"Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играчима

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Sone wrote:http://www.mozzartsport.com/vesti/detal ... 000/123591

Ako je tacno, platiti milion za pozajmicu do JULA jebenog i onda tek se pregovara dal ostaje do septembra je za pucanje u glavu. Koji debili nesposobni majku im jebem u picku. Mrs bagro jedna. Rekao sam vam, 8 milioa sa ovom upravom mozemo samo da sanjamo. Ma i 7. A KLADIM se da je ponuda ravno 6 miliona, ovaj "milion" su nasi izmislili da opravdaju svoju nesposobnost da najboljeg igraca daju za 6 miliona.

Satro ne mogu dignu kredit od bar 3 miliona da isplate plate i sta treba jos vec ce da ga daju ovako. Najbolje da i njega "rasparcaju" kao Jovica.

MRS IZ ZVEZDE STOKO NESPOSOBNA

Ja sam jos u soku. Dati milion za 7 meseci pozajmice, dal su oni normalni krv im jebem. Stoka nesposobna? Za taj milion su mogli da kupe 2 igraca kompletno. Jeste da Gruja zasluzuje da se raduje na kraju sezone ali su mogli da su znali, imali muda da to urade i bez placanja milionceta, kad vidis koliko su zagrizli za njega. Ne mogu da verujem kakvi nas diletanti vode.

Dobijamo pisljavih 10% od narednog transfera a ja ne znam koga je Liverpul prodaou poslednje vreme za neke extra pare, jeste Sterlinga u Siti i to je to. Usrecicemo se s tih 10%.


E sad, buduci da sam dosta psovao, kaznite me banom da ne bih nastavio, dok s ene ohladim. Prihvatam svaku kaznu.

Jos jednom, oni nisu normalni.
Узбуђујеш се брез потребе. Најискреније, када би то било тако, у дупе да се ударамо! Е сад, има "проблемчић", вијест је пренесена из ДезИнформера...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Markoss »

Pa niko nece dati taj milion, nego ce Liverpul da plati milion manje nego sto bi platio da Grujic sad ide. To je sasvim normalna praksa u svetu.

Uostalom Grujic i nece da ide sad nego na leto, ne vidim sta smo drugo mogli da uradimo.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

A zasto bi platio milion manje za tih n7 meseci kad mi za taj milion mozemo dovestu 2-3 igraca?

Cisti lopovluk i pranje para u stilu "gde sam ja tu"
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Markoss »

Pa zato sto Marko Grujic nece da ide pre leta.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Da, poenta je da Grujić NEĆE da ide prije ljeta. Nama to u jednu ruku ne odgovara tj. odgovara nam samo ako će ga pustiti da za isti taj milion igra kvalifikacije. Ako neće, onda smo bezveze bacili milion, ali opet ne zato što klub tako želi, nego zato što tako žele Gruja i roditelji mu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Sone »

Pa lepo ga ne prodas, ko nas tera da prodajemo najskupljeg igraca? Imali su 3 meseca da nadju pare a oni cekaju da neko ponudi, sta da niko nije ponudio? Koliko ja znam ima jos zainteresovanih za njega, jel mora taj Liverpul? Ej bre, milion manje zbog pozajmice koja pri tom nije na godinu dana vec 7 meseci, i opet nista i niko ne garantuje da ce ostati za kvalifikacije.

Jeste, trebaju nam pare ali mogli su mrdnuti dupetom, neka mole Putina, Gazprom, Vucica, Djokovica.. Ma bilo koga.

Ma to je gotovo, ovi cim su napisali znaci ta je 99% zavrseno sve:

http://www.liverpoolecho.co.uk/sport/fo ... t-10630630" onclick="window.open(this.href);return false;

Jebote milion za 7 meseci.. :frust: :hail:

Preselo vam.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by МоСа ВерСе »

Реално, добар су уговор направили ако је тачно да ћемо сад добити свих шест милиона сада и да имамо Грујицу до 1.9.2016. плус 10% од сваке следеће продаје.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Sone »

Haha naravno da nije tako, ide nam 10% samo od sledece prodaje a ne od svake sledece. I ostaje na pozajmici do kraja sezone a ne kvalifikacija tako da nije septembar vec jul. Bacen milion.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by МоСа ВерСе »

