Биртија - о свему и свачему

User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by МоСа ВерСе »

Либурнија wrote:
Чувај се ти на тој Аљасци. Када Руси дођу да те спашавају, реци им - па добро браћо, гдје сте ви досада?! :kreza:
Хахахахаха, е насмеја ме у ове позне уре. :pera: :R :R :R
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Il genio »

:lol: :lol: :lol:
Rusi stare lisice, zajebali Amere, prodali im zaledjenu zemlju, jbg, nije tad bilo detektora za metal. :D

Stigoh, prvi utisci su fenomenalni, nadam se da posle nekoliko meseci nece biti kao u onom klipu Bosanac u Kanadi. :) hvala na lepim zeljama! :ziveli:

[youtube]https://m.youtube.com/watch?v=MKuA6VS_ujw[/youtube]
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by МоСа ВерСе »

Брате Генио, нека ти је са срећом. Сад си бауштелац Звездин на арбајту у Америци. :mrgreen:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by МоСа ВерСе »

LF 1991 wrote:IDEMOOO SVI LAJK

https://www.facebook.com/dnevnadozapros ... ef=message" onclick="window.open(this.href);return false;
Управо сте добили огроман дислајк, и знам да вас заболе ћуна за то, али такав идиотизам ретко сам виђао.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
LF 1991
Звездаш
Posts: 128
Joined: Tue Jul 02, 2013 12:07 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by LF 1991 »

Brate, dao bih ti sto pluseva da mogu, slazem se sto posto, to sam ja i njima rekao. Al eto, kad je vec to uradjeno i postavljeno i kao ajde da reklamiramo, nema izdaje, svi za jednog, jedan za sve. Al nikad drugove svoje!
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by МоСа ВерСе »

Ја сам вам тамо написао шта мислим. Не могу једноставно да сварим да неко моје другове (Копренедри) или било кога из Републике Српске тако назива. Волим те људе, као уосталом и све Босанце.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
LF 1991
Звездаш
Posts: 128
Joined: Tue Jul 02, 2013 12:07 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by LF 1991 »

A ti misliš na to što je neko napiso za ljude iz RS,međedi iz Republike Šumske? :R
Pa pola admina je iz RS, ako se oni sami sprdaju na svoj račun, neću im ja braniti. Brate, kome se ne svidja taj dislajkuje, kome se svidja taj lajkuje i mirna Bačka. Ni meni se ne svidja što se ti oko takve gluposti uzbudjuješ pa Bože moj...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by МоСа ВерСе »

А ти мислио због Косова се буним?

Нек се шале на свој рачун онда, Копренедри нека не дирају.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
LF 1991
Звездаш
Posts: 128
Joined: Tue Jul 02, 2013 12:07 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by LF 1991 »

Nisam ni propratio o čemu se radi , tek sad gledam na miru. Piše ,,МЕЂЕДИ ИЗ БРАЦКЕ РЕПУБЛИКЕ ШУМСКЕ ПОДРЖАЛИ ЗВИЈЕЗДИНУ ЂЕЦУ! ''. To se valjda odnosi na svu publiku, nije niko direktno dir'o navijačku grupu KN. A i da jeste, nećeš ti nikome da govoriš koga će da dira, a koga ne. Mislim to je činjenica, ne govorim ti sad nešto preteći ili svadjalački.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by МоСа ВерСе »

Наравно, зато дислајк па пишите до миле воље.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Либурнија »

Republika Sumska? ! :pop: Zajeb i sefa i stanice. ..
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Il genio »

Sta vam je ljudi, sprdnja, najjace da se neko iz RS vredja. Pitajte ovog jednog medjeda iz nase administracije da li se oseca uvredjenim. :D Obe stranice DDPZ su genijalne.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by crazynorth75 »

I ja htjedoh ovo da napišem, al' me uvijek ovaj Genio preduhitri :thumbup: . Ovaj međed :jumping1: misli da možda malo preozbiljno shvatate (Mosa i Liburnija) zajebavanciju, pogotovo blentavih (ovo je kompliment, da me se ne shvati pogrešno) likova sa DDPZ i DDPZOS. Meni su također obje stranice odlične i smiješne, a to je ono najvažnije.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by МоСа ВерСе »

Не бре Крејзи за међеда, то је ок фора, и ви сами се зезате са тим (где ћеш ти медо на летовање? Идем код својих за Босну...). Мене нервира онај други део, република Шумска, а написао сам и њима тамо па и овде. Кад се већ шале тако, што не напишу и геноцидна па нек' испадну 'мангупи' за све паре. Зна се наравно одакле потичу такви називи. Исто ме нервира и она крилатица за Сарајево да је Техеран. Рат је прош'о, хајмо мало нормално да живимо, ако може.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ганац »

МоСа ВерСе wrote:Не бре Крејзи за међеда, то је ок фора, и ви сами се зезате са тим (где ћеш ти медо на летовање? Идем код својих за Босну...). Мене нервира онај други део, република Шумска, а написао сам и њима тамо па и овде. Кад се већ шале тако, што не напишу и геноцидна па нек' испадну 'мангупи' за све паре. Зна се наравно одакле потичу такви називи. Исто ме нервира и она крилатица за Сарајево да је Техеран. Рат је прош'о, хајмо мало нормално да живимо, ако може.
Slažem se, živimo danas i za sutra, ne za juče.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Post Reply