"Pljuni i zapjevaj..."

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by crazynorth75 »

Alan Ford wrote:
crazynorth75 wrote:pa nisam ja ostavio Borišu bez sekunde, ili Kari...
Pa nisi ti ostavio Borisu na klupi, ali nisi ni Renfrou dao da prevodi loptu...i onda Kari je car, a Radonja je dileja...nije mi samo jasno kako ne vidis da imas dva metra i da po potrebi meris razlicito...kao da napises, Kari moron ne da sekunde Micicu (koji nije ulazio tu utakmicu) ili zakucao nekog za klupu (bilo koga ko u tom momentu nije na terenu)...

Oko Mekela je duza prica i potrudicu se da sklopim sve na jednom mestu...to i za klince cu na kosarci, jer jeste sportska tema...

P.S. I da se ne shvatimo pogresno, naravno da je Kari bogotac za Radonju...
Sad ti to malo banalizuješ, ali nije to baš tako. Nemam ja 2 metra, samo jedan- koji se zove košarkaški rezon. Renfro je na toj utakmici bio među najboljim igračima Reala, a to sam naveo kao neke neiznuđene (sad i to je upitno pošto je Real baš stisnuo tada odbranu na pleju) greške koje su dovele do poraza.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by Либурнија »

Константин wrote:
Либурнија wrote:
Константин wrote:Одљутио се опет :valjanje:
:
Nakacio se i opet i opet i opet... nema lijeka pa ga nema. Da se nisi ti mozda zacopao ? :wub: :jumping1: To ne bih prezivio zaista.
Па ти видиш моје постове, значи нисам на игнор листи? :lol:
Знаш како, послије џукачких увреда ја то обично ријешим једном за свагда, али када видим како се нешто љутиш, па одлазиш, па се враћаш, па се нешто покушаваш свађати а понајвише сам са собом...
Смијати се је здраво. :D

-у.

...i onda ti jadnicak moras intervenisati, inace ne bi ti. :isuse:

Tvoje postove nazalost ugledam kad sam odjavljen sa naloga. Vidim mrstenje i nipodastavanje po internetu ti dobro ide. Aj prestani za promjenu kenjati bar jednom u zivotu. ZeMo?! Na kom jaziku da ti se to objasni? :hmmm:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by Константин »

Либурнија wrote:
Tvoje postove nazalost ugledam kad sam odjavljen sa naloga.
То се више него једноставно ријеши али волиш да их читаш.
Не знам у којој си сад фази али нема разлога да псујеш, опусти се боље је за живце.
Врста која изумире
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Играчи

Post by Либурнија »

Zar nismo mi Coviceve pudlice?! Oni su valjda Vesiceve? :matis: :plezi: :kreza:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by dacha od bosne »

Da ovdje nastavim o ovome...ne znam ćije smo mi pudlice, ali je tačno da se rsb slizao sa ljudima iz kluba i da igraju po njihovim notama. Da ne spamujemo tamo temu, ono sam napisao samo zato što Vasa navodno naprano mijenja iskaz, ali ni kod njih ne postoji neka konkretna izjava Vase, kao ni Čovina da Vasa nije na pozajmici.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by Либурнија »

Pa zar nisi i ti s njima slizan ono? Pitam posto sam cisto ljubomoran posto bi mi konkurencija u vidu jos jedne Coviceve pudlice zaista bila previse. :mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by dacha od bosne »

Либурнија wrote:Pa zar nisi i ti s njima slizan ono? Pitam posto sam cisto ljubomoran posto bi mi konkurencija u vidu jos jedne Coviceve pudlice zaista bila previse. :mrgreen:
Što hoćeš i tebe da povežem sa Gazdom :mrgreen:
Ja sam svojevremeno, nakon razgovora sa bivšim pr-om kluba dobio odgovor kako ljudi u klubu cijene naš rad, ali da sam nekada previše direktan, pa me zamolili da neke stvari ne ugledaju uvijek svijetlost dana (moja interpretacija). Sve u svemu, imam dobre odnose, ali nikada ne bih sebi dao tu "čast" da neko upravlja mojim stavovima. Sad, što se nekome ili nekima to nekada tako čini, druga je priča.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by Либурнија »

