Приватизација ФК Црвена звезда?

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Хлад Малиганович
Члан клуба
Posts: 200
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:23 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by Хлад Малиганович »

Oдакле ти таква информација?
C'mon Yano, c'mon honey, let's sell the house.
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by ajkula »

reče mi jedan čoek ;) .
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by EmptyClip »

lucky#13 wrote:privatizacija zvezde ili partizana ne moze da prodje lose,zasto?
Pa zato sto ta dva kluba,narocito nas ima veliki broj navijaca,samim tim i glasaca.Samim tim neuspela privatizacija bi dovela do toga da ovi politicari puknu,a s obzirom da svi oni zive od politike,to sigurno nece dozvoliti!
То царе.
У Србији на изборе изађе четрес посто људи. Од тих 40%, шта мислиш колико се замара фудбалом толико озбиљно да би на основу тог пропалог распалог фудбала давали гласови на изборима?

Ало бре, фудбал више нико не узима за озбиљно у овој земљи. Људе заболе патка, дигли руке одавно, исти им рац дал ће рецимо Звезда да се угаси ил неће. А релано и јесте исти рац.
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by lucky#13 »

ajkula wrote:kako rece naka ovo je najgora situacija. svi mogu da kradu a niko da odgovara.

inace privatizacija je vec gotova. prodati smo za pisljivih 60 miliona. samo treba paziti da se arapi ipak bave fudbalom a ne da ova kupovina bude potkusurivanje za nesto vece.
Na koju foru,kad nema zakona ?
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by Либурнија »

Црвена линија је одавно пређена и остаје нам само да бројимо мртве и спашавамо рањене. То не значи да морамо да будемо већи папа од папе као и да се правимо блентави да не видимо да смо ситематски уништавани дА БИ ХИРУРШКИ ПРЕЦИЗНО БИЛИ ДОВЕДЕНИ ДО ОВЕ ТАЧКЕ НА КОЈОЈ СМО САДА. Та тачка је слиједеће стање свијести - ионако је све изгубљено и "прихватање реалности" је неминовно. Прихватити реалност у нашем случају значи дићи руке и препустити проблем у туђе руке.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Хлад Малиганович
Члан клуба
Posts: 200
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:23 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by Хлад Малиганович »

lucky#13 wrote:
Najdoski dr. Ilija wrote:Често се провлачи та прича навијачи=гласачи али ја јако сумњам уу то.
Невидех да је неки режим пао због лошег односа према нама!?
Prvi je pao od navijaca Milosevic, a Kostunica je pao onog trenutka kad je izgubio glasove ljudi koji su propali zbog lopovskih privatizacija!
:) Најдоски је потпуно у праву. Какви црни навијачи, чуј Слоба пао због њих... Помогли јесу, али зна се ко је смено Слобу, и ко је Вучкету шеф, мојне да се овде зајебавамо.
C'mon Yano, c'mon honey, let's sell the house.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by Ганац »

Privatizacija je po meni ok ali uz par uslova:
-Ne menjati grad.
-Ne menjati boje.
-Ulaganje u klub(školu fudbala..) kao obaveza novog vlasnika.
-Ne menjati ime.
-Oterati ove partijske kadrove (što bi verujem bila prva stvar novih vlasnika).
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by Константин »

ajkula wrote:reče mi jedan čoek ;) .
Да није на једном мјесту, код једног чоека једну ствар само не можеш рећи ђе да се не би сјетили који је? ;)
Врста која изумире
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by Najdoski dr. Ilija »

@Лаки13
Хлад ти одговори уместо мене.
Тог 5. октобра хиљаде људи који су дошли у Београд најмање су мислили на Звезду и фудбал!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by lucky#13 »

Najdoski dr. Ilija wrote:@Лаки13
Хлад ти одговори уместо мене.
Тог 5. октобра хиљаде људи који су дошли у Београд најмање су мислили на Звезду и фудбал!
a kako je pocelo sve,malo pre tog 5.oktobra... Nije ni bitno,nema potrebe da se natezemo i objasnjavamo oko toga. Podcenjujete moc rulje i navijaca,pogotovo u ovoj zemlji gde je sve povezano s politikom.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by Najdoski dr. Ilija »

