Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by tsva »

Meni je pripala velika cast i privilegija (navukli me mladog i naivnog) da se uz nadam se vasu pomoc pozabavim blago receno nekvalitetom koji se vec decenijama talozi u FKCZ i cini ovaj veliki klub sve manjim i manjim. Biracemo najgorih 11 FKCZ svih vremena inkluzive trener. U izbor ce samo doci igraci koji su za nas nastupali od 1992 na ovamo. To ne znaci da i pre toga nismo imali razne vrste drveca u klubu ali je pad kvalitetan toliko drastican da bi i ta drveca danas bili proslavljeni reprezentativci.

Biramo u taktici 4-4-2 s tim da se nece praviti razlika u poziciji centralnog odbrambenog i centralnog veznog igraca. Isto tako se nece striktno odredjivati pozicije u priselektivnom procesu tako da jedan kadnidat moze da bude nominovan na vise pozicija. Pocecemo sa preselkcijom gde ce se predlagati kandidati ili samo imenima ili imenima i pozicijama da prosirimo izbor i da izbegnemo moju subjektivnost. Posle izvrsene priselekcije JA cu izabrati po 5 (ili vise ako je konkurencija jebitacna) kandidata, predstaviti ih na pravi nacin pa cemo videti gde smo.

Svi predlozi, ideje kritike su dobrodosle. Proces ce biti prilicno komplikovan jer nasi mozgovi svim silama pokusavaju da neka izmena izbrisu iz glave. U sledecem postu bice metnuta lista koju cu apdejtovati sa vasim predlozima. Ukoliko neko ima ime a nema poziciju neka mu se pomogne. Tu najvise racunam sebe.

Ako je tema na pograsnom mestu, slobodno prebacite.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by tsva »

Golman

Randjelovic
Pavlovic
Banovic
Radivojevic
Stamenkovic

Levi Bek

Brigel
Reljic
Nenadic
Jeff Silva
Petkovic
Vasiljevic
Noj Dzojstik

Desni Bek

Mikic
Bojan Djordjevic
Pantic
Pantic(2)

Centralni Bek

Psiholjub
Tutoric
Savic
Vilotic
Mikic
Bajalica
Joksimovic
Jakovic
Mrva


Centralni Vezni

Krivokapic
Guma
Savio
Mudrinic
Mijovic
Stancic
Slovic
Deksa Stealth
Mugosa
Cvetkovic

Levi Vezni

Trisovic
Blazic
Milunovic(aka korner zastavica)
Jeremic

Desni Vezni

Marko Vesovic
Milanko Raskovic
Obric
Binic
Miric


Napadac


Ofsajderovic
Jevtic
Zozeli Fereira
Ailton
Suzuki
Spalevic
Orahovac
Trifulovic

Trener

Alkosan
Jankosan
Kratko
Ostojic
Janevski
Last edited by tsva on Sat Jul 13, 2013 6:33 pm, edited 4 times in total.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by Najdoski dr. Ilija »

Избор тренера да се допуни Милољубом Остојићем!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by naka »

Obzirom da imamo koeficijent koji je jedva iznad farana, sasvim legitiman predlog.

Ivanova statistika moze da posluzi. Sad kako rasclaniti najgore I/ili one koji su imali najgori "doprinos".
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by tsva »

pa ova lista je i direktno odgovorna sto nismo ni nosioci u drugom kolu al dzaba je crtati
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by Ivan Vasev »

Krivokapic i Mudrinic nikako ne spadaju u ovu grupu,

Ideja morbidna, nosilac pravi. Ne sumnjam da ce Tsva uloziti celog sebe!
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by tsva »

ideja nije bila moja.
a prihvatio sam se sa zadovoljstvom jer njihovo prisustvo u FKCZ mene licno vredja ili me vredjalo. i Oni su deo istorije a ti kao hronolog to trebas da znas.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by Ivan Vasev »

Nasa pocetna ideja je bila da sirimo zvezdastvo. Ovo to nije. Prebacite temu na Razonoda, pa se sprdajte do mile volje.
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by trotter »

Neki ljudi (igrači i treneri) se ovde nalaze više iz nekih drugih razloga (antipatični, vanfudbalske aktivnosti, zamerili se ljubimcu navijača, jedna greška/pogrešna taktika obeležila karijeru...) nego fudbalskih a ima i sasvim solidnih fudbalera (kada se pogleda period kada su igrali, situacija u klubu...) . Meni je ovo bezveze.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by crazynorth75 »

Ivan Vasev wrote:Krivokapic i Mudrinic nikako ne spadaju u ovu grupu,

Ideja morbidna, nosilac pravi. Ne sumnjam da ce Tsva uloziti celog sebe!
A zašto morbidna? Jedino morbidno je da su ovakvi mediokriteti igrali u Zvezdi i trenirali je. I ne razumijem tako lično shvatanje ove ankete. Meni je na primjer Alkosan jedan od najodgovornijih za ovu našu situaciju. Postavljajući statistiku dok je on bio trener, opazih da je čovjek ladno protiv Rendžersa, u odlučujućim utakmicama za ulazak u grupe LŠ išao sa Raškovićem, Tutorićem, Filipom Đorđevićem i Milovanovićem, a na klupi ostavio Molinu, Barkosa, Salasa... I naravno ispadnemo golom u 90. minuti. I sad ja ne treba tu budalu da ovdje predstavim kao najgoreg trenera u istoriji (doduše, rame uz njega je i njegov nasljednik na klupi - ljigavi jankosan)... A Zvezdaštvo nije samo da se prisjećamo čika Rajka, Džaje, Piksija, Robija, genija i sl., već i ukazivanje na ružnije stvari. I ok, prebacićemo je na razonodu.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by tsva »

pa zato je i stavljena lista da se izaberu pravi kandidati

ako mislis da neko ne treba biti na listi reci

nije ovo lagana stvar jer izaziva depresiju i mucninu

sto se sirenja Zvezdastva tice, za to je vazna i istina. lako je pricati o Bariju i Tokiju. Mnogo je teze pogledati istini u oci
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by Ганац »

tsva wrote:ideja nije bila moja al vazno je da se lupeta bez osnova

a prihvatio sam se sa zadovoljstvom jer njihovo prisustvo u FKCZ mene licno vredja ili me vredjalo. i Oni su deo istorije a ti kao hronolog to trebas da znas.
Ideja je odlicna, licno bih dodao i SD kao jednog od glavnih sukrivaca a mogli bi da glasamo i za "ime" te grupe skakavaca po nas klub.
Recimo: SD Adzic, ime te grupacije "Mensa grup doo".
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by tsva »

i ja mislim da je ideja na mestu zato sam je podrzao

da se pogledamo u ogledalo, da svarimo ovo, procesuiramo i krenemo dalje

Zvezdina istorija ima lepe i ruzne stvari i jedne i druge nas cine ono sto jesmo

raspali prvak evrope i sveta
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by ajkula »

ovi momci nisu sami dosli vec ih je neko doveo da igraju. i nisu zasluzili sprdnju .

ovaj topic je bruka za ovaj forum. i dokaz da je najinteresantnije nesto popljuvati.
dokaz je broj pregleda na ovom topicu u odnosu na one gdje se biraju najbolji.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by Тони »

Ја се извињавам, је ли то на списку Бошко Ђуровски, а нема Јаневског, или сам ја погрешно схватио?

И шта раде Ненадић и Бојан Ђорђевић на списку кад нису ниједан меч одиграли?
Locked