"Кад тешко је ..."

Post Reply
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Ганац »

Jedina stvar koja mi je pokvarila rapoloženje, jedno crveno - belo srce je prestalo da radi od prevelikog uzbuđenja, na drugom forumu kažu da je bio redovan an utakmicama voljenog kluba. Slava mu.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Либурнија »

Послиједњи поздрав брату. :(

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... nc3lFW7b3s[/youtube]
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Il genio »

Nazalost prisustvovao sam prizoru kad se jedan momak srusio ispred juznog ulaza u Arenu i ostao nepomicno da lezi. Prislo je dosta ljudi da mu ukaze pomoc. Sudeci po godinama, rekao bih da je taj decko u pitanju.
Poslednji pozdrav nasem bratu!
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Najdoski dr. Ilija »

Лака му црна земља!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by МоСа ВерСе »

Владимир Ћирковић, велики Делија из Ужица. Човек који је живео за Звезду, и на крају и отишао на небо пратећи Звезду. Нека ти је лака црна земља ужичка, почивај у миру брате.

И те ноћи када издахнем
задње пиво за тебе попијем
и на небо то, на које идем ја
сија моја Звезда Црвена
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by crazynorth75 »

Shvatam da je nervoza velika, ali molim vas, kumim, apelujem, kako god hoćete da se ne svađate i ne vrijeđate. Mišljenja i stavovi se mogu suprostavljati i bez svađa i vrijeđanja. Hvala.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Beara_Vladimir »

Sa šipkašima očigledno nije moguće suprotstavljati mišljenja i staove, iz prostog razloga što su navikli na jednoumlje. Svako ko ne razmišlja kao oni, ili nije pravi zvezdaš ili je izdajnik. Zanima me hoće li on biti kažnjen za ovo vređanje?
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Beara_Vladimir »

Bože me sačuvaj. Kakva zamena teza, svaka čast Bišope. Nikada ni meni, a verujem ni bilo kome drugom forumašu, nije palo na pamet da uvredim tebe, tvog sina i tvoje prijatelje. I ti to dobro znaš. Napisao sam ti i na pp. Kada se, neposredno po osnivanju ovog foruma, povela rasprava o severnoj tribini, ja sam izneo svoj stav po tom pitanju. Nakon toga ste me ti i još dvojica forumaša izvređali na najprimitivniji mogući način. Nemam ja ništa protiv ljudi koji idu na severnu tribinu, ali imam mnogo toga kriminalaca koji tu tribinu vode. Protiv kriminalaca koji ne plate kartu da bi bodrili svoj klub, što je prva stvar koju moraš da uradiš ako se već deklarišeš kao navijač nekog kluba. Protiv kriminalaca koji vešto manipulišu klincima, pa to koriste za razno razne stvari zbog kojih bi morali da završe u zatvoru. Protiv njih imam mnogo toga! Uvek ću iskoristiti priliku da iznesem svoj stav o tome, svidelo se to nekome ili ne.

Što se tiče zatvaranja i nameštanja utakmica, da li ti stvarno misliš da smo svih 15 utakmica u nizu dobili na čist i pošten način? Ja mislim da nismo. Mislim da smo debelo pogurani u borbi za titulu, isto onako kako su komšije gurane prethodnih godina. Ja, kao navijač Zvezde, odbijam da se zadovoljavam tsl titulom. Pogotovo što imamo potencijal za mnogo više od toga. Ne razumem, zašto ti takav stav toliko smeta, pa da moraš da vređaš? Zašto se, za promenu, ne bi držali argumentovane rasprave, pa onda do ovakvih stvari ne bi dolazilo.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by crazynorth75 »

Ne razumijem zašto je potrebno da se neko napušava kurcem ili označava nekim šipkašem. Ja kontam da ste svi zreli ljudi, da se može naći način i da suprostavljene strane polemišu bez toga. Ovakve reakcije nakon dva debakla u par dana su i očekivane, frustracija kod svih nas ogromna ali apelujem ljudi daj da normalno komuniciramo. I za taj napalm je išla kazna iako se post odnosio na članak iz štampe o onima koji su opljačkali benzinsku pumpu i prebili nekog radnika, znači ne na komplet tribinu. Pokušavamo da bez upotrebe sile :mrgreen: rješavamo probleme, sa apelima, sa nekim brisanjima, editovanjima, ali treba svi da nam pomognu da ovo mjesto bude jedno normalno Zvezdaško utočište. De nek se neko stavi u kožu sirotog, napaćenog moderatora ili admina? :smrc: :travka: Nivelisati, vagati, usklađivati totalno različite tipove ljudi. Ćutimo, a? :kreza: Ne vidim ni potrebu da neko odlazi, ljepota i jeste u različitosti stavova.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Beara_Vladimir »

Ja reč jednu ne bih rekao da on nije u više navrata vređao mene, i ne samo mene, nego i druge forumaše koji ne razmišljaju kao on. I onda dođe i kaže kako neko vređa njega, njegovog sina i njegove prijatelje, a i sam zna da to nije istina. Tsva i ja napišemo kako mislimo da se utakmice zatvaraju i onda Bišop poručuje svima koji pišu da mi zatvaramo i nameštamo utakmice, da mogu da mu se napuše ku*ca. Ja odreagujem i onda se on još nađe uvređen. Pa ko je tu lud?
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Beara_Vladimir »

Dobro znaš da sam mislio na Hlada kad sam upotrebio izraz najprimitivnije vređanje. To sam ti i u pp napisao. Što tebe i Liburnije tiče, vi ste odmah skočili i napadali me, usput uputivši i koju uvredu, čisto da ne prođe bez toga. Ti to vrlo dobro znaš. Zašto bi ja mislio o kriminalcima i njihovim aktivnostima, kad postoje državne institucije koje to treba da znaju? Moje je pravo da iznesem svoj stav o tome, svidelo se to tebi ili ne. Šipkašenje se ne može porediti sa uvredama koje si ti upućivao na račun pojedinih forumaša. Objasnio sam ti šta podrazumevam pod pojmom šipkašenje. Dobro znaš da se to ne odnosi ni na tebe, ni na tvoje prijatelje, a kamoli na tvog sina. Shvati Bišope, nemam ništa protiv tebe, ali na uvrede i manipulaciju ću uvek odgovoriti.

