Најсмешнији уписи на форуму

User avatar
gazda
Site Admin
Posts: 136
Joined: Thu Aug 30, 2012 5:35 pm

Најсмешнији уписи на форуму

Post by gazda »

На захтев наших верних форумаша. :tekila:
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Најсмешнији уписи на форуму

Post by Трапа »

О Јанковићу:
naka wrote:frapiran sam koliko je ljigavi ološ uništio tim i igru. Ono juče je njegov pečat. Pa da ništa nije radio više bi uradio.
:mrgreen:
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Најсмешнији уписи на форуму

Post by naka »

Izvinjavam se na neprikladnim rečima, posebno damama.

Iako sam dotičnog već odavno odstranio iz razmišljanja, ono što sam video na terenu u subotu +novčanu nkanadu koju je dobio+njegove humanitarne izjave+što vidim da to i dalje pali kod "nekih" je proizvelo sinergiju koja je morala da bude iskazana i ponekom ..karakternom osobinom pomenutog
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Најсмешнији уписи на форуму

Post by crazynorth75 »

gazda wrote:specijalna poruka za one koji vole da pricaju o ljubavi...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Bpjt4YFiwHo[/youtube]
:opacupa: :smeh:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Најсмешнији уписи на форуму

Post by Il genio »

Константин wrote: Милијаш 5.5, тешка срца додах пола на најнижу оцјену јер је дао одлучујући гол, покретан к'о горња вилица
:lol: :lol: :lol:
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: Најсмешнији уписи на форуму

Post by Ivan Vasev »

tsva wrote:- Bajko 6.5 (samo zbog odbrane na kraju inace ja se uvek znojim kad on na nju krene);
- Pantić 0 (zatrudnio veceras. Ne zasluzuje ni peticu kao najmanju ocenu. ebo ga ko ga dobede);
- Mikić 5 (osim valjanja, nista)
- Spajić 5 (smesan)
- Petković 5 (kad bi u fudbalu ukinuli dugu loptu on bi morao da prestane da igra)
- Garido 5 (nikad losiji)
- Milijaš 5 (ni 3 gola mu ne bi izvukli ocenu. Sramota od kapitena.)
- Milunović 5 (pokusava da igra kao Ronaldo i samo se blamira. Prejadan)
- Kadu 5 (katastrofa)
- Kasalica 5(samo padanje, valjanje i kukanje. Nula od fudbalera)
- Dauda 5,5 (sramota da napadac Zvezde protiv obdanista na svom terenu dobije samo jednu loptu u 90 minuta)

izmjene:
- Lazović 5 (izgubljen u vremenu i prostoru + nije rizikovao u duelu)
- Savićević - (ima lepu loptu al nema kila)
- Mijailović - (premalo na terenu).



zasto Cavrica ne dovedosmo nikad mi nece biti jasno

:lol: :lol: :lol:

Smešno ili žalosno, tek ja se ubih od smeha.
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Најсмешнији уписи на форуму

Post by Трапа »

Константин wrote:Изгледа да ће наредни дерби бити као у вицу кад удари мртав на крепалог.
:lol:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Најсмешнији уписи на форуму

Post by crazynorth75 »

Pravednik wrote: Vječiti rival te stigao po broju titula, kinje nas gdje god stignu a ja im onako šeretski kažem "Znate li u stvari da vi idete istom ulicom kojom smo i mi prošli ali to ne vidite, a vozači Vam Tole i Đura frizura". Oni onako zabrinuto gledaju u mene i zamislili se , a ja mislim u sebi "Ko nas guzi 6 godina i ko zna koliko će još". Pa jebote oni se još uvijek nas plaše.
:smeh: :kreza:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Најсмешнији уписи на форуму

Post by crazynorth75 »

naka wrote:Carapan, sad je prilika da ubaciš nekog svog. Preporučujem nekog tamnoputog iz Ćićevca ili Varvarina, da prevara Pinta da mu je zemljak.

