Headshot - Зона за гејмере

Post Reply
User avatar
uskee1512
Новајлија
Posts: 54
Joined: Tue Mar 19, 2013 11:04 pm
Location: ТРСТЕНИК БРАТЕ

Re: Headshot - Зона за гејмере

Post by uskee1512 »

Уф.....
Шта волим да играм је тешко питање!Можда бих се пре сетио неких ствари које не волим да играм!Ја сам залуђенко тежак за свим игрицама тако да....
Али ајде-неке од омиљених су ми Кантер 1.6(остарићу хедовајући се са клинцима на нету...Х И Ј Е Н Е)ПЕС...НОРМАЛНО!!!БАскет...о јеееа!Сан андреас....игрица која никад не досади.Нид фор спид андерграунд..значи-ненад.ебива!Тони Хавкс-про скејтер...ОДЛИЧНА!кол оф дјути..много делова....
Од новијих ме је Хитмен ме је позитивно одушевио али је доста кратак.Томб рајдер није лош...мада сам тек почео да га играм...итд
Све у свему-ретко шта нисам играо и једино што не волим су стратегије
:kotlic:
И КРВ ТЕЧЕ МОЈА ЦРВЕНО-БЕЛИХ БОЈА
User avatar
#мдсрб#
Новајлија
Posts: 10
Joined: Sun Mar 17, 2013 3:15 pm

Re: Headshot - Зона за гејмере

Post by #мдсрб# »

Ја сам пре много више играо игрице, сад ме нешто ни не интересује, али опет играм пар игрица.
Стронхолд Крусадер .. Ово ми је једна од омиљених игара. Могао би' је играти кад 'оћеш .. Много добра. Играо сам и Стронхолд 2 и 3 .. Али не знам, некако ми немају тај шмек. Моунт енд Блејд .. Ову игрицу и дан данас играм. Има много модова за игрицу, па је то чини још интересантнијом. Менаџер.. Кантер 1.6 и ПЕС било који, то се подразумева. Понекад опичим и фифу, ал' није мени то то . У ФИФИ једино волим онај менаџер да играм. А активно сам престао да је играм после ФИФЕ 08 , ту сам у менаџеру дошао до 2050-неке :dedica: ... Има још добрих игара, али ово је то што (углавном) волим да играм .. :D
User avatar
Leteća Kaća
Новајлија
Posts: 16
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:15 pm

Re: Headshot - Зона за гејмере

Post by Leteća Kaća »

ovo iznad me podseti na ovo:

http://www.gamespot.com/dead-island/rev ... w-6332786/


akcija sa rpg elementima. prilicno zabavna igrica. probaj ako nisi vec.
User avatar
Leteća Kaća
Новајлија
Posts: 16
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:15 pm

Re: Headshot - Зона за гејмере

Post by Leteća Kaća »

бишоп wrote:Конзолаши једно питање за вас ( надам се да има неког ко игра на пс3 ) , ако сте играли какви су утисци о "God of War: Ascension" . Размишљам о куповини пс3 само због овог наслова, вреди ли
ne znam da li ga uopste ima u prodaji jos uvek?

ali zasto ne bi lepo iznajmio plejstejsn negde i odigrao taj GOW, a pare ustekao za PS4 i neki buduci GOW koji ce sasvim sigurno biti spektakl. seti se samo kako je delovao novi god of war 3 kad se pojavio na ps3 :o :D
User avatar
Holden
Члан клуба
Posts: 235
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:26 pm

Re: Headshot - Зона за гејмере

Post by Holden »

Dolazi Football Manager 2014 na Linux. Sad sam ga ugasio :jelenko:
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Headshot - Зона за гејмере

Post by Banex »

Da li neko možda igra GTA 5 na x box-u ili PS3 ?? Ja ne mogu da dočekam da stigne na PC !!! :D
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Holden
Члан клуба
Posts: 235
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:26 pm

Re: Headshot - Зона за гејмере

Post by Holden »

Holden wrote:Dolazi Football Manager 2014 na Linux. Sad sam ga ugasio :jelenko:

Danas sam kupio tek. Pošto ne igram ništa drugo nego Zvezdu, krenuh. imam skor u prvenstvu 3-0-1 za sad, popušio od Čuke, dobili mi Džoni i Petko crvene, U LE me u plejofu izbacio PSV na gol razliku, igrao sam u Ajndhovenu 0:2 i na Mari 3:1.
Post Reply