Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by Либурнија »

Ајкула:

Ову тему није ни отворило ни дало идеју уредништво форума. Тема је на "Разоноди" па и то довољно говори. Иначе, слажем се с тобом да изводиоци радова не мог никада бити одговрнији од архитеката и идеолога. Као што је бесмислено када навијачи позивају играче на рапорт, тако је и бесмислено позивати сада Тутору и Психа на рапорт зато што не знају па макар и виртуелно.

Ипак, ово је пдф "Разонода" па ствар не треба схваћати сувише озбиљно и епохално. Рекли смо да нећемо бити строги формалисти и робовати табуома али молим учеснике овог топика једно: да, као што је Бишоп споменуо, имају у виду и какав је ко испао као човјек према клубу и да би права оштрица требала ићи према онима који су неадекватне фудбалере довели у клуб, што због незнања или, што је још горе, због комбинација.

Узгред буди речено, дилеме око најгорег тренера немам нимало али се ипак нећу прикључити избору из принципијелних разлога.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by tsva »

Тони wrote:Ја се извињавам, је ли то на списку Бошко Ђуровски, а нема Јаневског, или сам ја погрешно схватио?

И шта раде Ненадић и Бојан Ђорђевић на списку кад нису ниједан меч одиграли?

ja sam dodao sve sto je meni palo na pamet a ne mogu svega da se setim
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by Ганац »

Ovih 20-ak godina nesmemo gurati pod tepih,slazem se da igraci nisu krivi vec uprava ali ono sto smo mi gledali je sve trebalo izdrzati a takodje ni mi nismo nista bogu skrivili da to gledamo u nasem voljenom klubu.Toliko nam je devalvirao kvalitet da su nam igrali ljudi koji su pre mogli da sluze kao cunjevi nego kao fudbaleri.Kako biramo najbolje treba i ovi najgori da zauzmu svoje mesto u istoriji i lepo je tsva primetio ona "drva" pre ovog perioda bi u ovim ekipama bili majstori fudbala, oni koji bi bili kandidati i li reprezentativci.
Dovedeni smo dotle da nam i nekakvi islandjani pretstavljaju respektabilnu pretnju,takve smo u normalna vremena ispracali sa 7 komada u mrezi ili kiprani i slicni njima.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by dacha od bosne »

Ljudi, malo se opustite. Šala, zezancija...dovoljno nam je svakodnevnih stresova. Nije ovo ništa ozbiljno.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by ajkula »

zamisli da na nekom forumu neko pocne da se sprda sa tvojim radom iako ga radis najpostenije sto mozes.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by Rajko »

Тони wrote:Ја се извињавам, је ли то на списку Бошко Ђуровски, а нема Јаневског, или сам ја погрешно схватио?

И шта раде Ненадић и Бојан Ђорђевић на списку кад нису ниједан меч одиграли?
Nisam siguran ni da je Mugosa odigrao neki minut. Dok recimo Savio nicim nije zasluzio da se nadje na ovakvom mestu.

Meni ne smeta preterano da se vi zabavljate sa ovim, ali takodje necu ucestvovati.
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by Тони »

Одиграо је Мугоша полувреме.

Не улазим у то ко је колико заслужио, али играчи без минута на терену не могу да буду у конкуренцији.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by dacha od bosne »

ajkula wrote:zamisli da na nekom forumu neko pocne da se sprda sa tvojim radom iako ga radis najpostenije sto mozes.
Vidi, matori...Na utakmicama, privatnim razgovorima, u kafanama, izgovori se mnogo gorih stvari o nekim igračima, nego li što je to ova lista najgorih u FK CZ, pa nikom ništa. Lupaju se tim istim igračima šamari, gađa ih se bakljama, pa neki nađu i za takvo što opravdanje, a sad je kao frka što se otvorio ovakav topik i to na razonodi. Elem, ako ćemo se držati nekih takvih pravila, onda se ni o jednom jedinom igraču ne bi smjela napisati, ne samo ružna riječ, nego ni da ne zna, da nema pojma o fudbalu itd itd.
Npr. sjećam se da se po drugim forumima (dok ovaj nije ni postojao) sa takvom sprdnjom pričalo o nekim košarkašima i fudbalerima Zvezde, da je npr. ova lista mala maca za sve to. I niko nikada nije dizao ne znam kakvu bunu protiv takvih forumaša i njihovih upisa. Primjer Kovača i Mirkovića u kk itd itd.
I još nešto, u inostranim klubovima (na koje mnogi naši navijači bacaju oko kao na nekoga na koga bi se trebali ugledati), imaju iste takve izbore najgoreg igrača (ili su to neki sportski listovi u pitanju ili nešto slično).
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by Трапа »

Занимљив и надасве тежак избор, конкуренција нажалост велика. Не разумем форумаше који се противе идеји, као што Дача рече овакви избори су присутни и у највећим западним клубовима (чини ми се да је онај лик што је био први Србин у Ман утд, изабран дал у најгорих 11 дал у најгоре странце, не знам тачно). А такође њихова појава у нашем дресу је вређала ово мало интелигенције што имам, па ако би њих увредио овај избор, онда смо квит и драго ми је због тога.

