Пријатељске утакмице, тренинзи...

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Najdoski dr. Ilija »

Терзићу и Лалатовићу се покењам на спортску визију.
Па овај Вуле је нови Белодедић јеботе....
За ове наше штопере је Проф. др....
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Константин »

Срамно мало гледалаца на опроштају играча који је имао једну од најбољих ино каријера. Организација без сценарија и тајминга на крају ПП, и све маркетиншки лоше испраћено личи на Николовског и Броћића који ће једног дана морати да лете па да се пријаве на све навијачке форуме колико их има. Позив Декију транспарентом са трибине (обавезно проширити као вапај свим бившим играчима који нешто значе у свјетском фудбалу), боље него пјевати оне нарикаче о славним данима наше прошлости, али бојим се да још нико нормалан а да је успјешан није спреман за живо блато које је направљено у и око клуба.
Деки мајсторе! :zastavaGRB:
Врста која изумире
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by lucky#13 »

Sad mi objasnite:
kako Ristic nije u startnih 11 ? Strasan je mali
kako Grujic ne igra vise ? Decko radi stvari koje Tenk nece NIKADA
zasto Jovic ne igra svaku utakmicu od starta ? Nece ga gol, ali ono sto pokazuje je klasa!
zasto Vule ne igra ? bolji je od Planica i Lazica zajedno!


O samoj tekmi nemam nista da kazem. Samo 15k gledala BRUKA I SRAMOTA. Nisu uspeli ni sever da napune.
Ono sto me je najvise pogodilo zbog cega danasnji sever ne mogu ocima da vidim: Bogdanov=Stankovic , Jedan istinski zvezdas veliki vodja Savija ne moze da pokrene tribinu i pesmu,da ceo sever, ma stadion bruji!
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Константин »

Заборавих да похвалим клинце које сте већ побројали, иако је пријатељска утакмица. Са оним малим Јовићем само треба радити а не проглашавати за Фалкаа. И то и основне ствари, ево скоро је Нака писао када је виђен са колом и чипсом након тренинга.
Деспотовић као да жели да докаже свима да је топ клада. Лаза изгледа да је тено и што се мотива тиче, а ја сумњам да последњи клуб белгијске лиге плаћа 3М за њега...
Врста која изумире
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by crazynorth75 »

'bem te živote nekako oči zarosiše kad ga Deki obuče, a boga mi kad izađoše i stariji asovi popu Bunje, Miloja, Perice, Đorovića, Ljubojevića i ostalih. Jebote koji smo mi kreteni i na šta nam klub danas liči... :smrc:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Ганац »

Ristić me je u prvoj svojoj utakmici ove sezone oduševio, i sada sve više potvrđuje to, dečko gradi loptu neverovatno, jako teško mu možeš oduzeti loptu bez faula, večeras sam video i korner koji izvodi onako kako mi je želja bila odavno, jak felš i oštrija lopta a ne baloni.
Jovanović će biti odličan štoper.
Jović mora da mnogo radi.
Vukan slabo, slabo, slabo.
Grujić dobar ali i njemu treba dosta tesanja da bi bio vrh igrač na svojoj poziciji.
Ovaj levi bek Antić je već sada bolji nego kapiten.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Велики Делија »

Jedan je Stankovic Dejan!!!

Klinci odlicni, duplo bolji od "standardnih" igraca.
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by naka »

carapan wrote:Beograd je definitivno samo jedan mali grad i nista vise, kada nije u stanju da na adekvatan nacin isprati jednu legendu kakav je Dejan Stankovic !!

Sedite kuci zvezdasi, nista lepse iz tople sobe..

Danas me je bas sramota praznog stadiona...

Beograd je brate čarapane definitivno razmažen. Opet sdruge strane treba reći da je način života drugačiji (obaveze i vikendom) ali najbitniji je razlog GAĐENJE prema svemu oko kluba (i države). Evo danas bio sa klincima zbog momka koji je pre svega čovek, ali u ostalim stvarima ne mogu da prežalim što sam otišao.

Pogledaš u ložu vidiš ološe koji su doveli neke polulikove da bi se ugrađivali (manje jer nemaju gde) a više da se hvale po slavama kako su bitne face u Zvezdi (jbte). Onda pogledaš nešto što predstavlja trenera Zvezde pa se setiš kakav je bio, kako je došao i šta radi, pa ti poraste muka. Zatim pogledaš neke po terenu pa ti "još veća muka". Ne znaš da li ti je žao potencijala i kvaliteta koji su uništili i uništavaju ološi iz lože i klupe (Laza, klinci...) ili ugrađivačke kombinacije tipa Planića, lazića, Gavrića, đorđevića.. ili "brate kakvu majcu nosi" (al loptu da vodi ne zna Despotovića) ili nekih 34 ili 35 ne sećam se više (retard), đorđevića po kao bokovima ili..., pa golman koji pokaže neko znanje al onda zadržava loptu prilikom izvođenja da bi sačuvao prednost u prijatesljskoj protiv prosečne treće formacije ekipe u ligi koja postaje nebitna, ili sudija koji sviraju svaki kontakt i navlače da ti.. ili na kraju šlag "matiću pederu, bogdanove care, tole lopove.."

ne treba mi to druže. Žalosno je. Nema se snage da se gleda kako ti dete...
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Трапа »

Добро је да је било и ових 15 хиљада, бар се нисмо обрукали, солидна је то бројка ако се узме у обзир колико је "господа" из управе огадила клуб просечном навијачу. Деки јесте људина и јесте заслужио пун стадион, али у овом времену то није било реално. Стра' ме кад помислим на шта ли ће нам клуб личити кад се Видара буде опраштао.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ZhLsEV3Rt9k[/youtube]
Због овога је вредело бити на стадиону.

