"Кад тешко је ..."

User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Либурнија »

Уфф, начисто ме престравиште када јутрос видјех да је опет писамно у рубрици "Кад тешко је", реко, да се није, не дај Боже, шта десило. Срећом, само жеље и поздрави мени. А за мене ћемо лако... ;) А вама свима, драги моји, не знам како да се заФалим кад ми нисте негдје ближе да одемо на каФу, да онако у 4 или више очију подиванимо коју паметну (вашом заслугом :srbinosm: ). :ziveli:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Taurus
Новајлија
Posts: 23
Joined: Sun Mar 09, 2014 10:58 am

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Taurus »

Liburnija brate, iako ne znam sta je u pitanju, imas najiskreniju poruku podrske i sa moje strane. Sta god da je, preguraces ti to, zilavi smo mi cigani! :ziveli:
Heroes are MADE, not born!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Либурнија »

Najdoski dr. Ilija wrote:
Трапа wrote:Чика Либурнија
"Чика Либурнија", ауууууу, ово је било баш онако.....
:kreza:
То је због стажа на форумима :dedica: , не због година...иначе би ме ословила са "ћалац". :mrgreen: А ове Дачине, горе набројене, са ђедо.. :twisted:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ја јес да изгледам младолико :mrgreen: ал нисам ни ја далеко од свих побројаних! :smeh:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Ганац »

https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q= ... 7NZmynElOA" onclick="window.open(this.href);return false;

A može i ovako:
kiseljenje-kupusa.jpg
kiseljenje-kupusa.jpg (56.94 KiB) Viewed 5522 times

Ili ovako:
https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q= ... 8588,d.bGQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Либурнија »

"Блажени који плачу, јер ће се утешити."

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=xNHl6uYSZIc[/youtube]
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by МоСа ВерСе »

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... 1d101c16c1" onclick="window.open(this.href);return false;

Брате мој, почивај у миру и нека ти је лака црна српска земља.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Il genio »

Samo sam se ovakve vesti pribojavao da ce stici iz Turske. Ne znam sta da napisem, kako da izrazim svoju ogorcenost, bes, tugu. Zar je moralo tako? Sad sledi ona usrana fraza od koje ni ti, ni tvoja porodica, ni tvoji prijatelji nemate nista - pocivaj u miru brate.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by МоСа ВерСе »

Већ сам био платио аранжман, али је супруга заглавила нека испитивања у болници и нисам отишао. Не знам шта бих написао, меша ми се емоционално са рационалним. Јер, сви смо знали шта нас чека, али да нас сачекају испред хале поред толике мурије... Како да окарактеришем то другачије него намерно намештање пандура.
Ево овако, са задршком, јебем им матер турску, наместиће се кад тад.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Либурнија »

МоСа ВерСе wrote:
Ево овако, са задршком, јебем им матер турску, наместиће се кад тад.
+1
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Najdoski dr. Ilija »

Само око 1000 људи на помену за погинулог брата!?
Ништа боље као народ и незаслужујемо.
Ми смо само срамота наших великих предака!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by МоСа ВерСе »

Пусти брате мој Илија, дошао је ко је осећао да дође.

Иначе, пред излазак из аутобуса, Марку су рекли да узме бар бакљу, рекао је: Нека, на руке ћу. Прави ултрас и навијач.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by crazynorth75 »

Prije svega pravi čovjek i junačina, a ne smrad da bode nožem sa leđa. Ne kaže se džaba heroj umire samo jednom, kukavica 1000 puta.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by МоСа ВерСе »

Хвала редом Капији7, Зенитовим навијачима, Гробарима, Фирми, Таурунуму, Ђаволима, Комитима, Фукарама, Лешинарима, навијачима из Прага и свима осталима који сте стали изнад наше навијачке опредељености и одали почаст преминулом брату. Хвала вам од срца.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Кад тешко је ..."

Post by Najdoski dr. Ilija »

Амин!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
Post Reply