Апелујем да се на листу убаци Стаменковић. Кад се сетим да сам прижељкивала његов долазак из Крушевца буде ме срамота од саме помисли. Тип је одиграо 6-7 дербија, ни један није победио (а могуће да је сваки изгубио), и што је најгоре примио је 3-4 гола са аутокоманде, што је незабележено у 60 год дугој историји клуба. Што су Омеровић и Пандуровић били за Пиксија, Робија и Деја, то је он за Мореиру, Раћу итд.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:
ajkula wrote:zamisli da na nekom forumu neko pocne da se sprda sa tvojim radom iako ga radis najpostenije sto mozes.
Vidi, matori...Na utakmicama, privatnim razgovorima, u kafanama, izgovori se mnogo gorih stvari o nekim igračima, nego li što je to ova lista najgorih u FK CZ, pa nikom ništa. Lupaju se tim istim igračima šamari, gađa ih se bakljama, pa neki nađu i za takvo što opravdanje, a sad je kao frka što se otvorio ovakav topik i to na razonodi. Elem, ako ćemo se držati nekih takvih pravila, onda se ni o jednom jedinom igraču ne bi smjela napisati, ne samo ružna riječ, nego ni da ne zna, da nema pojma o fudbalu itd itd.
Npr. sjećam se da se po drugim forumima (dok ovaj nije ni postojao) sa takvom sprdnjom pričalo o nekim košarkašima i fudbalerima Zvezde, da je npr. ova lista mala maca za sve to. I niko nikada nije dizao ne znam kakvu bunu protiv takvih forumaša i njihovih upisa. Primjer Kovača i Mirkovića u kk itd itd.
I još nešto, u inostranim klubovima (na koje mnogi naši navijači bacaju oko kao na nekoga na koga bi se trebali ugledati), imaju iste takve izbore najgoreg igrača (ili su to neki sportski listovi u pitanju ili nešto slično).
Imaju izbor najgorih transfera u istoriji ili najvecih promasaja u istoriji i slicno.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Bruce Wayne
Члан клуба
Posts: 206
Joined: Thu Jul 11, 2013 7:48 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by Bruce Wayne »

Ideja je moja, i ne vidim nista lose u tome.Zasto morbidna? Salimo se malo na svoj racun. Pa svaki klub ima na desetine "promasaja" kada su u pitanju igraci.


:zastavaDS:
User avatar
Bruce Wayne
Члан клуба
Posts: 206
Joined: Thu Jul 11, 2013 7:48 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by Bruce Wayne »

Hajde da probijem led...

Tipujem da cemo sve u jednoj temi?

dakle :

1) Pavlovic
2) Dzef Silva ( :shock:)
3) Boki Djordjevic
4) Joksa
5) Jakovic
6) Krneta
7 ) Mudrina
8) Jerema
9) Suzuki
10) Fereira
11) Ricmi

Strateg : Jankosan

Verovatno ima i boljih napadaca, seticu se valjda..
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by tsva »

Bruce nismo jos dsli do toga, jos uvek skupljamo predloge, dodajemo igrace ili ih skidamo sa spiska. Ovo su neke predkvalifikacije. Onda cemo suziti izbor pa tek onda da se glasa.

Inace tim koji si izabrao je jebitacan. Ne dao bog nikome :pop:
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Bruce Wayne
Члан клуба
Posts: 206
Joined: Thu Jul 11, 2013 7:48 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by Bruce Wayne »

Aha, ok.

Na spisku po meni ne treba da budu:

Stamenkovic
celavi Pantic iz Vozdovca nije bio los
Vujadin Savic nije mnogo igrao, mlad je i cini mi se da nije imao neke kikseve
profesor Vilota je jedno vreme bio dobar, a ostalo kriminalan..ipak, mozda nije za ovo drustvo

Igraci koji mogu da se dodaju na spisak:

Tomovic ( posle jeste napravio karijeru, al nas je unakazio na par derbija)

Pejcinovic ( klasican primer Rankovog pulena )

Some ( mada je imao one makazice :) )

Asamoa ( solidno je odigrao par meceva, borio se...ali ako posmatramo sa aspekta one prave Zvezde, ovaj nema sta da trazi u njoj ... doduse ni 90 posto danasnjih igraca.)
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by tsva »

hvala na predlozima

razmotrice se pri konacnom izboru
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Locked