Биртија - о свему и свачему

Николај Кузњецов

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Николај Кузњецов »

Напиши овдје, нема везе. Није још отворена тема. :koka:
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Goxy »

Николај Кузњецов wrote:Напиши овдје, нема везе. Није још отворена тема. :koka:
Само један предлог. Немојте никад да тежите томе да постанете медиј, односно немојте да тежите квантитету већ квалитету, када су чланови у питању Image
-Бивши форумаш-
User avatar
prolup
Новајлија
Posts: 7
Joined: Sun Mar 17, 2013 9:17 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by prolup »

Само да поздравим екипу која се чини баш врхунска и захвалим Ивану што ме позвао :ziveli:
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ivan Vasev »

Goxy wrote:
Николај Кузњецов wrote:Напиши овдје, нема везе. Није још отворена тема. :koka:
Само један предлог. Немојте никад да тежите томе да постанете медиј, односно немојте да тежите квантитету већ квалитету, када су чланови у питању Image
Ovde ima toliko kvaliteta da bi nam pozavideo svaki medij. Naka bi mogao da bude kolumnista bilo kog lista? Istoriju koju smo dali RSB-u nema nijedan sajt na internetu? Daba je najveći poznavalac košarkaške istorije u Srbiji? Svi ovde prisutni su ljudi od autoriteta i integriteta.
Moramo da napravimo plan razvoja i da napredujem iz dana u dan, ne smemo da se zadovoljimo prosekom.
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Goxy »

На сваком форуму у почетку буде квалитета. Испливају људи.

Касније када то покуша да се искористи и направи нешто веће, изгуби се суштина која је замишљења на почетку... Разумете...

Другим речима, надам се да нећете покушати да направите још један РСБ или МЦЗ, јер за тим нема потребе. Они већ постоје.

Ето само сам то хтео, а на вама је да водите како мислите да треба Image
Last edited by Goxy on Sun Mar 17, 2013 9:33 pm, edited 1 time in total.
-Бивши форумаш-
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by EmptyClip »

Goxy wrote:Постоји ли на форуму тема "предлози"? Ако не, где могу да упутим исти? Image
Мене је Газда упутио овде
http://www.crvenazvezdabeograd.tv/forum ... p=284#p284


Иначе Гокси контам да је ово место замишљено баш тако како си написао.

Ео вам један цитат. Ко не зна чији је.. мисим.. :mrgreen:
Kondicioni je najuren jer jelte kome jos treba kondicija za 120 minuta na 40+ stepeni kad se na skajp konektujes cak i bez klika ako startuje zajedno sa kompom.
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ivan Vasev »

Verovali ili ne, već su me banovali. :smeh:
Neka im je sa srećom, ja tamo više proviriti neću. Jebali ih Čović i Stojadinović i njihove telefonske poruke. Dupelisci.
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by trotter »

A ja sam se pitao koliko ćeš da izdržiš... :travka:
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Najdoski dr. Ilija »

Пао тикет :srbinosm:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by EmptyClip »

Иван Васев 5 дана због вређања.
Шта си писо леба ти? :mrgreen:

Мени је најтеже пао бан пред Бордо. Отеран Жути, доведен Јанкосан а сви се окренули Бордоу. РСБ промовисо нови клип за пржење, а ја једини хистеришем на Фудбалу, идем од теме на тему и вриштим како пропадамо. Ко ментано неуравнотежен. И пљас, бан због офтопика. Јебга. Ем пропадосмо ем добих бан, дупло голо.
Last edited by EmptyClip on Sun Mar 17, 2013 10:05 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Holden
Члан клуба
Posts: 235
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:26 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Holden »

Да се и ја јавим, то сам пропустио :D

Поздрав свима! :zastavaGRB:
Николај Кузњецов

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Николај Кузњецов »

