"Pljuni i zapjevaj..."

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

"Pljuni i zapjevaj..."

Post by dacha od bosne »

Evo vam dragi cigani teme, pa na istoj pišite sve što vam na srcu leži...o Radonji, Čoviću, odgovornosti, šilbovanju, crnogorskim klanovima, ceduljašima i slično.
Sve postove na sportskim temama, a koje nisu predviđene za tako nešto i sadrže nešto od ovog navedenog, prebacivaću/ćemo ovdje.
Još ću vam i zaljepiti temu da vam bude na vrhu, da je dobro vidite.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by crazynorth75 »

A koji su kriterijumi da se post prebaci ođe? Jel svaki koji neodgovara Ćokijevoj vojsci ili šta? Ili ako u super emotivnom postovim, prožetim dirljivošću, poslije kojih svaki forumaš počne da plaky, na kraju se neistomišljenike nazove kretenim, idiotima, pljuvačima, smaračima, prepunim frustracijama? A da, to je ok...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by Либурнија »

Koji neistomisljenici? Takvi vise i ne pisu ovdje i to sigurno ne zbog razlike u misljenjima. Prije ce biti da im se smucila kolicina bahatosti, bezobrazluka, iskljucivosti i samozivosti. Forumskim rjecnikom receno, nije im se dopao nivo i nacin diskusije.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by crazynorth75 »

To je tvoje mišljenje, a prikladno za ovu novu Dačinu temu. Moje je drugačije.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Alan Ford
Звездаш
Posts: 172
Joined: Wed Mar 20, 2013 3:22 pm

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by Alan Ford »

crazynorth75 wrote:Kari pokazao kako treba igrati protiv raspalih španskih flopera. Zbog vlastitih gluposti izgubili, prvo su dozvolili 4 skoka u napadu, pa renfro imao probleme sa postavljanjem napada i prevođenjem (2x direkt izbaciuo u kontru protivnike), a onda još prime tricu 3 sekunde prije kraja.
Vidi ovako...ovo recimo sto si napisao na temi Euroliga je misljenje...

A ovako bi SIGURNO na istu temu izgledao tvoj post, da je Radonjic izgubio tekmu gde je 3min do kraja imao prednost 15 razlike...
crazynorth75 wrote:Radonja ponovo pokazao kako izgubiti utakmicu gde si bio 15 u plusu. Zbog njegovih gluposti izgubili. Prvo je lose organizovao taktiku odbrane i slabo branio skok u odbrani, pa katastrofalno postavljao napad. I jos ocajna selekcija igraca, pa Jovic prevodi loptu. I onda cuveni specijalitet Radonje, gde ne zna da dobije tekmu u zadnjih 10sekundi, pa dobijemo tricu 3sec do kraja. Naravno da nije znao da nacrta akciju za te 3 sekunde.
E vidis ovo je Monti Pajton...teska karikatura, ali je nazalost istina i tako izgledaju tvoji (i jos neciji) komentari...to onda za razliku od onoga gore nije misljenje nego smece...

Znaci, ti umes da izneses misljenje (dokazano gore i voleo bih da shvatis to kao iskreni kompliment), ali ajd onda ukljuci tu talasnu frekvenciju stalno, a ne selektivno...nije u pitanju skupa, jeftina struja, pa da moras da pazis kad sta u glavi radi...
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by Il genio »

Ne znam za vas, ali ja uživam u krejzijevim upisima i mislim da kad kritikuje to radi argumentovano. #zakrejzija :)
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by crazynorth75 »

Alan Ford wrote:
crazynorth75 wrote:Kari pokazao kako treba igrati protiv raspalih španskih flopera. Zbog vlastitih gluposti izgubili, prvo su dozvolili 4 skoka u napadu, pa renfro imao probleme sa postavljanjem napada i prevođenjem (2x direkt izbaciuo u kontru protivnike), a onda još prime tricu 3 sekunde prije kraja.
Vidi ovako...ovo recimo sto si napisao na temi Euroliga je misljenje...

A ovako bi SIGURNO na istu temu izgledao tvoj post, da je Radonjic izgubio tekmu gde je 3min do kraja imao prednost 15 razlike...
crazynorth75 wrote:Radonja ponovo pokazao kako izgubiti utakmicu gde si bio 15 u plusu. Zbog njegovih gluposti izgubili. Prvo je lose organizovao taktiku odbrane i slabo branio skok u odbrani, pa katastrofalno postavljao napad. I jos ocajna selekcija igraca, pa Jovic prevodi loptu. I onda cuveni specijalitet Radonje, gde ne zna da dobije tekmu u zadnjih 10sekundi, pa dobijemo tricu 3sec do kraja. Naravno da nije znao da nacrta akciju za te 3 sekunde.
E vidis ovo je Monti Pajton...teska karikatura, ali je nazalost istina i tako izgledaju tvoji (i jos neciji) komentari...to onda za razliku od onoga gore nije misljenje nego smece...

