ЗОНА СУМРАКА!

User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Либурнија »

Сањао са м да играмо неке квалификације на Мари за Европу и да водимо против Ђенове (оне друге, не Михине) на полувремену 6-2!! И да се цијели стадион окренуо према ложи и почео скандирати "УПРАВА! УПРАВА!" :o :jelenko: Па бих овако мало да се пропитам - је ли то нешто озбиљно?! Мсм, ти симптоми и то? :zbunjen: :kreza:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Ганац »

Либурнија wrote:Сањао са м да играмо неке квалификације на Мари за Европу и да водимо против Ђенове (оне друге, не Михине) на полувремену 6-2!! И да се цијели стадион окренуо према ложи и почео скандирати "УПРАВА! УПРАВА!" :o :jelenko: Па бих овако мало да се пропитам - је ли то нешто озбиљно?! Мсм, ти симптоми и то? :zbunjen: :kreza:
Jači oblik zaraze koja poprima oblik pandemije poznatije kao "opsednutost ZVEZDOM", još uvek nema efikasnog leka, ali da te ne brine suviše, nuz pojave ove zaraze su :"euforija, patnja, tuga,sreća, tuga, sreća, nelogično ponašanje, pevušenje pesama u prevozu, na poslu, u kupatlu, kod pojedinih slučajeva su viđene i suze", zato nemoj se plašiti, to je prirodno stanje svakog pojedinca kome su drage crveno-bele boje.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Либурнија »

Da, a pricinio mi se i nas mili komandante!

Image
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
DEZ
Новајлија
Posts: 64
Joined: Mon Apr 28, 2014 4:42 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by DEZ »

http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-kos ... -pre-svega" onclick="window.open(this.href);return false;
Zasto niko ovu vest o udomljavanju zivotinja kk franjevac niko nije iskomentarisao, ocigledna provokacija, odnosno priznanje KKJSDpn, da su ustasaki katolicki klub.
Sv franja asiski, katolicki svetac zastitnik zivotinja. obelezava se 4.10 kao i dan jsd rodjendana.. http://en.wikipedia.org/wiki/Francis_of_Assisi" onclick="window.open(this.href);return false;
ali ajde to je njihovo pravo veroispovesti na katolicizam, i sluzbu papa franji, i nista novo od franjine udruge,agenture brozove instalirane u Beograd pod zastotom parokratskih aparata. Ali problem je sto red franjevaca predvodjen svinjom i tumbasem, zapravo koristi te zivotinje za zoofilska izivljavanja, cime se po skrivenoj ezoternoj istoriji religije zapravo bavio red franje asiskog.

JKKp sad gubi utakmice, jer su umorni, psi i macke su ih iscrpeli, sranjevci su dobili dzukacke kite u analni otvor.
franjevac kucka nije, franjevca kucka bije.
Mislim da je zoofilija jos ilegalna u ovoj zemlji, vlasti neka ispitaju i oravdanost udomljavanja tumbasima i drugim patoloskim slucajevima ovih neduznih stvorenja.
Zakjucak . svinjo sranjo assiski mora da umre, jeduci ciganska govna.
User avatar
DEZ
Новајлија
Posts: 64
Joined: Mon Apr 28, 2014 4:42 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by DEZ »

smrt toletu
govno mora da ode. dok je on tu mi prakticno nismo dobili ni dva derbija na jna, sudije im domacinski sude
svaki kontakt stoci siptarskoj.
siptari su to , imali su bele adidas dresove ko siptari a mi crvene kao Srbija.
tole govnar je na svom jna uz pomoc ambasada albanije amerike i nekih domacih politickih bolesnika organizovao taj prekid i dron, da bi paznja kompletne javnosti predvodjena milionima Zvezdasa sa mrznje prema toletu i stoci lopovskoj ustaskoj siptarskoj u okviru jsdfkp i govnjivim grobarima i prdizanalu, presla na analbance.
Opet nasa dobrota i naivnost nas kosta u psiholoskom ratu pred utakmicu, mrznja koja nam treba i zelja da ih konacno pobedimo na lavoru, motivisanost u smislu makar bilo i mrtvih, makar se lila krv cele loze na jna, zvezdaska javnost opet postaje zaboravna i izmanipulisana nekim politikantskim spinovima.
Uz to sumnjivi prelazni rok gde nismo doveli normalne napadace, niti je ko mrdnu oda igrao u evropi ili oteramo toleta, govori da drzava zeli da nas unistava i dalje. demonstracije portiv drzave moraju da krenu, tole lopov mora da ode. mora da umre svako ko mrzi Zvezdu,