Imaš i snimak u zvezdinim dresovima. Kaži da je mnogo odskakao i da nije hteo da igra dok mu se ne isplate sve plate pa je bio na pozajmicama. Mislim da neće biti problema.
:smeh:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Најсмешнији уписи на форуму

Post by crazynorth75 »

harper lee wrote:
Najdoski dr. Ilija wrote:Пре бих рекао да је Звездаш баш онакав као што је "тренер"!
Pa da. S obe strane jednacine nam je priredio par sezona jebacine.
:smeh:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Најсмешнији уписи на форуму

Post by crazynorth75 »

naka wrote:Utoliko pre. Nek angazuju psihologa umesto sibadzije. Dakle razgovor pripreme za bajka je "pomisli na one silikone sa splava i tako se ophodi prema lopti. A kad izletis na centarsut pomisli da je okolo obezbedjenje sa splava koje te ne gotivi a reklo je i klinki da ti je gay boja dresa"
:mrgreen: :srbinosm:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Најсмешнији уписи на форуму

Post by Либурнија »

бишоп wrote:А још горе од тога што на званичном сајту ФК нема ниједно словце о томе, тако да нам остаје само у боб да гледамо када ће утакмица бити играна. Циркус још није ни почео, а кловнови већ извели уводну тачку
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Најсмешнији уписи на форуму

Post by Il genio »

tsva wrote:Evo i Mrdje. Garant je Lazi i Rakicu bas dosadno u dvoje :pop:
tsva wrote:dovodimo 3 po 3 kao da smo Bosna i Hercegovina pa sve po 3 da niko ne bude zapostavljen :pop:
tsva style :lol:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Најсмешнији уписи на форуму

Post by crazynorth75 »

nyc wrote:A na centru... Samit Nesvrstanih! Konjilo, Pingpong, Ronald Regan... ludlo...
Loodilo, sa dva o :kreza:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Најсмешнији уписи на форуму

Post by dacha od bosne »

nyc wrote:E, svidja mi se mnogo ovo vaše davanje ocena. Kao, svaki je razredni starešina, ha?

Nikako ne kapiram onu skalu od 5 do 10. O čem se tu radi? Zašto ne od 0 do 5 ? Ili d 10 do 16? Evo, ja ću baš OVU...

Bajko........ 12 spasao čist gol jer je imao sreću kao i bivši brat mu, Mustafa, da se namesti baš tamo gde će ga lopta drmnuti u butinu. Plus, nekolko puta je izašao da uhvati njine izgubljene lopte. Tad je baš delovao moćno... trk do jedanaesterca, sigurno hvatanje ovalnog predmeta... uz nekoliko glasnih opomena .. ni on sam ne zna kome, ali lepo je delovalo na TV ekranu.

Veške.........12 Da je zabiJo onda, kao što nije, dobiJo bi i svih 13 poJena. To je igrač koji nam je falijo od osnivanja: super brz; to NIJE igrač koji nam je potreban, mislim NIKAD: super glup.

Martin: 13 Ne smem da ga ocenjujem, jer sa onakvim pogledom lik će da me proganja noćima!

Lazić: 12 TSVAov omiljeni odbrambeni... Šta više reći?! :kolce:

Mijalko: 13 Još ludji od Martina, iako nema te oči. U suštini sjajan igrač u napadu. Čovek namesti jedini naš gol. I još je nekoliko puta baš lepo odigrao KOMBINACIJU sa Ninetom. Al zato u odbrani malo neobuzdan, kako bih reko...

Išijas: 11.... Da nije bilo onog požrtvovano zaradjenog žutog kartona odmah na početku dobio bi 10. A uklizo je dvaput.

AcaTenk: 13 Meni se ovaj momak, uprkos greškama, baš svidja. Kad se Kapetan krioje u krtičnjaku, kad svi ostali stoje ko babe na parastosu, eto nama Acilija... ne jebe taj živu silu! Eto ga napred, pozadi, napred, u sredini... Svugde ga je bilo i sve je pokušavao.

Nine: 14 Bemtifudbala! Hop-cup, na kalup! Ne vidjeh PETU još od Robija.

Nejc: 13 Doktor u prvom pol.U drugom popustio, ali dečko ZNA BRE! ZNA! ZNA! ZNA! ZNA! I samo da se zna, ovo nisam copy+paste, nego sam UPISO svaki, "ZNA". Jer, dečko ZNA! ZNA! ZNA!

Padalica: 10 Pa, zašto, care, zašto? Ili, "Djeeee je lopta?"!

Konjilo: 11 PoJen više samo da bi se razlikovao od Padalice. Mada, ne razlikuje se. Obojica express u večernju školu po zaboravljenu diplomu.

Zamene: ma ništa.

SS: Jel se i on ocenjuje? Otkad to? Dobro, evo mu 12.
Vrh vrhova :ura:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Post Reply