Биртија - о свему и свачему

Николај Кузњецов

Биртија - о свему и свачему

Post by Николај Кузњецов »

Опуштено, шта год вам падне напамет, једино не смије нико никог да вријеђа.
Николај Кузњецов

Re: БИРТИЈА - О СВЕМУ И СВАЧЕМУ

Post by Николај Кузњецов »

Ах, тренер... Не може се забранити људима да искажу емоције, нормално да у таквој ситуацији човјек себи дадне одушка, уосталом за Звезду нас и не веже ништа друго него емоције. Сигурно нас не веже то што је Звезда јуче пред пуном Мараканом побиједила Милан 4-0. Мањи је проблем то што се нама тренер не свиђа и што ћемо понекад да га "почастимо", већи проблем је то што је он објективни проблем клуба, што нам је уништио и игру и играче а највећи проблем је тај што са тај проблем адекватно не рјешава, или бар изгледа да се не рјешава.

Овдје сам мислио на нешто друго у вези вријеђања: неће бити дозвољено међусобно вријеђање форумаша на било којој основи и мислим да је то ОК. А НАЈСТРОЖИЈЕ забрањено биће админима да вријеђају било ког форумаша, да му се обраћају лично, да га ниподаштавају и обраћају му се с висока са позиције некакве "власти" а камоли да врше подметања, лов на вјештице и хушкају људе једне на друге :!: Ја нећу да се црвеним и брукам пред људима.

Поставиће се ускоро правила, она ће да важе, примјењују се и тачка. Админи овдје нису у својству приватних особа па да би и правила тумачили по приватном нахођењу, тим прије што ово није "приватни" форум некакве админске секте већ форум свих његових чланова, припадника звездашке породице.
Николај Кузњецов

Re: БИРТИЈА - О СВЕМУ И СВАЧЕМУ

Post by Николај Кузњецов »

Свечано се заклињем да ћеш онога дана када ја то будем урадио било коме добити од мене ингеренције којима ћеш моћи да ме испратиш у "вечна ловишта"! :ziveli: Кад смо већ код вечних ловишта, шта би био тај живот без ЛУНОВ МАГНУС СТРИПА! :jelenko: :mrgreen:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: БИРТИЈА - О СВЕМУ И СВАЧЕМУ

Post by dacha od bosne »

бишоп wrote:зашто нема + - опције :utata:
Mene uvijek to trzne. Onako mahinalno hoću da ti lupim + al+ cvrc Milojka :D
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: БИРТИЈА - О СВЕМУ И СВАЧЕМУ

Post by dacha od bosne »

бишоп wrote:Ма ја хтео овом Кузњецову да лупим минус али црвц Милојка :urra:
Lele...krenuli smo sa niskim udarcima :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Николај Кузњецов

Re: БИРТИЈА - О СВЕМУ И СВАЧЕМУ

Post by Николај Кузњецов »

Сматрам да то није добра опција. Много је лакше и "безбједније" некоме лупити минус него одговорити аргументовано и уједно уљудно. Моја жеља је, а то је и идеја овог сајта, да ово мјесто буде мост, гдје ћемо наравно различито мислимо и гледамо на ствари, али гдје ће се поштовати туђе мишљење и ставови, без непотребне нервозе, тешких ријечи и виртуалног обарања руку у стилу "ко је јачи". Значи идеја је да тежиште буде на:

1 Квалитети прилога и дискусија

2 Дијалогу Звездаша свих врста и подврста

3 Култури дијалога у којој би админи требали да представљају примјер. Зато ћете мени увијек моћи да кажете своје мишљење пошто ја овдје нисам никаква "власт" већ обични редар и трудићу се да уређујем више примјером и разговором него мочугом (а знам да и остали људи који су редари овако дишу). Немам илузија да ће то увијек бити лако али шта је уопште лако.

Па нек нам је са срећом!

:ziveli:
РС Либурнија

Re: БИРТИЈА - О СВЕМУ И СВАЧЕМУ

Post by РС Либурнија »

Чуо сам да се овдје дијели нешто џаба?! Види, види, какво друштванце се окупило а старог саборца сте малтене заборавили. :dedica: Да ми није Аџа лично дојавио :telefon: да овдје може још да се омрси брк, остао бих кратких рукава. :plezi:

Edit: Gospodine Liburnija, ovo vam ja prvi žuti karton. Pripazite na svoje ponašanje u budućnosti kako ne bi primjenio represivne mjere protiv vas. Hvala na razumjevanju. Dacha od bosne :utata:
РС Либурнија

Re: БИРТИЈА - О СВЕМУ И СВАЧЕМУ

Post by РС Либурнија »

Je l ta vlast neka gudra kad tako vata?! Aj dajte i meni da povucem pod stare dane.. :rakija: :viljuska: :twisted:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: БИРТИЈА - О СВЕМУ И СВАЧЕМУ

Post by dacha od bosne »

РС Либурнија wrote:Je l ta vlast neka gudra kad tako vata?! Aj dajte i meni da povucem pod stare dane.. :rakija: :viljuska: :twisted:
Ih, prava bosanska. Kad uvati, ne pušta :D
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Николај Кузњецов

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Николај Кузњецов »

Желим на овај начин да поздравим нове чланове! :guca: :ziveli: Добродошли браћо и пријатељи на ВАШ форум! Не осјећајте се КАО код куће, ово ЈЕСТЕ ваша кућа! Уздравље! :ziveli:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by dacha od bosne »

Николај Кузњецов wrote:Желим на овај начин да поздравим нове чланове! :guca: :ziveli: Добродошли браћо и пријатељи на ВАШ форум! Не осјећајте се КАО код куће, ово ЈЕСТЕ ваша кућа! Уздравље! :ziveli:
Evo, i ja od herca da svima poželim dobrodošlicu. Nadam se da ćete, kao što NK kaže, osjećati ovaj forum kao svoju kuću. Živi bili :zastavaDS: :zastavaSRB: :zastavaGRB: :ziveli:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
РС Либурнија

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by РС Либурнија »

Брате Крејзи Норт, гдје си тако дуго?! :pehar: Добродошао брате! :ziveli:

П.С. За мном браћо ИДОЛОПОКЛОНИЦИ! :smeh: :guca:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by crazynorth75 »

РС Либурнија wrote:Брате Крејзи Норт, гдје си тако дуго?! :pehar: Добродошао брате! :ziveli:

П.С. За мном браћо ИДОЛОПОКЛОНИЦИ! :smeh: :guca:
Pa đe si Liburnija čovječe ...Brate, lutao sam svuda od nemila do nedraga, dok me Dača nije svratio 'vamo. Sad sam ko Lesi :lol: Očekujte ovih dana još dopune u ljudstvu iz pozadine :srbinosm:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by EmptyClip »

Добар дан желим господо дисиденти :)
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by dacha od bosne »

EmptyClip wrote:Добар дан желим господо дисиденти :)
Veliki pozdrav, Empty! Dobrodošao :ziveli:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Post Reply