ustase siptari balije jese pakistanci sa juga na ovom namestenom derbiju su razvili zastave sa cetnickim lobanjma, nasim cetnickim srpskim zvezdaskim lobanjama?!, oni su bar pre imali lobanju bez kostiju sta sad hoce i kosti, - verovatno Skull and Bones society stoji iza tog i namestanja utakmice ?? koliko neko treba da je jadna kopija severa da ucini tako nesto....
Bice oni gomila kostiju i mesa, treba dici jna u vazduh na sledecoj utakmici. To su siptari , opet ponavljam imali su bele adidas dresove ko siptari, a mi crvene ko Srbija. znaci vokri, tole tachi, tudjman...
U borbu za prvo mesto do kraja sezone, mora se boto spreman na pravi rat, titula iznad svega.
Nasa je greska sto nismo sa dovoljno negativne motivacije se pripremali za ovaj mec, i sto smo pustili igrace u reprezentaciju. Sigurno je ovakav raspored napravljen namerno. Lopov se mora likvidirati.

jna srusiti i spaliti!

smrt tv areni, svim linkovima i radio beogradu

CRVENA ZVEZDA SAMPION , POBEDA ILI Smrt svima
User avatar
DEZ
Новајлија
Posts: 64
Joined: Mon Apr 28, 2014 4:42 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by DEZ »

:dedica: Хохохо.. поздрав и срећна Нова година, бадњи дан и Божић и све остало... хохохо

А најпре нека нам је радостан 5.јануар , свети дан првог вечитог дербија и наше победе. хохохо.
ДЕда мраЗ је и тада почео са својим терором над цроно-белом децом малом. хохохо
http://i.imgur.com/ufxdy12.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;


Свака част ЦЗБГтв што прати хохохо Хокеј..

Да не прати не бих знао да су Кроули и Никола Пашић стари Звездаши.

http://2.bp.blogspot.com/-mOGDnVNtssg/W ... cfe13a.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;


На мом редизајнираном блогу можете наћи још пуно значајних чланова Реда Старих Звездаша http://dezvez1.blogspot.com/2017/01/red ... zdasa.html" onclick="window.open(this.href);return false;

плаГијаТоРска муријалија нека цркне.

и у вези са тим поготово је ЦФЕ страница битна и активна
http://dezvez1.blogspot.com/p/cfe.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ту су и ЗЕД вести
http://dezvez1.blogspot.com/p/blog-page.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ЗвеЗДа у 3Д
http://dezvez1.blogspot.com/p/3d.html" onclick="window.open(this.href);return false;

а ту је и фамозни , правилник ЗВЕЗДАШКОГ коменатарисања
http://dezvez1.blogspot.com/p/zvezdasko ... sanje.html" onclick="window.open(this.href);return false;

(надам се да не замерате, за рекламу блога,
могу ставити у блог заузврат ваш рекламни банер, ако желите..
Хохохо, коса ми оседи док обиђем све ове звездашке форуме и сајтове, стварно нема смисла да их има безброј, а ни да влада самовоља самопрокламованих ауторитета).
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Beara_Vladimir »

Lepo te je opet videti na forumu, DEZ. Piši nam češće. :)
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Dennis Rodman »

Ček 'malo, je li realno da je ovoliko genijalan čovjek? :valjanje: :ziga:

Izgleda sam ga prizvao onim pisanijem :ziveli:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Ганац »

Daću šlagvort DEZ-u:Image

Ovolika boleština zaslužuje tretman u MUP-u a posle toga u Zabeli ili "Lazi", zavisi od toga da li je mentalno retardiran ili vrlo ostrašćena stoka.
Stavljam u Zonu sumraka jer ovo može izjaviti samo neko pomračenog uma.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Beara_Vladimir »

Standardan grobarski repertoar.
Čoveku je neophodna pomoć, očigledno.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Мики »

Човек да не поверује да неко овако нешто може да напише.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Beara_Vladimir »

Frustracije su čudo.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Либурнија »

Ništa, ništa, silovacemo pacenike još decenijama...zato što su pičke glodarske! :opacupa: :foot (10):
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
DEZ
Новајлија
Posts: 64
Joined: Mon Apr 28, 2014 4:42 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by DEZ »

Zbog takvih bolesnika kao ovaj gore na slici, mozda je potrebno i da mi imamo jos gore likove. I da im uzvracamo kontru, ne jedan vec deset metaka u potiljak. :hmmm:
Sramno da takvi grobljani imaju medijsku podrsku, gobotnica im drzi pozadinu i truje obicne zvezdase propagandom protiv kluba, trenera, a drzavu uznemiravaju pretnjama, dok kod njihovih malobrojnih pacenih sledbenika stvaraju utisak da su fer i posteni, a ne najcrnji propaliteti dopinogvani premiranim lopovi i psihopate u sluzbi sistema, rezima, franjevackih partija, saveza, sudija koji nas sabotiraju vec dvadesetak godina.
Znamo mi kakvi su oni svi odreda i sta pricaju i misle, ali zato neka oni znaju kroz moj lik i delo da smo mi jaci i na tom polju, iako po prirodi ljudi i gospoda, nekada ka misevima moramo da reagujemo zverski brutalno.

