"Кад тешко је ..."

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by crazynorth75 »

Kao neko ko često radi noćne smjene, ''ja te potpuno razumem'', bar sa te strane. za drugo, šta da ti kažem :dedica: mlad si, bori se.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RgloscuSe64[/youtube]
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Либурнија »

Ти имаш посла са још већим будалама него ја. Имаш ли брате барем неког колегу уза се или си сам? Ја сам досада добро прошао са једном пријетњом ножем, једном провалном крађом у кола и неколико физичких напада. А ти накоксани су најгаднији, неурачунљиво а не зна за бол.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by crazynorth75 »

U paru, al' opet... mada je naravno neuporedivo kad je čovjek solo, zajebana je noć. Imao par davljenja, nekoliko nogatanja, šaketanja, jedno bušenje guma :twak: , par pljuvanja, verbalno ni ne računam, ma samo nek je veselo :kolce:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Alan Ford
Звездаш
Posts: 172
Joined: Wed Mar 20, 2013 3:22 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Alan Ford »

Holdene, druze...idi u Kinu !!!

Ozbiljan sam, siguran sam da ti engleski nije los, a tamo posla ima preko glave...meni je i sad u septembru otisao prijatelj iz Barcelone, a imao je tamo redovan posao na aerodromu...Kina ima kinte, a belac je tamo bog...

Ako si za, kazi, pa cu ti sve detaljnije...

I ne brini, samo ispravan stav i bice OK.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by carapan »

Ovom malom heroju, koji spava u dresu naseg kluba, trebamo mi stariji forumasi, i svako ko oseca neku potrebu da nekako pomognemo da pregura sve strahote zivota sa kojima se suocava svakodnevno.. On ima samo osam godina, a vec se ponasa i sve radi kao da ih ima minimum 18.. Ja imam starijeg sina njegovih godina, i dobro znam koji je to teret na ovakva mala pleca pao..

http://www.kurir-info.rs/mali-gojko-isp ... ak-1039321" onclick="window.open(this.href);return false;

Svako ko ima neki pametan predlog, neka napise, ali kao sto kaze i tema ovog naslova, daj da pokazemo kada je tesko, jer i dinar je veliki ako je od srca dat..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Alan Ford
Звездаш
Posts: 172
Joined: Wed Mar 20, 2013 3:22 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Alan Ford »

Evo nekog mog misljenja... Prvo na pamet svakako padne taj lap top, medjutim... Nekako mi se cini da ce ih, zbog izrazene zelje, u narednom periodu dobiti 5...ako je verovati da su se ljudi zainteresovali, da obilaze i pomazu...

Mislm da je kvaka na drugoj strani...kao sto se naglasava, deckic je odrastao ranije nego bi trebalo, pa bi mu mozda trebalo pomoci sa tim da ipak bude ono sto jeste - decak tj dete...

Dakle, knjige, bajke, lopta...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by carapan »

Bravo Forde.. Detetu upravo to i treba, da zna da je jos uvek dete.. Da su ovi pametni u upravi kluba, pa da dete dovedu u Beograd na utakmicu, da mu uruce neke poklone, da mu ucine dan jako zanimljivim..

Ja prihvatam sve sta kazete i oko cega se slozimo, samo da i mi pomognemo, pa koliko mozemo..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Najdoski dr. Ilija »

Дајте људи ко познаје ту регулативу да се скупи нека кинта и нека наши из БиХ то предају у име форума или да се купи нешто што треба!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by carapan »

Najbolje bi bilo da Dacha ostavi neki ziro racun, da tamo uplati ko koliko mzoe, a da Dacha ili ko vec umesto nas poseti klinca i kupi sve sta treba..

Ili dajte neki drugi predlog...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Либурнија »

carapan wrote:Najbolje bi bilo da Dacha ostavi neki ziro racun, da tamo uplati ko koliko mzoe, a da Dacha ili ko vec umesto nas poseti klinca i kupi sve sta treba..
...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Либурнија »

Image

Image

Image

Image

Image
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Трапа »

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=hFOYEl3ZGwI[/youtube]

Свима су ставили амове, себи саградили храмове, руке им огрезле у крв.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by crazynorth75 »

Ненад Милијаш посетио Милоша Старчевића
У понедељак, 31. марта, капитен Црвене звезде Ненад Милијаш је у Клиничком центру „Војводина“ у Новом Саду посетио повређеног навијача Црвене звезде Милоша Старчевића.

Image
Старчевић и Милијаш
Милош је повређен после утакмице Црвена звезда – Доњи Срем, која је одиграна у суботу, 22. марта, у Новом Саду, кад су њега и још тројицу навијача напали непознати хулигани. Лекари у Новом Саду су му спасили живот после премлаћивања које је доживео.

- Моја посета у име ФК Црвена звезда је само мали допринос опоравку човека који је дошао из Смедеревске Паланке за Нови Сад да гледа своју Звезду и који је ни крив ни дужан замало лишен живота. Упознао сам се са Милошем и очекујемо га на Маракани чим за то добије дозволу лекара. Надам се да ће све бити у најбољем реду и да ће се до краја опоравити. Ради се о сјајном човеку који је годинама био директор Дома културе у Паланци и који Звезду гледа од рођења – истакао је капитен Ненад Милијаш.

Милош се приликом посете распитивао кад Звезда игра следећи меч код куће (Чукарички, 12. април) како би дошао и заузео своје место на Западној трибини. Карту ће му обезбедити управо Ненад Милијаш, уз дрес који је већ добио.

ФК Црвена звезда жели Милошу Старчевићу брз и потпун опоравак и нада се да оваквих догађаја више неће бити.

http://crvenazvezdafk.com/vesti/najvazn ... 4%87a.html" onclick="window.open(this.href);return false;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by crazynorth75 »

Tuga :smrc:
Навијач Звезде преминуо на изласку из Арене после меча са Униксом

3 апр, 2014
Владимир Ћирковић, 31-годишњи навијач Црвене звезде, преминуо је у среду увече приликом изласка из Комбанк Арене, после дуела на којем је бодрио свој тим против УНИКС-а.
Image
Ћирковић је приликом изласка из хале доживео срчани удар. Популарни Влајко је био један од најпознатијих Звездиних навијача из Ужица, а свој тим је редовно бодрио, где год да је играо.

Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Кад тешко је ..."

Post by dacha od bosne »

Mondo kaže da je imao 41 godinu :smrc:

Neka ga Gospod primi u carstvo svoje.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Post Reply