Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
Zvezdas sa Istoka
Новајлија
Posts: 38
Joined: Sun May 26, 2013 11:00 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Zvezdas sa Istoka »

Otisao nam je Milivojevic i sad imamo manjak igraca u rotaciji. Drugo, domaci je igrac, iskusan, za Milijasa je Usain Bolt licno, kad nam dodju povrede i kartoni da nece mozda Ahcin ili Jokic da menjaju Milijasa ili Ninkovica ili Kovacevica ?
Sada se malo ljutim kad neko kaže: bili smo evropski šampioni. Nismo mi bili evropski šampioni, nego smo mi evropski šampioni - zauvek! Mi, Real, Bajern, Milan…To je naše društvo, a ovo što igramo ovde, to nam je za pripreme.

Ljuba Tadic
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by garnett »

Zvezdas sa Istoka wrote:Otisao nam je Milivojevic i sad imamo manjak igraca u rotaciji. Drugo, domaci je igrac, iskusan, za Milijasa je Usain Bolt licno, kad nam dodju povrede i kartoni da nece mozda Ahcin ili Jokic da menjaju Milijasa ili Ninkovica ili Kovacevica ?
sta ja znam, nisam ja u struci, nit se ja pitam oko sastavljanja tima :mrgreen:
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by ajkula »

on moze samo u paketu sa salatom.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Ariljac »

I to zelenom jer para nema. :travka:
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
Zvezdas sa Istoka
Новајлија
Posts: 38
Joined: Sun May 26, 2013 11:00 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Zvezdas sa Istoka »

Goxy wrote:Није то Image
Jel ovo...


Čelnici crveno-belih će već sutra u Odesi u direktnom kontaktu sa napadačem kijevskog Dinama pokušati da ga ubede da dođe na Marakanu, ugovor sa Ukrajincima mu ističe 2. septembra

Malo o ozbiljnosti teksta :twak:
--------------
Poučeni iskustvom sa propalim transferima Dose Žuniora i Milana Jovanovića čelnici Crvene zvezde su po svaku cenu želeli da sakriju ime transfer bombe čija detonacija bi mogla da prodrma istok Starog kontinenta. Međutim, o Milevskom kao novom igraču crveno–belih uveliko se piše na navijačkim forumima što znači samo jedno – da se tu nešto ozbiljno „kuva“. :o

Poslednji put sankcionisan je u januaru, pošto ga je trener Dinama Oleg Blohin odstranio iz takmičarske ekipe. Razlog - konzumiranje alkohola. :kolce:

I naravno malo realnosti ne skodi...

Velika podrška očekuje se i od nekadašnjeg saigrača Milevskog, Miloša Ninkovića, koji izuzetno ceni kvalitete Belorusa sa ukrajinskim pasošem. Inače, Milevskom 2. septembra ističe ugovor sa Dinamom, što svakako nije zanemarljiva činjenica za finansijski limitiranu Crvenu zvezdu. Igrač takve klase, ipak, sigurno će zahtevati odličnu platu, jer pored crveno-belih za njega se interesuje i italijanski Livorno. Šanse da se Milevski obaveže na vernost Zvezdi procenjuju se na 50 posto. :koka:
Last edited by Zvezdas sa Istoka on Tue Jul 30, 2013 10:24 pm, edited 1 time in total.
Sada se malo ljutim kad neko kaže: bili smo evropski šampioni. Nismo mi bili evropski šampioni, nego smo mi evropski šampioni - zauvek! Mi, Real, Bajern, Milan…To je naše društvo, a ovo što igramo ovde, to nam je za pripreme.

Ljuba Tadic
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by lucky#13 »

Goxy wrote:Није то Image
Tesko da ce Milevski potpisati :)
Zvezdas sa Istoka
Новајлија
Posts: 38
Joined: Sun May 26, 2013 11:00 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Zvezdas sa Istoka »

Naravno da je tesko, bolje da su napisali Ronaldinjo, ovako ce klinci do 13 godina da se loze, a mi ostali cemo bataliti mozzartsport jer su im informacije do jaja :trt:
Sada se malo ljutim kad neko kaže: bili smo evropski šampioni. Nismo mi bili evropski šampioni, nego smo mi evropski šampioni - zauvek! Mi, Real, Bajern, Milan…To je naše društvo, a ovo što igramo ovde, to nam je za pripreme.

Ljuba Tadic
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by lucky#13 »

Zvezdas sa Istoka wrote:Naravno da je tesko, bolje da su napisali Ronaldinjo, ovako ce klinci do 13 godina da se loze, a mi ostali cemo bataliti mozzartsport jer su im informacije do jaja :trt:
A jel izaslo u mozzartu ? Preko moba sam,nego znam ovako :)
Zvezdas sa Istoka
Новајлија
Posts: 38
Joined: Sun May 26, 2013 11:00 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Zvezdas sa Istoka »

jeste, citirao sam najbitnije iz teksta..

Ima i u BLICu

http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fu ... Ninkovicem" onclick="window.open(this.href);return false;

Mozzartsport
http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezd ... m-milevski" onclick="window.open(this.href);return false;
Sada se malo ljutim kad neko kaže: bili smo evropski šampioni. Nismo mi bili evropski šampioni, nego smo mi evropski šampioni - zauvek! Mi, Real, Bajern, Milan…To je naše društvo, a ovo što igramo ovde, to nam je za pripreme.

Ljuba Tadic
X-Z
Новајлија
Posts: 70
Joined: Fri May 10, 2013 2:41 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by X-Z »

Zvezdas sa istoka

Ja ne znam da li si ti to video, pa spominjes Ronaldinja, ali na jednoj FB stranici i to velikoj se pojavila informacija o dolasku Ronaldinja. :roll: Ocigledno je vode neuka deca, ali sta ces... Inace, Milevski nema preca posla nego da dolazi za upitnu sicu da igra, a i Ninkovic je takav faktor u svetskom fudbalu da ce ga Milevski odmah poslusati...
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by tsva »

lucky#13 wrote:
Goxy wrote:Није то Image
Tesko da ce Milevski potpisati :)

zasto?

voli splavove a ima i dobro drustvo

odavno se en bavi ozbiljnim fudbalom tako da smo mi idealni pred penziju
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Bruce Wayne
Члан клуба
Posts: 206
Joined: Thu Jul 11, 2013 7:48 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Bruce Wayne »

Ja nesto mislim da ce doci...
User avatar
Brian Brendell
Звездаш
Posts: 199
Joined: Thu May 16, 2013 10:13 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Brian Brendell »

Inače, Blohin je kao i Pižon. Fantastičan igrač, ali težak duduk za trenerski posao. Imaju i sličan mentalitet i način rada. Nevezano za ovaj slučaj.

Meni je Milevskiy jedan od omiljenijih igrača. Težak ludak, a zgotivio sam ga još od onog meča za U-21 selekciju Ukrajne kada su nas izbacili na penale. Strašan talenat, "Ibrahimović za manje bogate".
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Ivan Vasev »

Malo trolovanja, ali cenim da pojedinci ne znaju za novu temu! :D

http://www.crvenazvezdabeograd.tv/forum ... 6&start=15
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by musemic »

Ajmo insajderi - jesmo li blizu Milevskom ili je samo loziona?
Locked