Биртија - о свему и свачему

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by dacha od bosne »

I neka su...izeš fanatikose...

@Ganac: ja ronim, pa me ne vidiš :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by crazynorth75 »

МоСа ВерСе wrote:https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=55F3DF27

Дачо, живиш у најлуђем граду у Босни мајке ми. Погледај само коју заставу су скинули Робијаши. Хахххахахаххахах
:kreza: :smeh:
face su Robijaši :thumbup:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ганац »

Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
LF 1991
Звездаш
Posts: 128
Joined: Tue Jul 02, 2013 12:07 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by LF 1991 »

Krejzi, kako ti se svidja nasa nova stranica? Vidim da redovno lajkujes :thumbup:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by crazynorth75 »

Nisam to ja :jumping1: :kreza: Dobra je, u ritmu zajebavancije sa DDPZOS, pogotovo štose danas ljudi toliko pla še pravopis ne greške daodo še u drugu krajnost :mrgreen:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Трапа »

ФБ страница "сеоски фудбал" избацила слику са описом "сеоски Човић":

Image

:valjanje:
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by МоСа ВерСе »

Е па драги моји, морам мало да се похвалим. Пре недељу дана је била промоција књиге Фајронт у Сарајеву овде код нас у Младеновцу. Неле је причао о свему, а после тога су уследила питања. Чим је видео мене да устајем, лупио се по челу (знамо се од раније и причали смо већ на тему Сарајева). Био сам наравно фин, пит'о сам га само за кога би навијао да играју Жељо и Партизан и како се осећао кад је био зимус у Сарајеву. Елем, прође и то. Међутим, судбина је судбина, налетимо један на другога јуче. Отворио лик пите испод сача, стварно су добре пите. Ја сам био са Урошем мојим (син), а он иза мене. У том моменту, мој четворогодишњи син почиње да глуми скеч из Сложне браће (кад Миљенко и Мањина поручују ону храну у кафани) и виче продавачици: Пите царе, лети. Неле почиње да се смеје и каже, хајмо на кафу да частим што и данас има људи који воле моје глупарије. И ту кренемо о свему да причамо, али ово вам пишем због најјаче провале којој сам се смејао добрих пет минута. Највише смо причали о фудбалу, и мало по мало се дотакли Звезде, кад лик одвали: Ма ја, добра је Звезда, данас је можеш гледат' на history channelu. Под сто сам пао. Вратио сам му после за Партизан, да ћу их видети сад у Европи кад нема Толета, али ми је фазон толико добар д асам га морао поделити овде са вама.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ганац »

Fazon je šmekerski, liči na Neleta.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by ajkula »

fazon je star jedno 10 godina bar i dobrano se vrtio po forumima.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by crazynorth75 »

Što bi se kod nad reklo - stari fazon, nova budala :mrgreen:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by ajkula »

Poslom sam u Bratislavi vec nekig 10-ak dana i umjesto da hvala kazem djakujem ( ili tako nekako-glupog li jezika) redovno kazem djenkujem :).

Da ne slutim djenka da ostane :)
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by dacha od bosne »

U Sarajevu veliki belaj...sinoć se u Vogošći sukobile Horde i Lehovi navijači. Kažu ima teže povrjeđenih. http://www.avaz.ba/clanak/186765/epilog ... u-navijaca" onclick="window.open(this.href);return false;
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by МоСа ВерСе »

Ево и овде да одговорим пошто сам јуче био пр менаџер Хордама за територију Србије. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Нерешено што се сукоба тиче јер су Хорде морале да се повуку после 25 минута фајта. Мислим да бих ја црк'о после десет, али добро сад. У првом маху су Пољаци побегли у хотел, после се консолидовали, изгледају као армија и преспремни су. У сваком случају, одали у поштовање после Хордама, написали good fight и то је то. Повређени Хордаши су углавном млађа екипица, није то требало ићи уопште на Пољаке, има и доста разбијених Пољака. Иначе, господа су се кур*ила и на Башчаршији, па су их ови умлатили само тако.

Остаје тачна она прича да нико луђи од нас Балканаца нема, али и чињеница да се ми не спремамо за маратон, већ смо више за краће дистанце. Мислим да ће Пољаци Бога молити да не извуку више никог са наших простора. Од нас су бежали у Пољској, од Хорди су се извукли јер је фајт трајао предугачко.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ганац »

Držte se djeco... :R obavezno pogledajte
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cRYDIRVps1s[/youtube]
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Post Reply