Тема за честитке

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Тема за честитке

Post by dacha od bosne »

keyser_soze wrote:Srecna Nova braco ....Izgubila mi se adresa foruma pre par godina i nikako da vas nadjem ...Eto 31.12 mi se slucajno prikazaste kao poklon pred N.G.
Ziveli
Živ bio brate i neka ti je sa srećom. Lijepo te opet vidjeti ovdje :ziveli:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Тема за честитке

Post by Ганац »

Eto nama prvog poklona od deda Mraza, vratio nam keyser_soze-a, dobro nam se vratio (ne mogu da naapišem došao jer si već bio 0:) ).... :dancing1:
:hmmm: E, da...pa dobro majku mu, jeste li se naspavali, dočekali ste je, proslavili, a sada u nove radne pobede :lol:
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Тема за честитке

Post by Dennis Rodman »

keyser_soze wrote:Srecna Nova braco ....Izgubila mi se adresa foruma pre par godina i nikako da vas nadjem ...Eto 31.12 mi se slucajno prikazaste kao poklon pred N.G.
Ziveli
:dancing1:
Welcome back i срећна Nova година svima! :ziveli:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Тема за честитке

Post by Либурнија »

Ганац wrote:Eto nama prvog poklona od deda Mraza, vratio nam keyser_soze-a, dobro nam se vratio (ne mogu da naapišem došao jer si već bio 0:) ).... :dancing1:
:hmmm: E, da...pa dobro majku mu, jeste li se naspavali, dočekali ste je, proslavili, a sada u nove radne pobede :lol:
Kao i obično, radno i svečano. A sad na odmor. :travka:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Тема за честитке

Post by Ганац »

Čestitke svim vernicima (i onima koji nisu) a koji slave po Julijanskom kalendaru, srećan Badnji dan i Božić!

Mir Božji, Hristos se rodi.
bozicne-poruke-i-slike.jpg
bozicne-poruke-i-slike.jpg (29.89 KiB) Viewed 5727 times
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Тема за честитке

Post by Beara_Vladimir »

Pridružujem se čestitkama. Srećan praznik!
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Тема за честитке

Post by dacha od bosne »

Sve najbolje braći julijancima :) Srećan Badnji dan i sutrašnje bogorođenje.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Holden
Члан клуба
Posts: 235
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:26 pm

Re: Тема за честитке

Post by Holden »

I'šo u šumu da usečem badnjak pred zoru, ko za inat danas polarni mraz u Sloveniji, vraćam se s grančicom u rukama (da me ne bi Slovenci gledali ko idiota), kad me iz mraka spopadne neki rotvajler sunce mu njegovo, kad ni sam umro na mestu. Počne da viče njegov gazda da se ne plašim, da samo hoće da se igra, kad ono pas baš navalio, ne da mi da prođem, ono, pomalo se zaleti i laje divljački bez prestanka. Onda se približi vlasnik kera, stane između njega i mene, i kao da ga primiri, a ker ne popušta. I kaže mi da se ker verovatno uplašio kad me video da izlazim iz mraka ko avet s granom u rukama i ono u stilu, baci to i kreni dalje. A ono jedini hrast koji sam našao posle sat vremena traženja lampom po šumi na -10 :jelenko: rekoh ja njemu, stavi ti njemu brnjicu radije, a ne da ja bacam tu stvari po šumi jer se tvoj ker plaši, pa hoće da me ubije hebte. :pop:

Sve u svemu, srećan badnji dan svima koji slave :hmmm: :izazida:
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Тема за честитке

Post by Ганац »

Holden wrote:I'šo u šumu da usečem badnjak pred zoru, ko za inat danas polarni mraz u Sloveniji, vraćam se s grančicom u rukama (da me ne bi Slovenci gledali ko idiota), kad me iz mraka spopadne neki rotvajler sunce mu njegovo, kad ni sam umro na mestu. Počne da viče njegov gazda da se ne plašim, da samo hoće da se igra, kad ono pas baš navalio, ne da mi da prođem, ono, pomalo se zaleti i laje divljački bez prestanka. Onda se približi vlasnik kera, stane između njega i mene, i kao da ga primiri, a ker ne popušta. I kaže mi da se ker verovatno uplašio kad me video da izlazim iz mraka ko avet s granom u rukama i ono u stilu, baci to i kreni dalje. A ono jedini hrast koji sam našao posle sat vremena traženja lampom po šumi na -10 :jelenko: rekoh ja njemu, stavi ti njemu brnjicu radije, a ne da ja bacam tu stvari po šumi jer se tvoj ker plaši, pa hoće da me ubije hebte. :pop:

Sve u svemu, srećan badnji dan svima koji slave :hmmm: :izazida:
:R Lepo ti je krenuo Badnji dan.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Тема за честитке

Post by dacha od bosne »

hahahahahaha...dobro ti nije međed Bosanac izašao u susret :R
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Тема за честитке

Post by Либурнија »

Ганац wrote:Čestitke svim vernicima (i onima koji nisu) a koji slave po Julijanskom kalendaru, srećan Badnji dan i Božić!

Mir Božji, Hristos se rodi.
bozicne-poruke-i-slike.jpg

Vaistinu se rodi! Sretan Božić svima i koji slave i koji ne! Bog je jedan. :ziveli:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Тема за честитке

Post by Beara_Vladimir »

Vaistinu se rodi!
Srećan praznik, drugari.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Тема за честитке

Post by Мики »

Ваистину се роди!
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Тема за честитке

Post by Dennis Rodman »

Vaistinu se rodi!
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Тема за честитке

Post by Beara_Vladimir »

Hristos Vaskrse! Srećan praznik svima.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Post Reply