Биртија - о свему и свачему

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by crazynorth75 »

Nek ponese taj njeguški pa ćemo da vidimo, nema kod nas blanko podrške :mrgreen:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ганац »

Svi sretni i zadovoljni, tastature obalavljene, a pojačanje, pa pojačanje će doći a mi će mo ga dočekati siti ispričani o jagnjetini.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Nickcooler
Bloger
Posts: 193
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:08 am
Location: Лозница- Београд
Contact:

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Nickcooler »

Nek' na pojačanje obalavimo trećinu kao na jagu, Big da nas vidi. :mrgreen:
Југовић, Југовић до Панчева, Југовић... Просинечки је ту, Просинечки... Михајловић у средину... 2:2! Гол, гол, гол, гол... Небо се отворило! Стадион је експлодирао!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ганац »

Nickcooler wrote:Nek' na pojačanje obalavimo trećinu kao na jagu, Big da nas vidi. :mrgreen:
Ma mi na pojačanje balavimo skoro mesec dana, zato je i jaga zauzela lako ovako bitno vreme i mesto.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ганац »

Mogli bi i ovde nešto da uberemo:
1383976_10202290193195089_1572481307_n.jpg
1383976_10202290193195089_1572481307_n.jpg (68.25 KiB) Viewed 2200 times
Ili ovo što je opalo da pokupimo?
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Либурнија »

dacha od bosne wrote:
Либурнија wrote:Puna podrska Covicu, Radonjicu i Dachi! :pehar: :utata:
Vidim ja da je tebi do janjetine :mrgreen:
:slina: ;)

Право да ти кажем, скроман сам ја чојек, био бих задовољан и свињетином. :twisted:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by carapan »

Od Radonje ocekujem da donese pehare, a za ostalo neka ne brine.. :D I svi zadovoljni..

Mada, kakav je covek, sto rece Krejzi, on bi i kliker pokvario, tako da mi ima da okrecemo janje, on samo neka postavi escajg gde treba..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by МоСа ВерСе »

Јагњетину морамо појест' тамо где јагње пасе под ручном. То је најбитније, да ли ћемо у Лозани (Лозници) или Зеници, марим ја. :) Мада, причали су ми људи да постоји некаква кафана на изласку из Зенице (ваљда ка Какњу) где је ја'њетина врх.
Либурнија, ако ти се једе каква квалитетна клемповина, буди мој гост. Младеновац је познат по печењарама. ;)

Цигани, срећан нам куп. Је*еш Чак Нориса кад Денис Шефик погађа са гола на гол. :zastavaGRB: :zastavaGRB:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ти брате мора да мислиш на МБ код Младеновца?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by МоСа ВерСе »

Najdoski dr. Ilija wrote:Ти брате мора да мислиш на МБ код Младеновца?
Може и ту, брат Боске закупио пашњаке на Космају, имају и добру јагњетину. Чак и туфахије на моје опште одушевљење. Има и Дашчара, МБ, Драговић... Где год да седнеш, прасетина је првокласна.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ееееее, први пут био у Дашчари пре једно 10 година! :dedica:
Него људи ја сам најбољу јагњетину јео код Узелца на хиподрому у Београду! :pehar:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Либурнија »

МоСа ВерСе wrote:Јагњетину морамо појест' тамо где јагње пасе под ручном. То је најбитније, да ли ћемо у Лозани (Лозници) или Зеници, марим ја. :) Мада, причали су ми људи да постоји некаква кафана на изласку из Зенице (ваљда ка Какњу) где је ја'њетина врх.
Либурнија, ако ти се једе каква квалитетна клемповина, буди мој гост. Младеновац је познат по печењарама. ;)
Цигани, срећан нам куп. Је*еш Чак Нориса кад Денис Шефик погађа са гола на гол. :zastavaGRB: :zastavaGRB:
Значи, и до Младеновца "морам"? :D Ништа, тражићу пријевремени одлазак у пензију па да кренем полако у турнеју.. :koka: по земљи :zastavaSRB: :smeh:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by МоСа ВерСе »

Најдоски, чим је тај Узелац, значи да је Ликота. Чим је Ликота, значи да има добру ја'њетину. :D
Либурнија, вреди се жртвовати. :D
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Либурнија »

А чим је Узелац, Тарас му је неки род па...

Изгледа да нема друге, мораћу се "жртвоват" па пут под ноге.. :viljuska: :travka:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
LF 1991
Звездаш
Posts: 128
Joined: Tue Jul 02, 2013 12:07 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by LF 1991 »

Tragom primera iz politike, prepoznajte ko vas laze na forumu!

Kako da prepoznate?

Prvo, za ocigledno kretenske poteze pojedinaca, uvek imaju objasnjenja, i nikada ne upute osudu, cak i za tragicne poteze. Neko ce se pozvati na to da su zrtve stokholmskog sindroma, ali verujte nisu.

Drugo, cesto imaju iste ili slicne avatare. Moze i ne mora da znaci.

Trece, sluze se poluinsjaderisanjem, mistifikacijom, pokusavaju da vas ubede kako postoji nesto sto se radi i kako to nije za javnost, po principu "ne razumes ti te teme, pusti da nas vode pametniji od tebe". Budite uvereni da se ili ne radi nista, ili bar nista dobro, jer ce se dobri potezi na sva usta hvaliti.

Cetvrto, u slucaju eksplozije nezadovoljstva ucestalim tragicnim potezima, nabice ogroman broj poruka na toj temi, i pokusati da diskusiju odvedu u drugi pravac, ako treba i razgovarajuci jedni sa drugima, kako bi se upisi ostalih zagubili u moru gluposti.

Peto, najbolje funkcionisu u ambijentu teorija zavere. Tu su najlaksa meta novinari, jer ih u realnosti polovina radi za stoku, te ima svega i svacega.
Uvek i na svakom mestu ce to potencirati i truditi se da pricu isforsiraju do maksimuma. Plan je ocigledno jasan, baviti se spoljnim neprijateljem, da unutrasnji "prijatelj" moze neometano da radi svoj "posao". Taj posao obicno ostavi milione evra minusa.

Sesto, a nadovezuje se na prvo, uvek je kriv neko drugi. Cak, vrlo cesto ce ici u pokusaje da neproverenim argumentima, izmisljotinama i slicnim glupostima diskredituju i naprave budalu od pojedinca koji je suparnik i protivnik objektu podrzavanja, odnosno onima za cije interese pisu i pricaju.

Sedmo, u slucaju da primete da sticajem nekih okolnosti imate blag stav ili jos bolje identican kao oni, treba ocekivati privatne poruke i dozu insajderisanja na pp, kako bi vas pridobili za svoj cilj i osigurali podrsku.

Kako da ostanete normalni? Koristite cula koja vam je priroda dala i zdravu logiku, jer verujte, u najvecem broju slucajeva, ono sto je najlogicnije to je i najpribliznije istini.
Post Reply