ЗОНА СУМРАКА!

User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Либурнија »

Али, "наркоман" је ипак јавно у ВК клубу док Весића скривају као змија ноге. Вјероватно зато што се боје тебе и мене... :roll: :mrgreen: Чедо и Весић нису из исте приче, скандирање Чеди је више фолклорна појава (није чак више ни политичка пошто је Чедо постао безначајан) док је са Весићем ствар мало озбиљнија а учесталост (не)скандирања није ни случајно индикатор да је Весић пожељан у клубу.

П.С. Коначно нађосмо и за Весића адекватну тему, "Зона сумрака", другови са студија... :mrgreen:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5_fbPtk0 ... detailpage[/youtube]
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Najdoski dr. Ilija »

Либурнија wrote: скандирање Чеди је више фолклорна појава (није чак више ни политичка пошто је Чедо постао безначајан) док је са Весићем ствар мало озбиљнија а учесталост (не)скандирања није ни случајно индикатор да је Весић пожељан у клубу.
Image
Јоооој брате, нећу да ти кажем нашта ме ово подсећа али ћеш сигурно да провалиш нашта мислим! :smrc:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Константин »

За разлику од многих Весић је сачуван и то је чињеница коју никакво спиновање неће промијенити.
Врста која изумире
User avatar
DEZ
Новајлија
Posts: 64
Joined: Mon Apr 28, 2014 4:42 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by DEZ »

Image Image
tijana dapcevic - masonka , skrivena ruka
njena sastra Tamara Todevska - pesma 1003 ---
http://www.youtube.com/watch?v=ICsTo7MXgE0" onclick="window.open(this.href);return false;
peko dapcevic jedan od komunjarsko dukljanskih predsednika jsdp sekte.
dakle 1003 sms broj kao i poplave su osmisljeni da bi govnarsko masonska mafija isisala nas novac.

ImageImageImage http://ourinvisiblefriends.files.wordpr ... d-veil.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.whale.to/b/hand_sign.html" onclick="window.open(this.href);return false;
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by nyc »

DEZ u sridu! :ura:
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Либурнија »

Мислиш у недЕЈу?! :travka: А како се на југоистоку зове тај дан?
Spoiler: show
Њујоркеру профо, питај Опатијце ка ће да те воде на Беју Недеју ћооо?! :rakija: :kolce: :kreza: Ако тје, долазим и ја да има ко да те носи кући :mrgreen: пошто ипак добро познам те стазе и багазе... :magare:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Либурнија »

Одговор на 3:00: :jelenko: :magare:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?feature=p ... 7x-7K-UETw[/youtube]
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
атомски мрав

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by атомски мрав »

А ти бишопе све ово пишеш док :nene: си на послу. Како бре онда цвета незапосленост?
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Либурнија »

бишоп wrote: А код нас на југоистоку је сваки дан недеља. То му код вас западњака дође као нерадни дан јел, е па код нас је сваки дан нерадни јер једино што поред цвећа успешно овде цвета је незапосленост мЛоооого нам лепоооо.
Чуј западњака... Мсш, овај рад?! :kreza:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?feature=p ... xIoUHaE9Do[/youtube]

"Немате два мартинија?!" "Нема нИјЕдан!" :smeh: :pehar:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Либурнија »

бишоп wrote:Не постављај ми клипове, не могу да преслушавам, оде све у програм.
Море и да оде, шта ће да им фали?! Бар ће да виде нешто честито а не ове колумбијске и турске лимунадице. ;) Ово да репризирате, гледаност би вам експлодирала.. :film:
Spoiler: show
А онда и запосленост тј. упосленост. :mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
атомски мрав

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by атомски мрав »

Либурнија wrote:
бишоп wrote:Не постављај ми клипове, не могу да преслушавам, оде све у програм.
Море и да оде, шта ће да им фали?! Бар ће да виде нешто честито а не ове колумбијске и турске лимунадице. ;) Ово да репризирате, гледаност би вам експлодирала.. :film:
Pa ako gledaju Šurdu, onda mene neće da vide :dedica: Nemoj ti tako.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Либурнија »

Па добро, али тебе ионако гледају сваки дан. :mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
атомски мрав

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by атомски мрав »

бишоп wrote:Код нас тога нема, само политика, ријалити по цео дан и ови наши новинари као теги ауто цензура и све то сујетно и нарцисоидно, а народ ужива, ма да не ширим тему, права зона сумрака :kreza: . Него кад смо код недеље тј викенда како оно код вас беше, цеље седмице радиш и онда удри :rakija: и :opacupa: , а код нас сваки дан недеља :travka: јбг сиротињска забава :smeh:
KAKO LAŽEEEEE ČOVEK!!!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Либурнија »

Кхммм...ооовај, не би се ја ту штел некај мешат...ак ме размете?! :mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
атомски мрав

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by атомски мрав »

Post Reply