Биртија - о свему и свачему

User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ariljac »

Andjus koga god zovne u emisiju,posle ga ispljuje najgore moguce.Prva njegova emisija koju sam odgledao je kad je gost bio Mare.Od tada sam gledao sve i zakljucio sam da ne menja misljenje iz emisije u emisiju vec iz minuta u minut.To sve govori o njemu..
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ariljac »

Obavestavamo rodbinu i prijatelje da je dana 31.07.2013.godine iznenada,bez ministarske fotelje,ostao nas dragi







MLADJAN DINKIC







Zvanicno cupanje iz ministarske fotelje ce se obaviti na prvoj sednici Skupstine Srbije







Ozalosceni:

Supruga JSD Partizanka i sinovi

VK Radnicki i KK Radnicki i ostali mnogobrojni sportski mutanti.
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ariljac »

Stavih se pre neki dan u poziciju Jovana Krnete pred pocetak utakmice.
Okrenem se dole-Bajko koji sve vise na Borotu lici.
Okrenem se gore-Milijas.
Pobegao bi ja odatle ko djavo od krsta.
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ariljac »

Aludirao sam na to da su obojica skloni kiksevima i u koga onda da se ti pouzdas.
A sto se tice najglupljeg posta,nemoguce da je ovo,imao sam i jos glupljih. :rakija:
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
Bruce Wayne
Члан клуба
Posts: 206
Joined: Thu Jul 11, 2013 7:48 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Bruce Wayne »

Al brate, stavi se npr u Bajkovu kozu. Ispred Krneta ( kralj kikseva) i Zicla, desno Vesovic, levo Mladenovic ili Mijailovic sa pola loze, a napred Milijas :v
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ariljac »

Posteno da ti kazem,to mi je previse traumaticno. :D
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ганац »

Bruce Wayne wrote:Al brate, stavi se npr u Bajkovu kozu. Ispred Krneta ( kralj kikseva) i Zicla, desno Vesovic, levo Mladenovic ili Mijailovic sa pola loze, a napred Milijas :v
Spojis tvoj i post Ariljca i dobijes nesto sto bi licilo na karakter nase odbrane, ali to je sto je bolje nemamo a gore je skoro nemoguce pronaci.
Imacemo razloga za nerviranje celu sezonu ali dolazak Nineta je za mene sasvim dobar katalizator, izdrzacu.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ariljac »

Kod nas sve nesto na kratke staze...Ne kazu dzabe da sve sto je lepo kratko traje...
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Banex »

Ljudi šta bi ste vi radili da zabodete svaki dan po soma evra kao naš dragi nam kapiten Milijaš ? :D
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ariljac »

Ja bi radio isto sto i on na terenu-nista! :)
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Велики Делија »

Колико сам само сјебан, не могу да дођем себи никако, иако се трудим. Јбт, мало ми фали да плачем ко мало дете. Стварно немам снаге више. Тему о утакмици боље да не коментаришем, да се не сјебем још више.

Поздрав браћо и сестре...
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Banex »

Велики Делија wrote:Колико сам само сјебан, не могу да дођем себи никако, иако се трудим. Јбт, мало ми фали да плачем ко мало дете. Стварно немам снаге више. Тему о утакмици боље да не коментаришем, да се не сјебем још више.

Поздрав браћо и сестре...
Brate razumem te, i ja sam tako do nedavno sa velikim emocijama pratio Zvezdu. Ali sam shvatio da sam postao jako nesrećan zbog toga jer je nažalost Zvezda svojim navijačima poslednjih 6-7 godina samo davala razloge za sekiranje, tugu, žalost, nevericu...nikako radost, sreću, ushićenje, zbog čega sam i počeo da je volim.
Kada se samo setim derbija 2003. kada smo razbili Partizan 3:0. Pa pobede nad PSV-om, Romom, titula sa Zengom...To su bili poslednji odsjaji Velike Crvene zvezde ! Od tada Zvezda je u blatu, uništena, pokradena, ponižena od strane najvećih ološa i neznalica. I trebaće joj godine da se oporavi. Jer kao što vidiš mi i dalje tonemo. Svake godine je sve gore, iako mislimo "od ovog gore ne može".
I onda sam pomislio, zašto ja da sebe bedačim bezveze i da sam non stop u k***u zbog Zvezde ?? Zbog čega ? Zbog mafijaša ?
Tako da, i tebi i svim ostalim iskrenim Zvezdašima bi preporučio da ne poistovećuju sebe toliko sa Zvezdom (znam da nije lako, i meni je i dalje MNOGO stalo do Zvezde) jer će tako izbeći mnogo jeda, sekiracije pa što ne reći i bola.
Ja sam sebi do sada bar 10 puta rekao "Zvezdu više nepratim" ali uvek se nekako vratim, da vidim šta će biti sad sa novim trenerom, novim prelaznim rokom, novom upravom, igračima...I sve tako u krug. ALI ! Ako i ova sezona u domaćem prvenstvu krene po zlu (iz Evrope smo već ispali), a sve su prilike da hoće, nema šanse da ja više trošim svoje vreme i živce na debilne igrače i trenere, da li će uspeti da stignu 5, 7, ili 11 poena zaostatke...NEMA ŠANSE !
Dok se stvari ne promene iz korena FK Crvena zvezda me više neće zanimati.
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ганац »

Banex wrote:Ljudi šta bi ste vi radili da zabodete svaki dan po soma evra kao naš dragi nam kapiten Milijaš ? :D
Pravi covek, onaj koji je vaspitan da se radom sve postize bi trenirao jos vise i jace kako bi zaradio 2-3000 evra dnevno ali ova osoba je i propala zbog stava ovo mi je dosta otisao je u Englesku sa dobrim ugovorom i statusom reprezentativca ali tamo ne prolaze neradnici i smutljivci pa je po isteku garantovanog ugovora poslat kuci a mi ga docekali kao spasioca :twak: .
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Велики Делија »

Брате Banex, ове године уништавања и урушења предуго трају. Стварно. Као да нема томе краја, али шта да се ради, морамо истрајати некако.

Не знам да ли сам тотално луд, али учинићу све да дођем на Маракану на прву наредну утакмицу (Јагодина по распореду). Некако ми душа говори, да морам да осетим поново Београд, нашу Мару, да не би пуко тотално, јер још је теже пратити ове мучне године из даљине и видети Београд само неколико пута у тих пар година.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by tsva »

Велики Делија wrote:Брате Banex, ове године уништавања и урушења предуго трају. Стварно. Као да нема томе краја, али шта да се ради, морамо истрајати некако.

Не знам да ли сам тотално луд, али учинићу све да дођем на Маракану на прву наредну утакмицу (Јагодина по распореду). Некако ми душа говори, да морам да осетим поново Београд, нашу Мару, да не би пуко тотално, јер још је теже пратити ове мучне године из даљине и видети Београд само неколико пута у тих пар година.

Code: Select all

Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine.
rece Ljuba Tadic al ako si maldji od 30 godina, slagao je za veliku radost debelo al zato za patnju nije
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Post Reply