Nije poenta nase navijacko medijske borbe da se dopre do neutralnih i neinformisanih gradjana Zvezdasa . Vec da se utice na neinformisane grobare, da shvate da su lopovski rezimski klub, projekat, da im se namesta ,krade, i da smo mi ljuti zvezdasi tu iza svakog coska i necemo tolerisati tu nepravdu, a kamoli namestene derbije gde se nasi igraci uspavljuju i demotivisu da trce, kao i stocarske filijale, dok su i sudije tu za svaki slucaj da odrade za njih.
Iako se svi ovi igraci i Bozovic sto se danas kritikuju od strane laznih zvezdasa partijskih botova u medijima i na netu, motivisano i odlicno igrali i trenirali prosle sezone. Ako ne uspemo da zauzmemo medije i sprecimo drzavu i sistem da nam otima pobede i njima namesta meceve, moramo alternativno traziti metode da objasnjavamo svakome kome znamo od malobrojnih zagrepcana partizanovca, da su lopovi, rezimski klub da ne zasluzuju sa tako losim idopingovanim igracima i propalim patuljastim rasistom trenerom ni da postoje, a kamolii da im namestaju utakmice, da igraju sa filijalama koje im se sklanjaju, da im sudija svira kartone, penal , objasniti na ulici svima u crono-belom to od starih do dece male.




Evo npr. juce sam pokusao da se ubacim na ovaj neutralni forum, i sasvim fino i kulturno, u svom netipicnom stilu ukazem na pravo stanje stvari... Medjutim bolesnici grobljanci imaju vlast i tamo i izbrisali su mi ovu drugu poruku (koju sad kopiram ovde) i banovali nalog. U saradnji sa politickim botovima koji se pretvaraju u komentarima, medijima i na fourmama da su Zvezdasi.



http://forum.b92.net/topic/63017-huliga ... try5663190" onclick="window.open(this.href);return false;
(Reakcija na Margeret Tacer izjavu.)

Grese ljudi koji tako olako decu i omladinu etiketiraju i nazivaju stokom.

U psihologiji to je tipična projekcija svoje patologije na druge.
U politici skretanje teme sa svoje autokratske vladavine.

Navijaci nisu stoka, ni ovo ni ono.. To su ljudi u vremenu i prostoru, necija deca, braca, roditeljii.. oni koji idu na posao ,skolu ili bleje u kraju i za kompom. Zabavljaju se smeju i normalno se ponasaju veci deo vremena.

Ali kad dodju na stadion pretvore se u neko divlje cudoviste. Kao DrJekyl i Mr Hajd.
Sta ih navodi na takvo ponasanje, to je pitanje za dublju analizu.
Svi mi imamo mracnu stranu, koja tezi da se ispolji. Navijaci koji su nasilni su neminovnost. Jer je u pitanju strast.
I nikakva navodna borba protiv huliganizma nece promeniti ni zaustaviti talas.

Vec treba nekom celovitom regresoterpijom se vratiti unazad ka izvoru i korenima problema na sirem nivou.
Sa druge strane "huligan" kao organizovana profesija i neka subkulturna grupa je diskutabilan pojam.
I cesto iskoriscen u neke politicke svrhe.

Biti navijac ipak nije cilj sam po sebi, Vec pobeda. Pobeda sebe i kluba za koji navijas. Zbog brojnih nepravdi u sportu a i drustvu, pravi navijac cesto poludi i moze doci do opravdanog izliva besa oko sportskih borilista - ka protivniku, sudijama, savezu, medijima, drzavi i njenim organima i citavom uefa i svetskom sistemu autoriteta.

Tako vidimo u ovih zadnjh par derbija kako su sudije, savezi, mafija, partije, i vlasti i opozicija i JSDP pokrale Crvenu Zvezdu i namestili grobarima utakmice.
Zestoka i surova reakcija pravih Zvezdasa ne bi smela da izostane ka svim elementima sa strane koji ometaju klub u zasluzenom osvajanju trofeja i pobedma u derbijima.
Medjutim nesto je nema, izgubila se na relaciji obicni navijaci i huligani i politicari?!
I na Zvezdaskim forumima se gusi reakcija, a kamoli u zvanicnim (grobarskim) medijima.

