"Pljuni i zapjevaj..."

User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Друго коло ТОП 16, Црвена Звезда - Фенербахче

Post by Либурнија »

Moderatorska je tuga pregolemaaaaa... :koka: :kreza:

(Lakija i mene ne dirajte dok ranimo golubove, Krkobabic je jos vlast! :dedica: :lol: ).
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by Либурнија »

Prebaciste postove ovdje na nebitnu temu?! :annoyed: :plezi:

Bem mu misa al je bitch ova karma! Zuta gredo gledaj bruku...

[youtube]http://m.youtube.com/watch?v=dfJHDQuvUsE[/youtube]

:mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by crazynorth75 »

Tako brate, volim kada baba sera počisti klonju za mnom. Bravo, dobar, dobar! Ma dobar! Biće toga još.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by dacha od bosne »

ja sam prebacio postove. Nema potrebe za vrijeđanjem.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by crazynorth75 »

Izvini Dačo, mislio sam da je baba serin posao da čisti klonju. :thumbsup:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by dacha od bosne »

crazynorth75 wrote:Izvini Dačo, mislio sam da je baba serin posao da čisti klonju. :thumbsup:
Buraz, stvarno nema potrebe za ovim.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by МоСа ВерСе »

Pošto se ne javljaš na privatnu poruku, a da te zovem neću, napisaću ti ovde:
Krejzi, nikad nigde nisam išao sa ciljem da te provociram i ovo što pišeš nije na mestu. Jebe se meni realno šta misliš o meni, ali je ovo na kraju tvoj poraz i nivo na kome mi se obraćaš mnogo više govori o tebi nego o meni. To što sam Naki editovao post u kome trenera naziva budalom, debilom i ne znam još koji je upotrebio 'epitet' bi i Dača editovao, ali je bio na putu, pa je mene zamolio da vodim računa dok se ne vrati. Sve ovo što pišeš od toga je posledica toga. Nema potrebe da ga braniš, ja Naku poštujem, ali smo se dogovorili da nema više vređanja članova uprave, trenera i igrača. Dogovorili smo se da to ide u ovu temu. Nisam mu mogao prebaciti post jer je dao dobru kritiku u tekstu i nije za prebacivanje.
Čuj se sa Dačom, dogovori se, nađite rešenje, prihvati njegovu ideju o malim promenama i ja ću se povući sa mesta moderatora odmah. Mnogo si više doprineo ovom sajtu i forumu od mene i ja nemam taj problem to da napišem. Ali nemoj zbog tvrdoglavosti i sujete sve to da upropastiš. Savetujem te prijateljski jer sa moje strane, uopšte nemam problem sa tobom šta god mislio, istinu sam ti napisao.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by crazynorth75 »

Da.

Još jedna poštenjačina. :faceplam:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Post Reply