Где ти виде ово што си написао у тексту? Пише до краја сезоне и пише да су преговарали око 10%.
Све и да није 10% од сваке продаје, ако остаје до првог септембра, боље за Звезду није могло да се извуче.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Il genio »

Kao sto su Markos i Daca vec objasnili, problem je u Grujicu, koji ne pristaje da ide pre leta. Da je postojao nacin da se pronadju pare i premosti taj period do juna, verovatno bi se za tim poseglo. Svi aduti su ispucani, od Gasproma nisu mogli da traze jer su vec uzeli godinu dana unapred, ne postoji banka koja bi nama dala kredit, a ocigledno ne postoje konkretne ponude za ostale igrace. Ostaje zal sto ostajemo bez jednog miliona, ali jebi ga, nismo mogli malog silom naterati da ide ove zime ako ne zeli.
Meni i ovih 6 miliona zvuce nestvarno, imajuci u vidu da od Drulica nismo ovoliko zaradili... Primera radi, za Vidica smo dobili 5 miliona, za Zigica nesto manje od 4...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by crazynorth75 »

Ljudi nisu realni, mi njega prodajemo na osnovu svjetskog prvenstva koje je bilo ljetos i nastupa u tsl. Tako da je cijena za igrača iz donmaće lige od 6 miliona poprilična. Zna se šta diže cijenu igraču, a to su evro nastupi koje mi nismo imali.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Il genio »

Ako su dogovorili 10% od sledece prodaje, to ce vaziti samo za sledecu prodaju, ali dobijacemo pare i od svake sledece na osnovu sredstava solidarnosti, sto nisu zanemarljive cifre. 5% od svakog transfera dele klubovi koji su ucestvovali u formiranju igraca, a to su svi klubovi za koje je nastupao do 23. godine.
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Sone »

Pise da je do kraja sezone a da ce se tad razgovarati o eventualnom ostanku za kvalifikacije. Meni milion eura za pozajmicu (JEBOTE, POZAJMICA??) od 7 meseci zvuci nestvarno, pa mi za transer igraca u istoriji od osamostaljenja nismo dali toliko a sad se odricemo milionceta kao da je sica.

Nestvarno mi zvuci kakve idiote u upravi imamo, da nemaju znanja da obezbede uslove igracima bez prodaje igraca, i to najboljeg, da niko nema muda da kaze i da riziku, da kaze "7 miliona i ostaje do kraja kvalifikacija ili nista"!! Pa decko ima 19 godina. Druga stvar je sto su oni totalno nesposobni da nadju par miliona.

Kad smo jebote dobili novog sponzora zadnji put? Sta oni rade u klubu? Zar je tesko naci 5-6 sponzora koji ce da daju bar 5.000 eura? Jeste malo ali za vreme Lukica smo imali takvih 20-ak sponzorskih ugovora. Eto, da imas takve sponzore imao bi pare bar za premije. A siguran sam da bi moglo da se nadje par komada takvih firmi po Srbiji koji bi se reklamirali preko Zvezde.

Pa eto, Vivia (Vitinka Zvornik) je postao sponzor KKCZ a u pitanju je mnoooogo manja firma od Knjaza, Dive i ne verujem da placaju neke extra pare, ali ljudi malo po malo, skupi se za premije, za osnovne stvari u klubu. Kod nas u klubu cekaju da pare padnu sa neba..
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by crazynorth75 »

Fazon je što mi nemamo upravu, a ne vjerujem da ćemo mi Liverpulu plaćati išta, osim što će transfer biti umanjen za toliko. Oni što su htjeli Ćokija instalirati, nisu imali nikakav plan B, ako se izjalovi njegovo dovođenje ili isti odustane jer neće imati zagarantovane budžete poput košarke, za koju realno treba manje para nego u fusbalu. Sad jebiga, guraj sa Terzom i gospon Fikusom, tj, Tozom.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Sone »

Ma brate svestan sam ja svega toga. Samo, meni milion u usima odzvanja, posebno kad znas da je to za jebenu pozajmicu. I znam isto tako da im necemo dati milion vec da ce biti umaljen ukupan iznos ali opet mozes da imas 7 a ti pristajes na 6. Oni cim ga ostavljaju kod nas do kraja sezone siguran sam da bi pristali da ostane i za kvalifikacije za punu cenu. Samo sto mi nemamo mudasa u upravi.
Locked