Na zadnjem derbiju nije sviran crveni karton brazliskom pederku, faul nad golmanom, nepostojeci faul Frimponga za slobodni udarac. Klubu se uskracuje finansijka pomoc i plate igracima, pa nemotivisno ulaze u mec i slabo trce i rade na treninzima. Andjelkovic najbolji igrac C.Zvezde ove sezone pod sumnjiviom oklnostima proglasen povrdjenim. Savez, pred prosli pokradeni derbi (gde je djurdjevic rukom dao izjednacujuci gol, pored gomile sitnih faulova na sredini u korist lopova iz humske) je protiv pravilnika FSS dozvolio evertonu da igra umesto za incidenet na Banjici da ga kazni sa par utakmica. FSS Zvezdi jos ne priznaje titulu iz 1946. Rasista celavi, skinhed patuljasti trener na klupi kluba iz humske, umesto da se udalji iz fudbala, rehebilitovan od UDBE i Ruzica da obavlja prljave poslove cuteci na doping igraca pogotovo momaka iz brazila, dok im vucela sps menadzer albanska mafija namesta utakmice, a partokratski mediji velicaju celavog propalog trenera i dizu u nebesa dvolevonoge igrace, i kreiraju lazne elite, stalzeze i klase, u saradnji sa estradnom mafijom, dok obican narod za sad zvizdi na ulici upotrazi za jednakim satusom koji su ovi iz krimogene sfere oteli postenim gradjanima. Savez ih nekaznjava oduzimnjem 6 bodova zbog igraca bez zdravstvenog kartona. A vlast zvezdaskim drzvavnim novcem placa UEFA mafiju da vrate u evropu izbaceni pratizan. Dok za nas nisu hteli da se pomere 2014-e. A kamoli da vrse revansizam za dosovski toletov period kradje, nepriznatih namestaljki i progona Zvezdinih rukovodilaca.

NIje li usled svega nabrojanog samo za ovu sezonu nepravednog (a da ne spominjemo i eru pre toletovg lopovluka, mirka premijera), sasvim opravdano da milioni Zvezdasa reaguju i sprece i isprave tu nepravdu. Da bar spasu titulu. A ako ne i preuzmu vlast u zemlji , i poniste ove neregularne derbije isprave mnogo toga jos, a ne da dozvole medijsko botovskoj hobotnici i na zvezdaskim sajtovima da sputava i spinuje stvari na pricu o kvalitetima Bozovica, kome ocigledn neko sugerise da ne motivise ekipu kako treba. Nije on kriv sto igraci demotivisano ulaze u derbi, i ne skacu na sudije koa ovi majmuni iz humske, cudne se stvari desavaju... mozda im neki sistemski faktori sipaju opijate u hranu i vodu pred mec, pa pospani i malaksali ulaze na teren. Nekome iz vlasti je interesu da ne dobijemo derbi ove sezone, jer je u saci stocarske mafije. No ni kontrola medijske sfere im nece pomoci jer vascelo zvezdastvo je doseglo nivo jake kolektivne energetske vezane celine koja telepatski moze da komunicira i informise se.

Ako mogu ovi studenti i jos neki da prete prevratima za neke svoje zahteve, sto ne i navijaci.
Kao prvo - rezultat derbija ne treba priznati. Potom zahtevi protiv saveza, za finansijsku revitalizaciju kluba pred LS, a i naseg coveka na celu drzave da stave recimo Dzaju.
Ili ne dao Bog da ekstremnijim metodama krenu da spontano divljaju ulicama, da napadaju i tuku sudije, politicare, savez i jna spaljuju, ili cak napadaju njihove sizofrene gebels novinare, fudbalere, trenere, uprave, decu u cronbelim obelezjima na ulici, iscrtavaju pretece grafite i precrtavaju murijale. Niko normalan ne zeli da dodje do toga...
grobari su napali i premijerovog sina pre, pa je citam skoro.. od posledica traume presao u radare.

