Биртија - о свему и свачему

User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by carapan »

https://twitter.com/SoskicSoskic" onclick="window.open(this.href);return false;

A vidi ko ga i pise.. Ovakvi su danasnji novinari u Srbiji.. I ovo novinarstvo? Obican seljak, gluperda grobarska, zna bolje od doktora ili Vujanica, koji do juce bio pomocnik debelom..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by carapan »

Jedna velika dobro doslica bratu Serifu, sto nam se pridruzio na ovom forumu... Sjajan lik, sjajno pise, i bas smo danas dobili pojacanje :D
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Najdoski dr. Ilija »

Велика добродошлица и Звездином Војводи!
Имамо Шерифа, имамо Војводу , јаки смо ко црна земља!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by carapan »

http://www.telegraf.rs/sport/929751-spe ... oje-igrace" onclick="window.open(this.href);return false;

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YewRr_KnZ8o[/youtube]

"Vrhunski strucnjak, samo se uzbudjava..." :lol: :lol:

Majko mila ko sve danas i sta pise..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by carapan »

Interesantni su ovi jugosloveni, svega mi..

Kada danima krenu novinari da izbacuju sve i svasta o Zvezdi, oni se nasladjuju, komentarisu, prosto uzivaju.. Sada kada se krenulo u pisanje, tekstova oko Duleta dinamitasa i "ubijanja" igraca, kada pisu o tome doktori, pa cak i Vujanic, dojucerasnji pomocnik, e onda je to pljuvacina, podmetacina, kampanja protivu idile kod njih.. :lol:

Sa njima uvek sou svega mi...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by МоСа ВерСе »

carapan wrote:Interesantni su ovi jugosloveni, svega mi..

Kada danima krenu novinari da izbacuju sve i svasta o Zvezdi, oni se nasladjuju, komentarisu, prosto uzivaju.. Sada kada se krenulo u pisanje, tekstova oko Duleta dinamitasa i "ubijanja" igraca, kada pisu o tome doktori, pa cak i Vujanic, dojucerasnji pomocnik, e onda je to pljuvacina, podmetacina, kampanja protivu idile kod njih.. :lol:

Sa njima uvek sou svega mi...
Image
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by carapan »

:lol:

Image
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by carapan »

Neka Laki proveri, koliko ima istine da stoka kontaktirala i pregovara sa KC Riversom?
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ганац »

carapan wrote:Neka Laki proveri, koliko ima istine da stoka kontaktirala i pregovara sa KC Riversom?
Ma gde će oni kad pas nema za šta da ih ujede :mrgreen: , ako budu doveli Riversa, kako će to da pravdaju. Ako i to budu pravdali stipendijama i porodičnim konceptom i sličnim glupostima i budu se useravali u zdravu pamet svima, treba im :opacupa: .
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by carapan »

Ma gde nemaju para... Laze debeli..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by crazynorth75 »

Ko da će se oni nekome pravdati bilo koga da dovedu, nema to ni stida ni srama. Oni Rodrigeza da dovedu samo bi nastavili i dalje kukati i plakati...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ганац »

Duvnjaka nešto nisam video večeras na parketu, da nije on svinjin pik?
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ганац »

1425596_10152223198715910_1462144109_n.jpg
1425596_10152223198715910_1462144109_n.jpg (25.59 KiB) Viewed 2135 times
specijalnovaspitanje-2.jpg
specijalnovaspitanje-2.jpg (199.74 KiB) Viewed 2135 times
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by carapan »

Govno debelo.. Podlac bolestni... Lopov svetski i picka od coveka... i danas nas prozivala na konferenciji za stampu, gde sutra igra njegov klub..

Kada smo mi to radili i pred koju utakmicu? Kada smo mi to radili posle bilo koje utakmice?

Debeli Vujosevicu.. Jbm ti sve sto imas, onako po srspki.. Stoko lazljiva, debela.. Kada si nam otimao igrace, kada si od drzave dobijao pare, kada ste nas ponizavali, onda si cutao mamu ti jbm debelu !!!

Mrzim Partizan, i sve sto ikada je vezano za taj klub !!

Zvezda !!!!!!!!!!!!!!!!!! :zastavaGRB:
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ганац »

carapan wrote:Govno debelo.. Podlac bolestni... Lopov svetski i picka od coveka... i danas nas prozivala na konferenciji za stampu, gde sutra igra njegov klub..

Kada smo mi to radili i pred koju utakmicu? Kada smo mi to radili posle bilo koje utakmice?

Debeli Vujosevicu.. Jbm ti sve sto imas, onako po srspki.. Stoko lazljiva, debela.. Kada si nam otimao igrace, kada si od drzave dobijao pare, kada ste nas ponizavali, onda si cutao mamu ti jbm debelu !!!

Mrzim Partizan, i sve sto ikada je vezano za taj klub !!

Zvezda !!!!!!!!!!!!!!!!!! :zastavaGRB:
Šta je sad groktao?
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Post Reply