:42 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by DEZ »

Зашто ми набијате тај шовинизам итд. мени је та прича сасвим секундарна ,тридарна, чтвртдарна. Звезда и победе тима су ми на првом месту. У суштини заступам тезу да су Срби народ најстарији тако да су сви потекли о Срба Звездаша.. тако да ми нације, уопште вере нису битне, више неке идеолошко социолошко психолошке класне ствари. усташе и фрања се спомињу као оличење зла чији дух следе они из хумске, постоји у многим антигробарским песмама нашим па што не и овде. Нећемо дозволити да нас они прозивају неким болесним увредама, да их не набрајам, а ми будемо културни, шта знам.
У принципу траје Рат за титулу, свако ко прати ту неку причу севера, црвено- беле армије је у неком милитантном ратном фазону, који ја покушавам да пренесем на све остале, мотивационим говорима као неки тренер навијача, тренер тима не могу да будем на жалост.

Ово је ваљда тема о натрпиродном заверама.... ви можете да стављајте те линкове или нешто пишите на тему.. ако се ја сетим да се убацим касније кад ми не буде сав фокус ка утакмици и победи, допринећу форуму.
:|
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Либурнија »

DEZ wrote: Ово је ваљда тема о натрпиродном заверама....
:|
Колико сам ја схватио ово је тема о свему "иза кулиса", било да су завјере, било сфере подсвијести?! О космосу и шире? О странпутицама ума и духа?! :?

Што се тиче локалног фашисте са смјешком ајкуле...еххх, они с друге стране брда га негирају, одричу га се. Такав великан а несхваћен и неприхваћен управо од својих! :mrgreen: Постоји ли категорија звана космичка неправвда? :?

[youtube]https://www.youtube.com/watch?feature=p ... ObYoti5wwQ[/youtube]
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Ганац »

Veliki poraz je doživala KLS ne kažnjavanjem po propisima one svinje i sketmena, i time propustila šansu da ligu uvede u regularne tokove.
Mada im ni to neće vredeti, počistićemo govna u plej-ofu, verujem u pun Pionir.
Što se fudbala tiče franjevci pište "kano sinje kukavice" o neregularnosti, postade im i njihov (do ove zime veliki prijatelj)tole neprijatelj br.1, ne znaju gde udaraju (kao da je ova liga ona šuma na Kozari, "a oni jadni oslepeli").
Dobili su derbi zahvaljujući taktici čuvanja 0, ali sutra kada osvojimo titulu, to više neće biti bitno.
Bitno je da sutra i uprkos kiši pošaljemo poruku sa Marakane "DOSTA JE BILO KRAĐE, VRAĆA SE NAJBOLJI NA PRESTO"
Bitno je da sutra Srbija i svet vide ko je Zvezda (za mali klub oni znaju da je mali).
Vaterpolo, pa mi u bazenu nemamo delfine, to su nemani kojima je uzgred zahvaljujući pizdi Šoštaru oduzeto pravo da brani titulu evro šampiona.
Rukomet - pa tu je najveći uspeh postigao Perun što je sačuvao klub, za razliku od nas grobari se raspadaju, verovatno im savine presušile,nema para, nema ni muzike, još da oteramo ono govno marjanovića sa čela RSS, pa da i rukomet kako klupski, tako i reprezentativni krene napred.
Protv zla u sportu se treba boriti, u knock down-u je i sada ih treba samo nokautirati.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by dacha od bosne »

U ovom trenutku, a ni u bilo kom drugom ti neću dozvoliti DEZ da ovdje na forumu pišeš ovakve postove. Znači, sada ću ti oprostiti i samo izbrisati post, ali prvi sljedeći će biti sankcionisan. Imam toleranciju, ali ovakvu, prema omalovažavanju i nipodaštavanju žrtava ovog haosa, e za to nemam.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Post Reply