Кладионица

РС Либурнија

Re: Кладионица

Post by РС Либурнија »

Поздрав и теби! :ziveli:
User avatar
gazda
Site Admin
Posts: 136
Joined: Thu Aug 30, 2012 5:35 pm

Re: Кладионица

Post by gazda »

Људи, треба ми неко ваше мишљење о следећим утакмицама - тражим фиксеве, ако је икако могуће

Вердер Бремен - Волфсбург
Удинезе - Лацио
Севиља - Атлетико Мадрид
User avatar
Limun
Члан клуба
Posts: 203
Joined: Thu Apr 18, 2013 7:04 pm

Re: Кладионица

Post by Limun »

Teski parovi nema sta... Werder i Wolfsburg dva neverovatno nepredvidiva tima,s obzirom na potencijal koji imaju zasluzuju dosta bolji plasman...Ovde neke golove traziti GG ili 3+ ne bih smeo da prognoziram ko dobija mec. Sto se tice drugog para Udine-Lacio mislim da bi mogao doci 1 jer u zadnjih 5 meceva onaj tim koji je bio domaci uzimao je bodove,zasto se ne bi tradicija nastavila. :) Ovaj zadnji par Sevilja-Ateltiko M. mi mirise na X (mala napomena zadnja 3 duela Atletiko nije izgubio tj. dobio je u novembru i januaru kao domacin a nedavno kao gost je odigrao X sa Andaluzanima,ali je do 90 min. imao 3 boda u dzepu.) Mirise mi na X pre svega sto je Sevilja po meni bolja nego sto je to bio slucaj jesenas. :ziveli:
РС Либурнија

Re: Кладионица

Post by РС Либурнија »

Вердер-Волфсбург пада сигурно више од 2 гола. За остало не знам.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Кладионица

Post by carapan »

gazda wrote:Људи, треба ми неко ваше мишљење о следећим утакмицама - тражим фиксеве, ако је икако могуће

Вердер Бремен - Волфсбург
Удинезе - Лацио
Севиља - Атлетико Мадрид
Sve ti je ovo brate moj 3+...Prosto sam ubedjen..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Limun
Члан клуба
Posts: 203
Joined: Thu Apr 18, 2013 7:04 pm

Re: Кладионица

Post by Limun »

Veliki pozdrav za najsugaviju ekipu u francuskoj ligi , mrtvi Soso koji mi obara tikete iz vikenda u vikend. E pa dabogda ispali g***a invalidska!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Кладионица

Post by carapan »

http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/ ... 76731-1081" onclick="window.open(this.href);return false;

:evil:
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Кладионица

Post by carapan »

http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/ ... 97918-1083" onclick="window.open(this.href);return false;

Ti jbm sve... :smrc:
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Кладионица

Post by carapan »

Radnicki Kragujevac dobija danas, sa procentom negde 99,9%.. Novi Pazar nije siguran u Kuli, jer se ide na to da oni ispadnu zbog navijaca i svega.. OFK verovatno pusta BSK..Jagodina-D.Srem 1..Sloboda dobija Smederevo, i to u hedikepu verovatno, a Tijago ide u Kuban za fenomenalnih 1.200.000 eura...Na utakmici Borac Cacak-Jedinstvo mozda dodje 2-ka jer za Jedinstvo igraju pre svih Mudrinic (Zvezda), Cancarevic(jagodina), Planic(sloboda), Jovanovic(Vaslui), Joksimovic (Spartak) a Borac je vec napustilo nekoliko igraca, jer su ispucali se za Prvu Ligu..

Eto nesto za danas, iz "najjregularnije" lige na ovim prostorima...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Кладионица

Post by Il genio »

Ne kladim se i nisam u tim pricama, ali juce mi drug rekao da je dosta njih igralo 5+ na Sloboda-Smederevo... I sad pogledam rezultat, kad ono 4:1 prvo poluvreme... :shock:
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: Кладионица

Post by trotter »

Sutra se igra većina utakmica prvog kola NFL-a. Očekujte svakog vikenda nekoliko parova.

Za početak:

TB Buccaneers - NY Jets , TB Buccaneers -3 1,86
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Кладионица

Post by EmptyClip »

Image
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Кладионица

Post by Banex »

Al' su večeras popadali tiketi (uključujući i moje) ! :lol:
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Кладионица

Post by carapan »

https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje ... 62373-1126" onclick="window.open(this.href);return false;

:trt:
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Кладионица

Post by Banex »

E jbg, ja sam i na stadionu čuo mnoge koji su odigrali 3+ pa su jebali sve po spisku. Ja npr. nikad ne bi tu tekmu stavio 3+ jer naši nemaju pojma da daju gol (uglavnom nešto na sreću), a ni Japan nije baš poznata ekipa po efikasnosti. A nije baš ni krš ekipa da prima mnogo golova od osrednjih reprezentacija.
"Mladenović vara Liveranija !"
Post Reply