Видим ја многима се већ дуго времена свашта привиђа па кренули у лов на непостојеће вјештице. :dope: :lol:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by МоСа ВерСе »

crazynorth75 wrote:Demagogija kao što rekoh, prvo sebi daješ za pravo da ocjenjuješ nečije Zvezdaštvo, onda to ponovo provlačiš i kroz drugi post. Pravi političar. :thumbsup:
Лепо ја кажем да си паметнији од мене. Само овакве расправе нису за троловање на битним темама, па можемо наставити овде. Наравно, ако имаш још нешто да ми напишеш.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by crazynorth75 »

Nisam ja počeo sa trolovanjem nego ti. Vidim da si i napredovao u moderatora :smeh: :thumbup:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by МоСа ВерСе »

crazynorth75 wrote:Nisam ja počeo sa trolovanjem nego ti. Vidim da si i napredovao u moderatora :smeh: :thumbup:
Изјава која стоји на званичном сајту Бајерна није истинита јер ће Васа и следеће године, ако се покаже ( а верујем да хоће) играти у Звезди. Тако да и ти даље веруј Бајерну слободно, ја ти ту не могу помоћи.

Ово за приватно ти не бих одговарао, можеш о мени да мислиш шта хоћеш. Мени ниси битан као особа тако да ћу одговарати само на онај део где као модератор треба да одговорим члану.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by crazynorth75 »

Znači ako se pokaže ostaje, a ako se ne pokaže vraća se u Bajern? Ne interesuješ ni ti mene kao čovjek, nego mi drago da se takve gromade biraju za moderatore, čestitke ovim putem i Dači :thumbsup:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by Либурнија »

Е јбг, МоСа, ни ти не пријављујеш унапређење, ЦЦццц, таква је та нова генерација, само да не мора за пиће да се троши. Један прешућује одлазак у мировину, други промоцију и тако у круг. Па пошто је та пива, мајку му?! :mrgreen:

И молим те - пошто си сад друг адмиР, не мош тако бахато да се понашаш према обичним форумашима и да дајеш такве изјаве да те они као људи не интересују! :dedica: :dope:
Spoiler: show
Karma is bitch. :whistle: :kosarkas:
Last edited by Либурнија on Mon Dec 28, 2015 1:20 pm, edited 1 time in total.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by МоСа ВерСе »

Неће он ниђе.

Хвала на комплименту за громаду. Шта год могу да ти помогнем а тиче се форума, слободно ме питај.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by Ганац »

МоСа ВерСе wrote:
crazynorth75 wrote:Nisam ja počeo sa trolovanjem nego ti. Vidim da si i napredovao u moderatora :smeh: :thumbup:
Изјава која стоји на званичном сајту Бајерна није истинита јер ће Васа и следеће године, ако се покаже ( а верујем да хоће) играти у Звезди. Тако да и ти даље веруј Бајерну слободно, ја ти ту не могу помоћи.

Ово за приватно ти не бих одговарао, можеш о мени да мислиш шта хоћеш. Мени ниси битан као особа тако да ћу одговарати само на онај део где као модератор треба да одговорим члану.
Mosa, prijatelju, ako dovodiš mladog talentovanog (što Vasa i jeste) igrača na poziciji gde ti škripi i njega vidiš kao neku perspektivu, onda ga ne potpisuješ do kraja sezone, s pravom da produžite saradnju, to ostavlja mogućnost i novinarima da manipulišu i nama forumašima da sumnjamo u iskrenost aktera.
Ja bih obe ruke digao da nam dođe na pozajmicu igrač koji ima poene uu rukama i asistencije i kome ne moramo da oživljavamo karijeru, već je taj našao interes da odigra kvalitetnih 16 utakmica u EL i sebe tim stavio u izlog, ALI to se očito ne dešava, a šta se dešava oni koji znaju neće da kažu (napišu).
Trenutno je Reba aktuelniji za naš tim nego Vasa,ovaj drugi mora da se upozna sa sistemom, da uči akcije, navike trenera...a prvi je u tom sistemu već dugo, tako da pretpostavljam da nam ga je Miško uvalio - zbog čega videćemo na leto.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Post Reply