Слажемо се сви да су Вуле, Груја, Риле и Јовић већ сада најбољи играчи у тиму, али вечерас је на мене најбољи утисак оставио гоша Тркуља. Дечко испуцавањем сервира контра напад 1-1 :shock: Оно моје очи досад нису виделе. Наравно имао је и неколико лепих одбрана.

П.С. Фазон је био при крају текме кад су појединци прозивали Талијане због боје дресова, па као "уа Партизан", "сад ће Дринчић да нам метне из слободњака", исток се баш лепо насмејао :kreza:
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Markoss »

Jel Terzic i dalje misli da sa klincima ne moze da se uzme titula, smesna prica jako. Ovaj danas tim sa Kataiem pre Gavrica bi bio bolji od onih koji igraju standardnih 11 i kao su iskusni.

Kahriman je dobar golman, bolji od Bajkovica recimo i ne znam sta mu je trebalo da dolazi u Zvezdu da bude rezerva. Antic je bolji igrac nego sto sam mislio kad je dolazio, iako je danas bio solidan i nista preko toga.

Jovic ubica.

Lepo sto su Stojance i mladji Micko debitovali.

Gavric pojma nema. Sto se Planica tice, ono sto mogu da kazem da mi se dopada je sto je opasan posle prekida, al slabiji igrac od Lazica.

I Vukan bio sasvim dobar, steta za promasaj, dosta decko trci, vrsi odlican presing, treba mu rutine, al nadam se da ce opet dobiti sansu.

Nama su iskusni igraci zaista nepotrebni kad imamo ovakve klince, eventualno u prvih 11 imati 3 igraca starija od 21 i to je previse.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by tsva »

Nas najbolji stoper igra samo prijateljske :nindza:

Kakve ima veze koliko mu je godina, decko je klasa a bice vrhunski stoper u ligama petice kad tad.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by carapan »

naka wrote:
carapan wrote:Beograd je definitivno samo jedan mali grad i nista vise, kada nije u stanju da na adekvatan nacin isprati jednu legendu kakav je Dejan Stankovic !!

Sedite kuci zvezdasi, nista lepse iz tople sobe..

Danas me je bas sramota praznog stadiona...

Beograd je brate čarapane definitivno razmažen. Opet sdruge strane treba reći da je način života drugačiji (obaveze i vikendom) ali najbitniji je razlog GAĐENJE prema svemu oko kluba (i države). Evo danas bio sa klincima zbog momka koji je pre svega čovek, ali u ostalim stvarima ne mogu da prežalim što sam otišao.

Pogledaš u ložu vidiš ološe koji su doveli neke polulikove da bi se ugrađivali (manje jer nemaju gde) a više da se hvale po slavama kako su bitne face u Zvezdi (jbte). Onda pogledaš nešto što predstavlja trenera Zvezde pa se setiš kakav je bio, kako je došao i šta radi, pa ti poraste muka. Zatim pogledaš neke po terenu pa ti "još veća muka". Ne znaš da li ti je žao potencijala i kvaliteta koji su uništili i uništavaju ološi iz lože i klupe (Laza, klinci...) ili ugrađivačke kombinacije tipa Planića, lazića, Gavrića, đorđevića.. ili "brate kakvu majcu nosi" (al loptu da vodi ne zna Despotovića) ili nekih 34 ili 35 ne sećam se više (retard), đorđevića po kao bokovima ili..., pa golman koji pokaže neko znanje al onda zadržava loptu prilikom izvođenja da bi sačuvao prednost u prijatesljskoj protiv prosečne treće formacije ekipe u ligi koja postaje nebitna, ili sudija koji sviraju svaki kontakt i navlače da ti.. ili na kraju šlag "matiću pederu, bogdanove care, tole lopove.."

ne treba mi to druže. Žalosno je. Nema se snage da se gleda kako ti dete...
Brate moj, sve ovo sto ti napisao, sve apsolutno stoji.. Sta da ti drugo kazem, osim toga da sam primio sms poruku od lika koji radi u klubu, na bitnom mestu, koji mi ladno kaze, da su "ljudi razocarani Zvezdom" pa nece biti veliki broj gledalaca ?!!!! Pa ko ih je to razocarao majka mu stara? MI obicni navijaci, ili olos koja vodi trenutno klub.

Ali i pored toga, juce je trebalo sve to zanemariti, staviti u drugi plan, i doci samo zbog legende kakva je Dejan Stankovic.. Da li je moguce da Beograd ne moze da popuni brojku do nekih 30-40.000 ljudi, cigana, Zvezdasa? To nikako ne mogu da shvatim, a kada se igra neka bitna utakmica, onda su ti isti u prvom redu za karte da se guraju ili ulaze na mufte..

Dejan Stankovic nije zasluzio od nas, da se oprasta na praznom stadionu..

Jovic klasa, Vule JOvanovic IGRACINA.. Ristic i Grujic OBAVEZNO u prvi tim !!!!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Велики Делија »

Tek cemo videti kakva gamad nam sedi u klubu. Prodace klince za sicu a gurace Gavrice, Lazice i Planice.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by МоСа ВерСе »

Лаки, каква сад парола Делија за Станковића и Ицу, оплелии смо по дебилку Толету.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Locked