"Кад тешко је ..."

User avatar
Хлад Малиганович
Члан клуба
Posts: 200
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:23 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Хлад Малиганович »

Бедни народе, нећеш проћи ништа боље него што заслужујеш.


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iSJPRskTeLQ[/youtube]



Набијем на ***, све. Ја да свирам док брод тоне, нећу.
C'mon Yano, c'mon honey, let's sell the house.
РС Либурнија

Re: "Кад тешко је ..."

Post by РС Либурнија »

РС Либурнија

Re: "Кад тешко је ..."

Post by РС Либурнија »

User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by carapan »

Samo hrabro braco moja.. Nasa deca ostaju iza nas, i oni treba da znaju sta je razlika izmedju izdajice i patriote..

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PF-A0VbZ ... e=youtu.be[/youtube]
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Константин »

бишоп wrote:Ништа није готово - тек почиње !!!
Истина жива...
Врста која изумире
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Трапа »

Image

Image

:смајликојисеклања:

За шта ли штанцујемо онолике официре сваке године да ми је знати...
User avatar
Хлад Малиганович
Члан клуба
Posts: 200
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:23 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Хлад Малиганович »

Image


Image



[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=JXkJUoSYdZE[/youtube]



Каква си да си, ја бољу немам, јер другу немам. Нити ћу имати.
C'mon Yano, c'mon honey, let's sell the house.
User avatar
Holden
Члан клуба
Posts: 235
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:26 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Holden »

прво, да не буде без репа и главе: Хладе, каква је, лепа је. То што су друштвене прилике какве су, спада у промењиву категорију, али земља као таква је прелепа.


а сад мало баналнији проблем:

серем се у трећу смену да се посерем по сред ње!
мислим да сам више од пола месеца у комаду радио сваку ноћ, што до 6 што до 7 ујутру, некада чак од 14ч до 7ч. и сутра радим ујутру, и зато навијем сат да будем предвече сигурно уморан, да могу да легнем у 22-23ч да одспавам до пола седам. и шта се деси? будим се у поноћ и не могу да заспим. рекох, одн'о враг шалу, па да устанем мало за компјутер да поделим муку са циганијом. а сутра ће бити ујутру куку мене.
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: "Кад тешко је ..."

Post by EmptyClip »

Биоритам брате. Још кад се томе придодају психа и хемија, дешава ми се редовно да сам лепо изморен за спавање ал не могу ока склопити до 3-4 ујутру. Не ваља никако.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Либурнија »

РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Либурнија »

Ma odavno Zvezdu nije briga za nas...nego, stari ratnice, dosta je unutrasnje emigracije, ustaj iz postelje...ceka nas nova sezona, urnisanje groblja i pocetak nase visedecenijske dominacije! :psihodelija: :zastavaGRB:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Кад тешко је ..."

Post by dacha od bosne »

бишоп wrote:А тебе Звездо боли рацку што је мени већ трећи дан лоше, што ми се не једе, што ми се не пије, што мрзим ваздух који дишем и пљујем на земљу по којој ходам... :zastavaGRB:
Bjež' ba, Bišope. Oni uživaju a ti se sekiraš. Mojne toga. Ja sam takav bio juče...danas? Sv. vrat, brizla, paprike, ćevapi i pil. krilca na roštilju...ma kad mogu oni, mogu i ja.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by crazynorth75 »

Eis lako je tako, samo ti nabrajaj, a ja pored sve muke još i na dijeti :viljuska:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Кад тешко је ..."

Post by dacha od bosne »

crazynorth75 wrote:Eis lako je tako, samo ti nabrajaj, a ja pored sve muke još i na dijeti :viljuska:
Jedem ja, postiš ti :jelenko:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Либурнија »

Brate, razumijem te u potpunosti. Pazi, mi smo prvo poluvrijem imali kontrolu tekme a onda...fizicki lipsali (a to je pecat bivseg "trenera". Kad ti je dusa u nosu, igras nesigurno, bjezis od odgovornosti, gledas da nekako prezivis a onda dodje i ogranicenost u znanju vise do izrazaja. Skoro isti ovi igraci su proslu sezoniu bili u stanju da odigraju utakmicu maksimalno posveceno i borbeno, u visokom ritmu, i urnisu groblje. Nije realno da idemo u totalnu rekonstrukciju vec moramo da se pojacamo odgovoarajuce na KLJUCNIM mjestima i utegnemo ovo sto imamao plus neki klinac od Terze ili iz Spartaka. Licno mislim da je ovo groblju bio zadnji trzaj i da je sada i definitivno kraj ove parodije. Da smo sada ovo uzeli, to je moglo i da nas zavara i odvrati od nekih poteza koje sada definitivno moramo povuci. Nema vise zajebancije.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Post Reply