Ivan Vasev wrote:
Goxy wrote:
Николај Кузњецов wrote:Напиши овдје, нема везе. Није још отворена тема. :koka:
Само један предлог. Немојте никад да тежите томе да постанете медиј, односно немојте да тежите квантитету већ квалитету, када су чланови у питању Image
Ovde ima toliko kvaliteta da bi nam pozavideo svaki medij. Naka bi mogao da bude kolumnista bilo kog lista? Istoriju koju smo dali RSB-u nema nijedan sajt na internetu? Daba je najveći poznavalac košarkaške istorije u Srbiji? Svi ovde prisutni su ljudi od autoriteta i integriteta.
Moramo da napravimo plan razvoja i da napredujem iz dana u dan, ne smemo da se zadovoljimo prosekom.
Ево другари, пошто изгледа нисте прочитали. Мислим да је чисто, јасно и гласно.
Николај Кузњецов wrote:Овдје сам мислио на нешто друго у вези вријеђања: неће бити дозвољено међусобно вријеђање форумаша на било којој основи и мислим да је то ОК. А НАЈСТРОЖИЈЕ забрањено биће админима да вријеђају било ког форумаша, да му се обраћају лично, да га ниподаштавају и обраћају му се с висока са позиције некакве "власти" а камоли да врше подметања, лов на вјештице и хушкају људе једне на друге :!: Ја нећу да се црвеним и брукам пред људима.

Поставиће се ускоро правила, она ће да важе, примјењују се и тачка. Админи овдје нису у својству приватних особа па да би и правила тумачили по приватном нахођењу, тим прије што ово није "приватни" форум некакве админске секте већ форум свих његових чланова, припадника звездашке породице.
Николај Кузњецов wrote:Сматрам да то није добра опција. Много је лакше и "безбједније" некоме лупити минус него одговорити аргументовано и уједно уљудно. Моја жеља је, а то је и идеја овог сајта, да ово мјесто буде мост, гдје ћемо наравно различито мислимо и гледамо на ствари, али гдје ће се поштовати туђе мишљење и ставови, без непотребне нервозе, тешких ријечи и виртуалног обарања руку у стилу "ко је јачи". Значи идеја је да тежиште буде на:

1 Квалитети прилога и дискусија

2 Дијалогу Звездаша свих врста и подврста

3 Култури дијалога у којој би админи требали да представљају примјер. Зато ћете мени увијек моћи да кажете своје мишљење пошто ја овдје нисам никаква "власт" већ обични редар и трудићу се да уређујем више примјером и разговором него мочугом (а знам да и остали људи који су редари овако дишу). Немам илузија да ће то увијек бити лако али шта је уопште лако.

Па нек нам је са срећом!

:ziveli:
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ivan Vasev »

Nisam mogao više, neki ledu79 marširao Džaju, a ja mu odgovorim: "aj, ne seri". Ali jebi ga, na zvezdaškom sajtu je dozvoljeno vređanje Zvezdine legende i zvaničnog predsednika, ali nije dozvoljeno reći jednom seronji da je to što jeste. Razlozi bana su naravno drugačiji, ovo im je poslužilo kao izgovor. Ko zna zašto je to dobro. Ako sam dosad i imao dilemu, više je nemam.
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by crazynorth75 »

@Nikolaj - Pusti nas bar na početku da se malo ispričamo, dugo se nismo vidjeli ovako virtualno, da smo svi na jednom mjestu. A u toj priči moramo ponekad pomenuti ''mjesto koje se ne pominje'' :travka: . Naravno da se slažem sa tobom da poslije nema potrebe da se obaziremo na druge forume i portale i podržavam Goxyjev prijedlog mada cijenim da je to i bila ideja osnivača ovog mjesta. Biće ovo ok skroz.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by EmptyClip »

Ту си у пораву Иване. Читам тамо тему и људи свашта пишу о Џаји. Дошло је до тога да је "легенда" и млитава сенилна будала. Ја разумем да се вређа неко за кога знаш да намерно нешто лоше ради, чак и неко за кога си прилично уверен да намерно лоше ради. Али ово је претеризам.

А и ми људи (комплет човечанство) генерално имамо ту бољку да користимо најтеже речи у опису нечег. Кретен идиот и цар и краљ. Тако описујемо људе који нешто ураде.
Post Reply