Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by garnett »

nesto se utihnulu danas, ko da je prelazni rok zavrsen pre meseca dana.. bice da se cuva municija za sutra :lol:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Nadam se da je tačna informacija. Luković bi bio veliko pojačanje.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by garnett »

бишоп wrote:Сада на ртс-у јавише да Луковић каријеру наставља код нас, а да се промоција очекује у току сутрашњег дана
javili su i za djurdjevica pa pojeo vuk magare..
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Тони »

Промоција сутра?! То је онда озбиљније него за Ђурђевића.
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Goxy »

Размислите колико је реално да клуб било кога представља на дан утакмица. Па неће нико сутра бити у Београду.
-Бивши форумаш-
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Pa ne treba niko drugi da bude sem novinara, a redakcijske kuće imaju valjda dovoljan broj njih da bi mogle da pošalju nekoga na predstavljanje Lukovića (ako stvarno dođe).
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Тони »

Управо тако. Журнал сада пише један у низу конфузних текстова по којем Зенит хоће да заврши сарадњу с њим, а опет да му плаћа део плате док је код нас. Једини логичан расплет је позајмица, они би плаћали део плате, ми део, али с обзиром да прима преко милион, заиста не знам како би више од четвртине могли да покријемо.

На све то, стварно желим да нас појача, јер бисмо с њим имали убедљиво најјачи тим лиге, а опет знам да ћемо и са титулом и без ње да упаднемо у огромна говна ако се овако настави.
Цоавуја
Новајлија
Posts: 32
Joined: Wed Mar 27, 2013 12:44 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Цоавуја »

ma brate u govnima smo ceo zivot, moze li ispod ovoga? Tesko. Daj dovodi sada sa koca i konopca, bacaj sve u vatru, sve ili nista, od taktiziranja se nismo leba najeli.
Mnogo bih voleo da dodje Lukovic, to bi bilo vec drugo ozbiljno zvucno ime u timu, mozda bi podstakao nekoga da predje i na zimu da napravimo pravi mali dream team.
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Трапа »

Џајо, купи нам Роналда (правог).
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by naka »

Da li je danas poslednji dan ove faze unistavanja kluba ili ce uvesti mogucnost da mogu tokom cele godine da se procentase?
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Ivan Vasev »

1. Bajkovic (Rajkovic)
2. Vesovic (Petkovic)
3. Mijailovic (Mladenovic, Vukovic)
4. Kovacevic (Gogic)
5. Martinovic (Lazic,Arauho)
6. Lukovic (Vukovic, Krneta)
7. Lazovic (Mrdja, Kasalica)
8. Pecnik (Milijas, Milunovic)
9. Dauda (Djurdjevic, Mihajlovic, Rakic)
10. Ninkovic (Savicevic)
11. Mrdja (Onjilo, Ozegovic, Djordjevic)

Burniji prelazni rok ne pamtim jos od kraja osamdesetih. Nadam se jos Lukovicu i Djurdjevicu, prizeljkujem Jovanovica, za neki naredni prelazni rok ostavljam Cavrica i Misimovica. Ne delim defetizam vecine i smatram da stvari idu u pozitivnom smeru. Ojacali smo na igrackom i psiholoskom planu, iz situacije gde nam deca beze dosli smo ponovo u priliku da maltene dovedemo koga god hocemo, demonstrirali komsijama moc i velicinu. Ne moze njihovih sest titula da falsifikuje i zaseni sest decenija nase dominacije. Ako se stvarii nastave u tom smeru, ne bi me iznenadio ni povratak Vidica u dogledno vreme!

Jos da se finansijski konsolidujemo kroz prodaju zemljista, cuvamo okosnicu tima i svake godine ga nadogradjujemo sa dva-tri vrhunska igraca, mesavinom talenata i povratnika.
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
Bruce Wayne
Члан клуба
Posts: 206
Joined: Thu Jul 11, 2013 7:48 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Bruce Wayne »

Ma Lune ili bar Vukovic moraju da dodju inace pada u vodu sve. Nadam se da cu samo jos danas da se tresem kad lopta predje na nasu polovinu.
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by lucky#13 »

Bruce Wayne wrote:Ma Lune ili bar Vukovic moraju da dodju inace pada u vodu sve. Nadam se da cu samo jos danas da se tresem kad lopta predje na nasu polovinu.
ja sam vec spremio bensedine :D

Skupalju se pare za Jovanovica i Lukovica! To je direktna informacija meni,ako neko zna jos nesto neka napise
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Ja sam od jednog prijatelja čuo za Lukovića takođe. Za Jovanovića nisam, ali mi je rekao da bi Jagoš i Đurđević takođe trebali da potpišu. E sad, da li ima istine u tome, nisam baš nešto siguran, ali...gdje ima dima ima i vatre :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by garnett »

lucky#13 wrote:
Bruce Wayne wrote:Ma Lune ili bar Vukovic moraju da dodju inace pada u vodu sve. Nadam se da cu samo jos danas da se tresem kad lopta predje na nasu polovinu.
ja sam vec spremio bensedine :D

Skupalju se pare za Jovanovica i Lukovica! To je direktna informacija meni,ako neko zna jos nesto neka napise
jovanovic ce valjda u levski kod jokanovica... a onaj selektor tvrdi da od luneta nema nista... dvojba je izmeju vukovica i nekog holandjanina...
meni samo nije jasno za koji qrtaz je davano onih 300k za arouha? za to i za omegu i za onjilovih 450k + 35%, glave treba da lete!
Locked