I na Marsu ako treba... gostovanja, smestaj, ulaznice

Post Reply
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

I na Marsu ako treba... gostovanja, smestaj, ulaznice

Post by Il genio »

Korisne informacije u vezi Zvezdinih utakmica, ulaznica, smestaja i slicno...

Ja bih temu otvorio sa Laktasima, sta predlazu braca sa one strane Drine pre svega po pitanju smestaja? Kako najjeftinije proci? Cuo sam od nekih poznanika iz Kragujevca koji navijaju za Radnicki da su vec preko interneta rezervisali smestaj u Laktasima...
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: I na Marsu ako treba... gostovanja, smestaj, ulaznice

Post by EmptyClip »

И мене то интересује. Колко сам сконтао турнир је од четвртка до суботе. Ја бих петак могао да ескивирам па некако да онда дођем и на текму у четвртак ако би играли, што значи да би требала 2 ноћења да се плате, четвртак и петак. Било би добро кад би неко могао да нам неко дао савет како да се снађемо.
А и ми који планирамо да идемо би могли заједнички да се организујемо бар за пут.

Има времена до тад, само бацам идеје.
Perkan
Новајлија
Posts: 3
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:17 pm

Re: I na Marsu ako treba... gostovanja, smestaj, ulaznice

Post by Perkan »

Dve mesta za Jagodinu? Sve je placeno :D
User avatar
Holden
Члан клуба
Posts: 235
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:26 pm

Re: I na Marsu ako treba... gostovanja, smestaj, ulaznice

Post by Holden »

Браћо, једно релативно хитно питање:

Буразер би са својим зетом и сестрићем дошао на дерби из Параћина, па ме занима какве су шансе да се добију три од оних 7000 карата, ако их треба узети раније, да ли би могао неко од браће са форума да ми одради ту услугу, и на крају, ако се тешко стиже до тих улазница, како лако је доћи до улазница за исток/запад у току дана пре утакмица, и да ли је уопште безбедно као циган ићи на исток/запад пашњака. Ево тачке коначно :jelenko:

Хвала унапред на одговорима!
Post Reply