Znaci, ti umes da izneses misljenje (dokazano gore i voleo bih da shvatis to kao iskreni kompliment), ali ajd onda ukljuci tu talasnu frekvenciju stalno, a ne selektivno...nije u pitanju skupa, jeftina struja, pa da moras da pazis kad sta u glavi radi...
Ovo drugo u ovakvoj formi nikad nisam napisao, niti je to moj stil. Radonjiću sam uvijek konkretne stvari stavljao na dušu, nikad to što je neki igrač promašio zicer ili nije zagradio. I isto tako sam ga i hvalio kad je zaslužio.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by tsva »

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=0GimP_TcWoA[/youtube]

pocinje na 3:50
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by Константин »

Мало је рећи да је ова тема бесмислена.
Врста која изумире
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by dacha od bosne »

Константин wrote:Мало је рећи да је ова тема бесмислена.
Nemoj pisati na njoj. Ali će ono što sam naveo u uvodnom postu i te kako biti urađeno ako se nastavi spinovanje tema na sportskom dijelu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Alan Ford
Звездаш
Posts: 172
Joined: Wed Mar 20, 2013 3:22 pm

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by Alan Ford »

crazynorth75 wrote:Ovo drugo u ovakvoj formi nikad nisam napisao, niti je to moj stil. Radonjiću sam uvijek konkretne stvari stavljao na dušu, nikad to što je neki igrač promašio zicer ili nije zagradio. I isto tako sam ga i hvalio kad je zaslužio.
Jbg Krejzi, ne ocekujes valjda da te bas ubodem u tip recenice, ali...

Pogledaj zadnju temu za utakmicu na basketu...nigde nemas to da je neko lose organizovao napad (kao eto Renfro u Bajernu)...samo imas kako je Radonjic pogresio oko momenta kada je neki igrac na parketu, koliko je neki igrac igrao i sl...ali bukvalno sve na njega...vi ste ti (ovde moram mnozinu, jer je isto) koji na Zvezdu gledate kao da trener ima 5 Ginobilija u timu, pa je sve lako posloziti...

P.S. Gore sam ti i napisao kompliment i verujem potpuno u to i poštujem odredjene stvari...najiskrenije, ne bih ti se ni obracao da smatram da si zloban ili nesto negativno...samo ti izlazem jasno greske koje pravis...koje nisu pogresno misljenje, nego pogresne kontrukcije...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by crazynorth75 »

Zato što mi sistemski igramo loše, a raspored minutaže očajan. Bajern je možda na papiru nešto jači od nas (smatram da su iznad nas zbog KC Riversa, koji opet, loše igra), a govorio sam o ravnopravnoj utakmici sa Realom jebiga, ne MZT-om. Kad je u pitanju MZT, pa nisam ja ostavio Borišu bez sekunde, ili Kari, nisam ja opet krenuo sa drndanjem svog uposlenika (Mekel), nisam ja osmislio onakav naš pozicioni napad, nisam ja dao nesposbnom Rebiću onolike minute i skratio zbog njega za jednog centra u rotaciji i sad da ne elaboriram dalje, jer je toga previše. Trener nema 5 Đinobilija, ali ne igra ni protiv 5 Garneta...Mislim da su pojedinci preosjetljivi na tuđe mišljenje (i sam sam nekada takav, ali onda nastojim malo iskulirati i krenem dalje), a pogotovo ako je to mišljenje kritika, pljuvanje, nazovite ga kako god hoćete, rukovodstva KK-a. Ja sam na početku sezone napisao da dajem novom timu kredit, sam Čović je kenjao o strpljenju, a onda nakon 5 utakmica krenuo ponovo sve da tumba, otpušta i dovodi igrače i sad ja nemam povjerenja u tim, a ovaj ga ima...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Alan Ford
Звездаш
Posts: 172
Joined: Wed Mar 20, 2013 3:22 pm

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by Alan Ford »

crazynorth75 wrote:pa nisam ja ostavio Borišu bez sekunde, ili Kari...
Pa nisi ti ostavio Borisu na klupi, ali nisi ni Renfrou dao da prevodi loptu...i onda Kari je car, a Radonja je dileja...nije mi samo jasno kako ne vidis da imas dva metra i da po potrebi meris razlicito...kao da napises, Kari moron ne da sekunde Micicu (koji nije ulazio tu utakmicu) ili zakucao nekog za klupu (bilo koga ko u tom momentu nije na terenu)...

Oko Mekela je duza prica i potrudicu se da sklopim sve na jednom mestu...to i za klince cu na kosarci, jer jeste sportska tema...

P.S. I da se ne shvatimo pogresno, naravno da je Kari bogotac za Radonju...
LF 1991
Звездаш
Posts: 128
Joined: Tue Jul 02, 2013 12:07 am

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by LF 1991 »

Ova tema smrdi na neki RSB fazon. Čim malo zasmrdi, znači da ne valja.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Pljuni i zapjevaj..."

Post by dacha od bosne »

Nema ovdje, buraz, rsb fazona...ovo je čisto da raja malo izduva ovdje sa Radonjićevom odgovornošću, čovićizmom, grofizmom, ceduljašima, crnogorštinom i tako to...
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Post Reply