Почело је деведесетих, ратовима, хиперинфлацијом, избегличким колонама, крађом на локалним изборима због чега су људи данима протествовали на цичи зими....
Људима у земљи није требала никаква навијачка група да би видели шта је и како.
Ако мислиш да је почело од: спаси Србију и уби се, грдно се вараш.
Навијачи су одиграли велику улогу али је нетреба преувеличавати!
Извињавам се за оф и завршавам.
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by ajkula »

Константин wrote:
ajkula wrote:reče mi jedan čoek ;) .
Да није на једном мјесту, код једног чоека једну ствар само не можеш рећи ђе да се не би сјетили који је? ;)
na zalost nije.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by Ганац »

Hlad je napisao jedan lep esej zašto nebi trebalo privatizovati Crvenu zvezdu, i to je po meni sasvim ok, međutim nije pruženo ni jedan predlog kako bi izgledalo rešenje ovog Gordijevog čvora?
Bolje rečeno na koji način se zamišlja vođenje(upravljanje)klubom, koji vlasnički model(naznaka Barsa i Real da prihvatim kao pomenuto rešenje).
Osnovno pitanje je kako vratiti ove nagomilane dugove, znamo da je sve generisano u zadnjih 15-tak godina i svaka sledeća uprava je bila lepljivijih prstiju od prethodne, ko nam garantuje da neka sledeća uprava nebi bila gora od ove?
Sledeće pitanje je kako umanjiti sa takvim modelom upravljanja uticaj menadžera,kako udaljiti političare iz kluba?
Kako oterati kvazi trenere iz omladinske škole i po kom kriterijumu (ko bi kriterijum odredio) bi novi treneri bili zaposleni?
Kako vršiti finansiranje prvog tima i svih ostalih timova u klubu u situaciji kada je račun u velikom periodu u blokadi i sa ovolikim dugovanjima?
Zašto u ovom sazivu ne izađe neko i ne kaže šta je urađeno po pitanju kontrole finansija i ko treba u zatvor?
Zašto se dozvoljava da posle tirade da nema menadžerskih procenata i da takvi ni neće više igrati u Zvezdi u prelaznom roku krene priča o procentima za ovog, onog i slično?
Da li neka korporacija ima interes da uloži pare u Zvezdu kada zna da će biti vraćene za 50 godina (a možda i duže), i ako hoće da uloži pod kojim uslovima će to da uradi.
Hoću reći ako neko da svoju lovu taj verujem neće dozvoliti da tamo neki vesić aka preletač i dalje bude u i oko Zvezde a takođe neće dozvoliti priučene trenere i igrače u klubu, tražiće efikasnost i stručnost i svako će odgovarati za svoj deo posla.Mada mislim da do ovog može vrlo teško doći.
Malo ću odlutati ali čini mi se da u Barsi i Realu predsednici klubova ulažu svoju lovu kao garant za svoje upravljanje klubom,ok hajde da nađemo kod nas dalabu koji će da pljune 5 milki Jura i neka vodi klub, i ako nađemo takvog da li bi dozvolio krvopije navedene gore blizu Auto komande a ne u klubu? Mislim da je odgovor TEŠKO, i zato osim što niste za privatizaciju dajte predlog za šta ste(osim za špricer ili pivo), ovo stanje je neodrživo i frustrirajuće za nas obične navijače.
Znam da smo na ovom forumu svi na istoj strani, strani Crvene zvezde i da nam ovo stanje teško pada ali najteže je ništa ne raditi.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
salexxx
Новајлија
Posts: 38
Joined: Fri May 31, 2013 11:50 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by salexxx »

Odakle Kokezi i Dzajicu 60 miliona?
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Приватизација ФК Црвена звезда?

Post by tsva »

kako odakle?

malo regres, malo topli obrok, skupi se :nindza:
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Locked