Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by МоСа ВерСе »

Него, кад причамо о Јагодини, рече ми добар хавер мој да имају опет неког убицу између статива. Зна ли неко нешто више о томе?
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Markoss »

Imaju klinca iz Partizana što su doveli, Đorđa Nikolića (97 godište), bio jedno vreme i kod nas. Dobar je, ali daleko od ubice i Rajka.

Ništa, ostaje da vidimo narednih dana Kahriman ili Šaranov.
Balkanac
Новајлија
Posts: 14
Joined: Wed Jul 01, 2015 11:21 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Balkanac »

Kahriman prvi golman a rezerva Manojlovic. Sledeci nas prospekt za prodaju medju stativama je Manojlovic, pa Vicic i tako redom...kakav crni Saranov...apsolutno bespotreban. Da je barem bio dostupan Borjan...
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by naka »

crazynorth75 wrote:Markosse, kakva je situacija sa Trkuljom, kada bi njega mogli očekivati? Žao mi njega baš, fino je branio na onim prijateljskim i povrijedi se u zao čas. Vjerujem da Lazović ne bi bio loše rješenje ukoliko jedan od prva dva golmana ode,
Либурнија wrote:Je l tako? E pa sve ce to surdulicki brat Dalton pozlatiti. Ako nam ga tvoj premijer blagoizvoli ustoliciti.
Ne kontam ovo. A ko je surdulički Dalton? Tončev? Njega Vučić ustoličava? Realno, prema do sada urađenom, premijer je više tvojih želja ispunio, doveo Čovića i Džaju u klub, smijenjena uprava sva, osim Čovića, sponzori telekom i banka ostali. :mrgreen:
Trkulju sam gledao dva puta i mogu reci Ne hvala.
Last edited by naka on Fri Aug 28, 2015 6:38 am, edited 1 time in total.
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by musemic »

Ima li neko ko ce da kontrolise kojom dinamikom ce doktor potrositi lovu-cenim da su obestecenja za Gavru i driblera Matosa prioriteti...
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by naka »

МоСа ВерСе wrote:
dacha od bosne wrote:Rajković ide kod Jokanovića. Dobijamo 3 milke.
2.100.000, иде Јагодини 30%. :frust: :frust: :frust: :frust:

Ti mosa rece da imamo 5 miliona od rajka i Vukana?

Mada nije lose ni 2,2 minus menadzerske provizije, minus sikime, jovovici na tri godine, minus jos neko ko ce verovatno stici tokom vikenda.

Odlicna stvar za Rajka. Ide da brani kod onog bunkerasa jokana. Nek zablista protiv Celzija i zavrsio je posao.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Константин »

Моса је тачније рекао да нам иде од Рајка и Вукана 4М евра, тако да када 101 узме провизију и Јагодину обрадујемо са 900К, чекамо да за Вукана узмемо преко 2М. Наравно више никога нећемо плаћати од ових што дођу/што су дошли а стари дугови/потраживања се неће појаљивати тако да можемо живјети супер у наредном периоду а да буде све домаћински...
Врста која изумире
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by naka »

za Vukana je bilo. Obestecenje 100.000 i oprostio nam ruzne trenutke ovde provedene.

Nadam se da ce nova uprava angazovati Toleta kao strucnog konsultanta. Zabranio Kahrimanu licenciranje i preko reprezentacije nabio Rajku cenu. Na taj nacin najveci transfer u poslednjih 10 godina. Doduse ovaj iznos uzmu komsije kad im igraci prelaze iz jednog evropskog u drugi..
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Nolle »

Koliko smo dobili za Kovačevića? Gde je on otišao?
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by musemic »

Dosli Nemci po kapitena, izgleda da je doktor poleteo da ga proda bratu Piniju i malo se omasti...
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Markoss »

Nikola Stojković sporazumno raskinuo ugovor sa klubom i potpisao za Metalac. Slično će i Ahčin.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Константин »

naka wrote:za Vukana je bilo. Obestecenje 100.000 i oprostio nam ruzne trenutke ovde provedene.
Наравно да знам. Хтио сам са мало сарказма да насликам шта ће нам остати за ову сезону за плате многобројних новајлија, за огромним дугом на грбачи који се сатоји између осталих и обавеза према мноеобројним бившим играчима, менаЂерима и банкама. У години када је највећи спонзор Гаспром спискан унапријед, домаћински...
Врста која изумире
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Beara_Vladimir »

Jadnog li i bednog kluba. Prodati najboljeg mladog golmana sveta za 2 miliona evra. Mamić bi ga prodao za 10 miliona. Najbolji dokaz u kolikoj smo buli.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

Ако су уграђени проценти од даље продаје, трансфер је сасвим ОК и реалан. Мамић је посебна прича, клуб му игра европске групе редовно а и није му сила продати. Чак је и Ријека успјела продати "Мамињовог" Крамарића Лестеру за 9 милиона. А то је било могуће само зато што им не гори под петама и што су играли 2 године заредом групе ЛЕ. Нама јесте сила. Како рече харизматични Буцко Робију - неко ће већ да плати. Е па сад то "домаћинско пословање" њих и ових прије њих долази на наплату.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Beara_Vladimir »

Dobro, još 2 miliona za Vukana i to je to. Fino ćemo zaraditi.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Locked