Најсмешнији уписи на форуму

User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Најсмешнији уписи на форуму

Post by Najdoski dr. Ilija »

нака wrote:Putuj I uzivaj. Da si u srbiji razgovor bi posle tvog Granada, odusevljen isao u sledecem smeru (ispred podruma pica na gajbici). Osoba a: pa lepo je na Tom grenlandu samo malo hladno. Pa osoba b: jedu zivu ribu, a ja ne mogu Ni przenu. Osoba c: opasni ti vikizni. Osoba d: a odose na prvenstvo umesto nas... I odeee.

Pripremi se za starost. Ili pij vise da bi se pripremio na lakse varenje ludaka ili nadji kutak gde bi se ususkao. Pozdrav :)
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Најсмешнији уписи на форуму

Post by crazynorth75 »

trotter wrote:Da se ne lažemo ni robi nije baš briljirao sa izmenama i rotacijom. Znam da je greh to ovde reći ali što bi rekao Robi Jebiga. :D
nyc wrote:Neko rekao nešto protiv Robija??? KO!? KO?! Ko si ti? Izadji mi na crtu. Virtuelnu.
nyc wrote:Kako mrzim ovog trottera. E zbog njega neću više da pišem ovde. Zbogom.
:smeh: :smeh:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Најсмешнији уписи на форуму

Post by Najdoski dr. Ilija »

Liburnija wrote:То није приступ а ла Даба! Даба ће Шилбу да поклони слику у сезони 2015/16 поводом финала ЕЛ Звезда против Шилбовог Бајерна! :tekila: :kosarkas:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Најсмешнији уписи на форуму

Post by Либурнија »

carapan wrote:Sve ove pobede, su sa gorkim utiskom, ali da ne bude, da mracim, kao sto neki kazu, cutacu.. Cekam, 1/2 ABA lige..

DEjo i Cova tandem snova.. Ja znam ko je kriv za Shilba.. Dzaja naravno !!
:mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Најсмешнији уписи на форуму

Post by crazynorth75 »

бишоп wrote:како глодари знају да препознају тренутак, почињу " о јеби фмп" и фмп почне да их јебе :smeh:
:mrgreen: :smeh:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Најсмешнији уписи на форуму

Post by dacha od bosne »

nyc wrote:
Beara_Vladimir wrote:Živim za dan kad neću morati Milijaša da gledam u Zvezdi.
Gledaj to sa pozitivne strane - barem ćeš dugo živeti.
:lol:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Најсмешнији уписи на форуму

Post by crazynorth75 »

Dennis Rodman wrote:Jedini saboter koji mi pada na pamet je DEZ, koji se prerušava u vozača, otima autobus i paradira ispred paptizanskog franjevačkog stadiona.
:smeh: :kreza:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Најсмешнији уписи на форуму

Post by Либурнија »

МоСа ВерСе wrote:
garnett wrote:slika govori vise od hiljadu reci, slobodno mozete da zakljucate topik i bacite kljuc..
Image
da se nose u *** sva trojica zajedno sa vucicem koji ih je poslao da nas "spasavaju"!
Виде нам председника што се скрстио као једначина са две непознате. А Кокеза поглед мууу као кад краве пусте на испашу на Романији а ти свираш да ти се помери са пута. :lol: :lol:
Бероватно би и она знала шта треба да уради, природан инстинкт ваљда. :mrgreen:
Ја на овој слици видим само %%%%%%%%%%%%%%%%%%....
:mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Најсмешнији уписи на форуму

Post by crazynorth75 »

nyc wrote:
Najdoski dr. Ilija wrote:
nyc wrote:U stvari, mi smo baš na poslednjem sastanku doneli odluku da vam ne naplaćujemo to što ćemo vam oživeti karijeru". :povraca2:
Uh profo, %%%%%%%%%[/quote]


Šta ovo treba da znači? Biće da i ti tražiš neki procenat? I to onako, podebeli?

Evo ga, samo što nije stigo. :koka:



Eh, moja Zvezdo… moja Zvezdo…

P.S. Nego, o ovome sam već razmišlj(a)o toliko puta, pa reko', ajde da konačno iznesem SVE U JAVNOS ! Pa šta košta - nek košta!

Takorekuć bi mogo da se kladim da je Veliki DEZ već pronašao skrivenu, a ipak tako očiglednu simboliku u tome kako su poredjani smajlići sa leve strane! Da, da - sa VAŠE, a i moje leve strane.
Provalite: 4. red, prvo nailazimo na veselo kolce sa široko razvijenom srpskom zastavom (mada, zašto grba nema i na drugoj strani! barjaka? Ha!? Kako god, ostavimo to DEZu) :kolo: . Odmah do je vitez NA BELOM KONJU (možsereći, vitez na horsu; vitez na belom i tako to, manjeviše) ; na štitu mu srpski grb u crveno-beloj grafici :konjanik: . Na kraju reda je majstor sa šajkačom koji spinuje košarkašku loptu na jednom prstu :kosarkas: ! Poruka je jasna: Srbija je zemlja košarke, zemlja lucidnosti i žongleraja! Zemlja veselja i zabave 24/7 - od splavova do sportskih hala.
A sad izoštrite "kontrast" na vašem prijemniku - idemo u sledeći red!
U 5. redu nema ni veselja, ni kolca, ni barjaka… ima neki tip koji krčka neku čorbu :kotlic: i to je sve što je preostalo od urođene nam kreativnosti. A od lucidnosti je ostao lik pod šajkačom koji ovoga puta ne pokazuje svoje umeće s loptom, već nam šalje tako popularan manuelni pozdrav međ Srbljem - pritom još i namigiva :nene: . Ma, nemoj!
Nego ovo je najbitnije: TAČNO ISPOD VITEZA je pravo izgubljeni lik koji djipa - NA MAGARCU!!!! :magare: Magarac je takodje izbuljavio okulare jer je i on u loodlu - ni njemu nije jasno kuda sve ovo vodi! Čisto radi većeg efekta, u istom redu je i domaća životinja zvana, krezuba pionirka! Uuuuups - NE NE NE… greška moja! Tu je bre, KRAVA koja bulji pravo u nas :kravica: ! Kao, "Šae, el neka frka?"

NIŠTA TU NIJE SLUČAJNO! A DEZ će nam objasniti zašto. I kako.

DEZ će morati da nam objasni kako se dogodilo da su beli konj, sa sve vitezom i magarac, sa sve onim điperdom stali TAČNO JEDAN IZNAD/ISPOD DRUGOGA?! To ne može biti slučajno, kao ni REDOSLED kojim su postavljeni - prvo ide beli konj, a onda tek magarac! Kako ono beše? Sa horsa na ...? Prašak za pecivo, možebit? Sa konja na…? Na …? Hi-haaaa, hi-haaaa, hi-haaaaa!
Profa :vitez:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Најсмешнији уписи на форуму

Post by crazynorth75 »

Dennis Rodman wrote:Po fotografijama, jedini logičan odgovor na pitanje "Zašto Katai?" je da su ga doveli da cijepa drva, sad kad isključe struju, a idu 'ladni dani.
Dennis Rodman wrote:Sreća pa je već otišao Onjilo iz kluba, moglo je biti neprijatno...
:mrgreen: :smeh: :pehar:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Post Reply