Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by Либурнија »

tsva wrote:Golman

Alkosan
Jankosan
Kratko
Salovski
Ostojic
Janevski
Чиме је овај човјек заслужио да га напушимо? За разлику од Јанкосана и свога брата, он јесте заиста увијек био Звездаш до коске. Тако се и понашао на терену, никада није забушавао него је све одрађивао поштено уз респектабилну количину знања иако је шетан скоро по свим позицијама у тиму.

Као тренер: он ли је крив што га је Пиксета убацио у ватру након абдикације Принца са Неретве?! Човјек се затекао ту, хтио да помогне и сачувао бодовну предност. Пиксијева је грешка а не његова што му је пустио да води припреме за нову сезону. Овај човјек је заслужио поштовање па би било бар коректно да га називамо оним именом под којим је дао 103 гола у својих 509 утакмица и 11 сезона у дресу Звезде!
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by Najdoski dr. Ilija »

Амин.
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by tsva »

Kao trener se pokazao kao nikakav. Jebiga, svrha ovoga nije Zvezdastvo nego kvalitet. Nije problem, skinucemo ga, ovo je samo lista na koju sam stavio sve sto mi je palo na pamet. Nisam nigde tvrdio da sam u pravu.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by Либурнија »

тсва:

Нисам рекао да би га требало скинути (мада бих подржао скидање са листе), већ да га не треба звати Шаловски.
Bruce Wayne wrote:Hajde da probijem led...

Tipujem da cemo sve u jednoj temi?

dakle :

1) Pavlovic
2) Dzef Silva ( :shock:)
3) Boki Djordjevic
4) Joksa
5) Jakovic
6) Krneta
7 ) Mudrina
8) Jerema
9) Suzuki
10) Fereira
11) Ricmi

Strateg : Jankosan

Verovatno ima i boljih napadaca, seticu se valjda..
Супер, наставимо и ми са стигматизацијом Крнете и остваримо пуно народно јединство. :roll:

Јерема је доживио у Швајцарској тежак прелом ноге носећи наш дрес. Јерема у техничком погледу није био баш толика везара али није му се дало и то је то.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by tsva »

Pa barem ti imas carobni stapic, pa promeni. Nisam hteo da vredjam. Boska veoma cenik kao coveka, Zvezdasa a tek fudbalera. kao trener - druga prica. Ispade odlican pomocnik.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by Либурнија »

Па имам чаробни штапић али га за своје постове имаш и ти. Уосталом, ја сам добра вила и не желим да скрнавим демократију и много туторим (осим о Тутори када дође на то ред :travka: ).
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by Najdoski dr. Ilija »

Либурнија wrote:Јерема је доживио у Швајцарској тежак прелом ноге носећи наш дрес. Јерема у техничком погледу није био баш толика везара али није му се дало и то је то.
Мислим да су му ногу сломили у Младеновцу на утакмици Б тимова!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by Либурнија »

Да, Цветковићу је нога сломљена у Швајцарској.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by dacha od bosne »

Tutora i Psiholjub bez premca. U isti koš bi mogli svi oni koji su bojkotovali Zemana...čisto kao vaspitna mjera.

Trener - Jankosan. Predsjednik - Lukareli.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by crazynorth75 »

Tu bih ja rado vidio Koromana, iako igrački možda i nije bio toliko loš, al' kao čovjek - čisti šljam.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by tsva »

Koroman je previse dobar fudbaler da se nadje u izboru. Inace je smece, tu se slazem.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ја бих се ипак ограничио само на играчке квалитете!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by crazynorth75 »

Slažem se, nego me ponijele emocije kad Dača spomenu Zemana. :kreza:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Bruce Wayne
Члан клуба
Posts: 206
Joined: Thu Jul 11, 2013 7:48 pm

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by Bruce Wayne »

Od ponudjenih levih veznih, Jeremic mi je bio najpogodniji. Znam da je lomio nogu, al opet mislim da nema kvalitet za Zvezdu. Dvoumio sma se izmedju njega i Trisovica, al ovaj drugi je bio reprezentativac i igrao u Ukrajini :P

Krneta mi je nikakav igrac, nisam neko ko osudjuje u startu igrace ali ovaj je dobijao sansu i na svakom mecu je bio izmedju loseg i kriminalnog. On i Pantic su takve kiksare i losi igraci , da ja nemam reci. Steta, imaju dobre fizicke predispozicije za defanzivca.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Izbor za "najgore" i istoriji FKCZ

Post by Ганац »

Ovo je moj izbor:
Predsednik Lukic
Trener Jankosan
SD Ivic

Pavlovic
Reljic
Bojan Djordjevic
Psiholjub
Tutoric
Guma
Mijovic
Blazic
Miric
Zozeli Fereira
Ailton
Last edited by Ганац on Sat Jul 13, 2013 10:42 pm, edited 1 time in total.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked