Kompjuteri, hardveri, softveri...

User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Kompjuteri, hardveri, softveri...

Post by Najdoski dr. Ilija »

1. Kada ukljucim Wi-Fi telefon pokazuje da je nakacen na net ali kada probam neku aplikaciju kojoj je net potreban on me obavesti da nema internet konekcije?
2. Na Home screen-u bi trebalo da stoji i ikonica sa Blackberyy maps ali je nema. Kada udjem u podesavanja, Application Menagement tu ih ima kao i svih podataka o aplikaciji, cak i da ih izbrisem ali nikako nemogu da izbacim ikonicu na Home screen?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Kompjuteri, hardveri, softveri...

Post by МоСа ВерСе »

Братијо и сестре, имате ли какву добру препоруку за неки кошаркашки менаџер? Плус ако имате и линк, па ја бих вам био захвалан. :)
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Holden
Члан клуба
Posts: 235
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:26 pm

Re: Kompjuteri, hardveri, softveri...

Post by Holden »

Ja sam igrao dva svojevremeno: world basketball manager (tako nekako) - malo spartanski interfejs, ali je bila poprilično interesantna igrica.
A i onaj što su ga reklamirali neki italijani na RSBu svojevremeno , Fantacanestro, tako nekako. Taj je lepše dorađen, ali spor do zla boga i nisam mogao jednog meča da pobedim, ma kako taktiku štelovao.

Uzimajući u obzir dokle je stigao recimo FM, mislim da ćeš biti razočaran ponudom iz košarkaškog izloga. Najbolje ti je u tom primeru da kreneš da igraš Charazay. Dobar je zbog više stvari - detaljan je, ali ne u meri kao hattrick, a i ne iziskuje mnogo vremena, pošto je rl manager.

Eto, ako pomaže išta.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Kompjuteri, hardveri, softveri...

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ljudi ima li ko iskustva sa kuneskim smart telefonima?
Mislim jeste da se oni svi prave u kini ali oni izvorni kinezi?
Dobro Lenovo i Huawei su već poznati ali sam mislio na kod nas manje poznate, Xiaomi, Meizu, Coolpad, Umi...
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Kompjuteri, hardveri, softveri...

Post by Константин »

Najdoski dr. Ilija wrote:Ljudi ima li ko iskustva sa kuneskim smart telefonima?
Mislim jeste da se oni svi prave u kini ali oni izvorni kinezi?
Dobro Lenovo i Huawei su već poznati ali sam mislio na kod nas manje poznate, Xiaomi, Meizu, Coolpad, Umi...
Скоро сам нешто читао, ово ти је доста релевантно:
http://www.phonearena.com/news/Best-Chi ... on_id63180" onclick="window.open(this.href);return false;
Врста која изумире
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Kompjuteri, hardveri, softveri...

Post by Dennis Rodman »

Od IT profesionalca sam čuo za Xiaomi da jeste cjenovno pristupačan, i brz i cool i sve, ali nije uzalud "affordable" - ima manji rok trajanja u odnosu na ostale, valjda.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Alan Ford
Звездаш
Posts: 172
Joined: Wed Mar 20, 2013 3:22 pm

Re: Kompjuteri, hardveri, softveri...

Post by Alan Ford »

Najdoski dr. Ilija wrote:Ljudi ima li ko iskustva sa kuneskim smart telefonima?
Mislim jeste da se oni svi prave u kini ali oni izvorni kinezi?
Dobro Lenovo i Huawei su već poznati ali sam mislio na kod nas manje poznate, Xiaomi, Meizu, Coolpad, Umi...
Xiaomi best buy
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: Kompjuteri, hardveri, softveri...

Post by Sone »

Eh, da imam para da ih bacam, a vala i potrebu za novim telefonima, slobodno bih uzeo nekog "kinezera". Vec imam jednog kojeg sam dobio pre 4 godine mozda, aj nek je 3, ZTE SKate i evo ga i dan danas mrda, nista mu ne fali. Kad zastuca odradim restart i sljakaj.

Telefon je realno los, po specifikacijama ali hocu da kazem da nikad nisam imao problema sa njim, ispadao je i sa 2 metra visine na beton i nista mu nije bilo.
Post Reply