Decu ne treba dirati, ni javnih, ni obicnih licnosti. No ako se ne resi pitanje slobode nosenja obelezja i starih i mladih, plus, nastavi sa kradjama i napadima nozevima na bracu ruse i clanove zvezdaskih udruzenja, onda iza svakog coska vrebace.. opasnost i bice bandi, nasilja i urbanih ratova ko u Warriors filmu. A pogotovo usled pokradenih derbija i fudbalskih nepravdi, vecini zvezdaske populacije u zemlji ce nesto kvrcnuti u glavi i reci - e kad ovi mogu da kradu i bodu i prete deci, a vlastodrsci, partije im od straha namestaju, a mi da budemo uvek fini i gospoda i krivimo samo sebe i trenera u nekoj bitci protiv vetrenjaca, i tako stradace mozda i neduzni. Reci ce ljudi ako moje dete ne moze da bude srecno, nece ni tvoje. Ja ovim ne propagiram nasilje, ovo mali broj ljudi cita, a oni koji citaju i nisu bas opasni, samo kao psiholog upozoravam na posledice ako se stvari ne dovedu u red.

Ja nisam nasilan po prirodi, ali sve cesce mi se javljau mracne misli... ne samo zbog ovog sad namestenog derbija, vec duze vreme, a i zdravlje mi nije bas naj. I eto spreman sam u smislu cojstva da zastitim druge od sebe, i recimo da odem do Savskog mosta i tamo provedem svaku utakmicu do kraja prvenstva, preteci skokom, ukoliko neko nastavi da sabotira kvalitetniji klub da pobedjuje i osvaja trofeje, bude li bilo sudijskih kradja, ili namestanja i u nekom kup derbiju sad. Neka znaju da cu skociti!
No ako i ovi drugi krenu da prete skokom u reku, onda nek znaju da nas ima vise. Ipak onda tek bi bilo logicnije da se izbaci rec samo iz samoubistvo, jer se covek mora izboriti za mesto na mostu.
U sustini mi zvezdasi smo ti koji smo spreminji na mnogo vise u cilju pobeda i titula, nego oni i taj nas jedisntveni vecinski duh ne sme biti medijski i drzavno blokiran, i demonizovan iz nekog mutnog razloga..
i da ti ljudi iz sistema misle da sport i klubovi pripadaju njima, a navijaci da budu samo ovce koje ce da kupuju karte. Zvezda je nasa, titulke i pobede u derbijima su nase... jer to je smisao zivota.

Dakle sve te nepravde i huliganizam u zemlji nastali su davno od kad deca ne smeju da se setaju u obelezjima svog kluba gradom ko svuda u svetu. Mozda je u nekim manjim mestima drugacije. Ali za Beograd bi bilo dobro da se srede stvari, da moje dete moze slobodno da hoda u dresu kluba svojim gradom i krajem, bez da se udruzje u neku bandu, i ne bude etiketirano i od nastavnika kao provokator jer je u dresu i salu.
Crvena Zvezda da bude jedini klub u Beogradu i stoga dobije veca sredstva za Evro pohode kad drzava i grad stanu iza nje, a ovi drugi malobrojni i iskompleksirani lopovi, crni i plavi da se disciplinuju, ili polako vrate u zagreb ili split. Jer taj projekat antizvezdastva pod okriljem sistema, politike, saveza i medija traje od 1992. (Bas od godine osnivanja ove medijske kuce ciji je forum). Jugosloveni i ostala koalicija nisu nam oprostili osvajanje Evrope i Sveta, vec te godine su uz pomoc vatikana italijanskih i spanskih klubova namestili u basketu u turskoj trofej svojima, pa krenuli u medijsku satanizaciju i ratna huskanja, u Srbiji na celu sa slobinim rts gebelsom svercerom Vucelom, da bi usled sankcija sprecii Zvezdinu evro ekspanziju, dok oni profitiraju, umesto da je taj u zatvoru on je rehabilitovan od sluzbe. Zbog svega domaci sport, bgd, srbija i evropsko drustvo propadaju. A nekome sa strane je to mozda i namera, da sto sivije bude sve u zemlji.

Sto je dakle poenta mog upisa, da sve to nije huliganizam, vec vatreno navijanje i zvezdasko pravdoljublje u cilju pobeda i titula kluba stuba i simbola Beograda, Srbije , Evrope. Duh bunta i zelje za slobodom i tekovina potisnutog gneva gradjanske civilizacije protiv banditsko brdjanske plemenske uzurpacije polozaja moci i zdravog razuma naroda.

Ako vam ovo napisno deluje kao neka propaganda... Znajte da nije, vec samo kontra gebelsovanje i vracanje, ponistavanje i dekontaminicija medijskog etra i umova ljudi koje je trovano dvadesetak godina unazad konstantno lazima i manipulacijama.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Beara_Vladimir »

DEZ, pročitah ti post jutros na b92 forumu. Nemam reči stvarno, to što ti umeš da sastaviš nikom drugom ne bi ni palo na pamet.
Svaka ti čast! :)
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Post Reply