"Управа је вредна..." - председник, спортски директор и УО

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Beara_Vladimir »

Nagledasmo se raznih gluposti od rukovodstava našeg FK-a svih ovih godina, ali ova je definitivno najveća. Solidarišemo se sa Putinom i bojkotujemo Tursku!? Predlažem onda da istupimo iz svih evropskih takmičenja, zbog sankcija EU prema Rusiji.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

Što?
Ruse nisu isključili ni iz jednog takmičenja!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Il genio »

Ovo mi deluje pre svega kao još jedan pokušaj dodvoravanja najvatrenijima, poput onog kad je navodno odbio da proda Rajkovića Galati zbog ubistva našeg navijaca. Međutim, ukoliko ovaj potez makar za milimetar popravi nas status kod Gasproma, ja nemam ništa protiv.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by crazynorth75 »

Ja isto kontam da je zbog gazproma, a pošto ljudi plaćaju kintu, nemam ni problem sa tim što se ne ide u Tursku na pripreme. Na kraju krajeva uvijek se može otići i na neko drugo egzotično mjesto na zimske pripreme, npr. - Sibir :jumping1:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Il genio »

Ih brate, ovo je jedna od retkih generacija u poslednjih 10ak godina koja ne zasluzuje Gulag. Soci, Krim, ima lepih destinacija oko Crnog mora... :D
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by crazynorth75 »

Malo da se očeliče, meni je generacija super, kao i vođa im brat Grof :hooray: . Ali brale kad dođeš iz Sibira, neka domaći čobani tuku koliko hoće, samo se odbiju. Pa jel' se i Roki pripremo u Sibiru u razbi Dragu ko beba zvečku.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Il genio »

Ja se samo nadam da ćemo imati generalnu probu tih tvojih priprema u zadnjem kolu u Ivanjici, 16. decembra... Sneg, crvena lopta, crveno-beli okvir gola, kao u stara dobra vremena. :dancing3:
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Константин »

Локација за припреме је у другом плану, што каже Ил Генио ако није пусто додворавање већ чин од којег се може имати корист од спонзора који нас буквално и држи живима, онда...
Имамо генерацију са потенцијалом и игру која има главу и реп. С друге стране и џиновски дуг који за последицу има нова и нова потраживања. Прољећну ревизију УЕФА вјероватно завршавамо продајом некога за кога можемо добити озбиљну цифру, нажалост највјероватније најталентованијег Грујића. Онда ће доћи нове мјенице, тужбе и остало које ће ући у неку нову ревизију УЕФА. Треба нам озбиљн евро наступ, прије свега ЛШ, да бисмо сачували главу буквално. Ови преко пута законом вјероватноће (јер стално учествују у нашем одсуству од Европе)ушуњаше се вјероватно у евро прољеће и зарадише озбиљну кинту што им обезбјеђује да не наставе тренд пропадања. Дакле, на управи је задатак да нађе паре у одсуству Гаспрома који је потрошен, а да се сачува екипа која може да направи евро искорак који живот значи...


Edit, занимљиво: https://www.rt.com/sport/323524-serbian ... ey-russia/" onclick="window.open(this.href);return false;
Врста која изумире
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by tsva »

Izgleda da se metodi KK pocinju primenjivati na FK pa ce i Vered u paketu sa Mekelom dobiti kartu u jednom pravcu. Oni sto su ih doveli, bacili pare i krenuli s mobbingom nastavljaju dalje.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by dacha od bosne »

tsva wrote:Izgleda da se metodi KK pocinju primenjivati na FK pa ce i Vered u paketu sa Mekelom dobiti kartu u jednom pravcu. Oni sto su ih doveli, bacili pare i krenuli s mobbingom nastavljaju dalje.
S naglaskom na "izgleda".
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by МоСа ВерСе »

Тек сад видим овај мобинг. О јбм ти жено стрину, шта све овде нећу прочитати. :mrgreen:
За Вереда се знало и пре него што смо га довели да игра од сјаја до очаја и да је његов менаџер мислио да ће променом средине то да се промени. Међутим, наставио је ту традицију, а Звезда оваква не може да му гледа у хороскоп плус што има и боље и константније играче од њега сада.

Јбг, онај милион сад делује као прва премија, али... После битке, сваки генерал паметан.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by tsva »

Ne vidim nesto da odlaze Sikimici, Orlandici Gavrici itd... A gori su 100%.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Beara_Vladimir »

Kao prvo, Vered uopšte nije igrao toliko loše. U Lučanima je prikazao baš kvalitetnu i dobru igru, koju je krunisao prelepim golom. Tada je i počeo da se vraća polako u formu i zakovan je za klupu. Kao drugo, imamo mi igrača koji su 10 puta gori od Vereda, pa ne vidim da oni odlaze.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by МоСа ВерСе »

Како кмечите као рањеници на Неретви. Иде (ако уопште оде), није се показао, вероватно ће и остатак 'стручњака' да иде и то је то. А да вреди Беара за први тим, показао би он Грофу на тренинзима. Пошто није, измена је и то је то. Нећеш ваљда сад да кажеш да боље знаш тим од Грофа? :mrgreen:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Locked