1 dan. Na forumu više nema označavanja drugih šipkašem. Dacha
Last edited by Beara_Vladimir on Sun Apr 27, 2014 1:28 pm, edited 3 times in total.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Кад тешко је ..."

Post by dacha od bosne »

Bez veze se lijepite ko muhe na g****, pardon med, na svaku izgovorenu tj. napisanu riječ.
Meni smetaju stavovi prema Radonji, smetaju mi ove priče oko namještanja i poređenja sa grobljem, smetaju mi neki načini pisanja, smetaju mi svađe, smetaju mi neki današnji likovi na severu, ali i oni na istoku i zapadu. Ali da li je to razlog da napušavamo jedni druge (ovo mislim u oba pravca, da me neko pogrešno ne bi shvatio)? Pored opcije ignore vi koristite ovo prepucavanje i napušavanje. Ja ne mogu da koristim opciju ignore i debelo se nekada iznerviram oko nekih pisanja. Ali da sam na vašem mjestu koristio bih tu opciju ignore i ne bih razmišljao o daljim stvarima.
Ja Bišopa volim k'o rođenog brata, i ovim putem ga molim da ne odlazi sa foruma, ali molim i ostale da to ne rade (ako je neko i pomislio na to).
Hlad pretjeruje jer počinje sa niskim vrijeđanjem. Volio bih ga lično upoznati i popričati s njim, ali zaista sam pokušao i na pp da mu objasnim da ne radi te stvari.
Frustracije nas Cigana su velike. velike su jer nikako da nas krene, nikako titule da osvojimo u bitnim sportovima. I onda dođe do pičvajza. I pored toga se tu još nadodaju različiti karakteri, različiti pogledi na trenutne situacije i evo do čega sve to dovede.
Ajd', još jednom vas molim da naučite komunicirati i ne prihvatati previše lično bilo čije stavove prema trenutnim situacijama (posebno u fk i kk), ali isto tako vas molim da izbjegnete lično vrijeđanje kada vam se nešto ne sviđa kod drugog forumaša. U bilo kom pravcu da uvedemo jednoumlje neće valjati.

Zato, preispitajte još jednom svaku svoju odluku, udahnite duboko i nastavite da pišete na forumu ;)
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Кад тешко је ..."

Post by dacha od bosne »

Samo da dodam da trenutno još nismo odredili definitivne kazne za Hlada i tsva. Svi ostali koji su nekoga napušavali biće takođe kažnjeni. Ja zbog obaveza nisam uspio sve postove da pročitam (tek sam stigao kući) i molim da mi bilo ko dostavi na pp ili napiše ovdje ko je vrijeđeo druge forumaše (Hlada i tsva razmatramo).

Različita mišljenja DA, napušavanja NE! Upamtite to.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Najdoski dr. Ilija »

После дужег размишљања проценио сам да је ова тема најприкладнија за ово што ћу да напишем.
Протекли дани су били јако стресни за све нас.
Доживели смо тешко разочарење, бол, изнервираност, изневереност...
Све то довело је и до варница чијих смо сведоци били пар редова изнад.
Било би добро и најјевтиније да се све на томе и завршило.
Међутим није.
Осећам потребу и обавезу да вас обавестим да је, вероватно због свега горе наведеног, наш брат, друг, саборац, мој комшо Чарапан, завршио у болници!
У суботу за време утакмице је имао неких професионалних обавеза и није никако могао да прати утакмицу.
Молио ме да га путем СМС-а обавештавам о дешавањима.
Колико сам и ја био избезумљен често сам заборављао па је морао да ме подсећа.
Дуго те ноћи смо се дописивали и тешко ми је да вам објасним колико је човек био изнервиран.
Кроз СМС поруке сам тачно могао да осетим у каквом је човек стању и колико му је тешко а да му нисам видео лице нити му чуо глас!
Скренуо сам му пажњу да може да дође до овога до чега је дошло!
Данас ми је на поруку одговорила његова супруга обавестивши ме да је вероватно због стреса и високог притиска од недеље у болници и да се надају да ће сутра бити пуштен кући!
Ја му и овом приликом желим да што пре дође кући и да се опорави што сам замолио и његову супругу да му пренесе!
КОМШО ИЗДРЖИ! :zastavaGRB:

П.С. Још једном вас молим као браћу и апелујем да задржимо разум и хладне главе, да се међу собом несвађамо, неделимо јер нам то сигурно неће помоћи наша Звезда буде тамо где би сви желели.
Да се ово више никада и никоме не понови!
Хајде да нашем Чарапану пошаљемо заједничку подршку да се што пре опорави и заузме своје место на трибини!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by crazynorth75 »

Uh brate... nadam se da će što prije izaći iz bolnice i da će biti sve ok. Pa da slavimo fino titulu. NEDAJ SE ČARAPANEEE! :zastavaGRB:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Post Reply