"Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Ковач
Новајлија
Posts: 27
Joined: Mon May 13, 2013 5:59 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Ковач »

Image

На данашњи дан рођен је легендарни Звездин џокер и љубимац навијача, Драган Мићић!

У Звезди је играо четири године (1996-2000) и на 74 меча постигао 24 поготка, углавном улазећи у игру са клупе за резерве.

Освојио је са нашим клубом првенство и 3 Купа.
За тебе Звездо ја сам увек живео!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by crazynorth75 »

Ćićmi naš :pehar: Čini mi se da sam negdje pročitao da je do skora igrao fusbal u nekom niželigašu...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ћићми, Ћићми... :pehar:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by lucky#13 »

lep tekst http://www.mozzartsport.com/vesti/anali ... dalo-u-beg" onclick="window.open(this.href);return false;


Kao što polomljena kristalna vaza ne može da se zalepi, tako ni Sa Pinto nije bio toliko moćan da u kontinuitetu donese mir i harmoniju u svlačionicu Crvene zvezde. Nije mu bio od pomoći ni stopostotan učinak u prvih osam utakmica, niti to što je Zoran Stojadinović, ponekad ničim izazvan, pričao kako Sa Pinto ni sina ne bi uvrstio u postavu ako smatra da ne zaslužuje da igra. Nervozno ponašanje Srđana Mijailovića na treninzima, spušteni pogledi Ognjena Mudrinskog i Aleksandra Pantića, "slučajna" konstatacije Luke Milivojevića pred novinarima da je on nebitan igrač u timu... Sve te slike jasno su pokazivale da će Sa Pintova energija brzo kalirati...
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Stenly »

Da je Pinto imao odresene ruke ko svaki trener, trebao je lepo sve to da suspenduje i da nastavi da radi...ali posto u Upravi imamo 3 struje, sta god da se uradi, nece da valja !!!
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Константин »

Некад и сад:
Image


http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... ena-zvezda" onclick="window.open(this.href);return false;



Image
Врста која изумире
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by tsva »

steta sto je na utakmice isao iz kafane

steta je i sto mu brata ne dovedosmo

Susici kao i Musemici su Zvezdasi
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Il genio »

http://www.mondo.rs/s295212/Sport/Fudba ... ogocu.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ode Robi u Jevropu! :ura:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by dacha od bosne »

Pa, zar Kajzeri nije svakako izborio evropu?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Il genio »

Nije, bio je peti, a cetvrto mesto je vodilo u LE... Bas mi drago zbog njega, zasluzio je!
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by lucky#13 »

Stankovic je zvanicno postao slobodan igrac! Sad cemo da vidimo dal ce ga Milijas i Ninkovic ubediti da dodje :) Za njim bi sigurno stigao i Pantelic :)
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by garnett »

lucky#13 wrote:Stankovic je zvanicno postao slobodan igrac! Sad cemo da vidimo dal ce ga Milijas i Ninkovic ubediti da dodje :) Za njim bi sigurno stigao i Pantelic :)
laki, daj i nama malo te kokishke :lol:
prvo nam preneses kako je napravljen brutaln spisak, pa napises pre pola sata kako nemamo para ni za carape, i sad opet pricas ovo gore sto pricas..
missim ono, daj se vise lociraj u koordinantnom sistemu ;)
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by lucky#13 »

garnett wrote:
lucky#13 wrote:Stankovic je zvanicno postao slobodan igrac! Sad cemo da vidimo dal ce ga Milijas i Ninkovic ubediti da dodje :) Za njim bi sigurno stigao i Pantelic :)
laki, daj i nama malo te kokishke :lol:
prvo nam preneses kako je napravljen brutaln spisak, pa napises pre pola sata kako nemamo para ni za carape, i sad opet pricas ovo gore sto pricas..
missim ono, daj se vise lociraj u koordinantnom sistemu ;)
Post gore su moje zelje. Spisak nije brutalan to si i sam video,a video si i da su neki s njega vec dosli. Da nemamo para valjda je svakome jasno.
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by garnett »

lucky#13 wrote: Post gore su moje zelje. Spisak nije brutalan to si i sam video,a video si i da su neki s njega vec dosli. Da nemamo para valjda je svakome jasno.
da dosli su krsevi, nije dosao ni jedan sto valja... samo ne znam koji su qrtaz bacali pare na kovacevica, kad luka nigde ne ide.. vidi se da se radi "planski i u dogovoru sa strukom"...
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Ivan Vasev »

Ja pročitah da će Deki u Fiorentinu. Možda i Pantela krene njegovim stopama. Za Nineta ne verujem da tu ima mesta. On bi mogao u tandemu sa Milijašem. Znam da se mnogi neće složiti, ali ja verujem da bi to bila dobra kombinacija, gde bi Nine igrao centralnog, a Miki zadnjeg veznog. Tu bi (ne)kvaliteti naše kapitena bili sakriveni, jer ta pozicija ne iziskuje previše trčanja a podrazumeva dobru pas igru i pravovremena dodavanja iz drugog plana. E sad bi tu trebalo uklopiti Kovačevića i Milivojevića, ako ostane. Ali od viška glava ne boli. Ja bih na poziciji štopera kao privremeno rešenje vratio Vidaka Bratića uprkos poznim igračkim godinama,ne košta ništa a puno vredi...
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
Locked