"Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играчима

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Beara_Vladimir »

IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ганац »

Sklapamo moćan tim za naše uslove, nekako mi se čini da sa ovim kvalitetom uz minimalnu dozu sreće ni LŠ nije daleko.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

To i ja kažem...ali ostaje nam da još sredimo desnog beka i štopera (Mitrovića). Ako te pozicije budu pokrivene, onda smo bomba od ekipe i svašta može da se desi.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Beara_Vladimir »

Najviše me brine štoper. Od uigranosti štoperskog tandema nama u mnogome zavise šanse za plasman u LŠ. Za ofanzivnu ne brinem.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by МоСа ВерСе »

Срећа мора да нас прати у следећем колу. Оно претколо пред ЛШ мене не занима (мислим, занима ме) јер имамо онда минимум 6 милиона приде плус још три утакмице на Маракани. Са оваквим тимом, плус још један штопер можемо да се 'побијемо' са сваким. Офанзива нам је баш баш озбиљна, имаћемо изузетну пробојност по крилима, Доналд и ле Талек ће све да штите, а Конга ће да плеше по терену што значи да би у напад могао и ја када ми сервирају такве лопте. Остаје да се доведе штопер и Муче као замена за Салета и то је то. О Србији и нашем првенству, све сем титуле ће бити огроман неуспех са оваквим тимом.

ПС- Ци управе се јасно види, лов на ЛШ и то ми се свиђа јер и ако случајно оманемо то последње коло, бићемо добри за Лигу Европе.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Image
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by ajkula »

7 stranaca jebote.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

6...Ibanjez ima HR pasoš.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Predstavljanje najzvučnijeg pojačanja PABLO MOUČE
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Nolle »

Kahriman - Petković, Fibel, Mitrović, Ristić - Donald, Le Talek - Mouče, Kanga, Ruiz - ?
Supić - Cvetković, Rendulić, Luković, Milošević - Poletanović, Račić - Srnić, Luković, Plavšić - Sikimić

Očekujem da ekipa bude nešto ovako.

To je 7 stranaca, i na klupi sve domaći igrači. Zato verovatno i jure Donaldu pasoš, da to bude 6 igrača, i da to bude to.
Račića očekujem u pogonu, na račun Avramovskog/Babunskog, jer je Terzin pulen + domaći igrač.

Ovo je dobra ekipa, gde kvartet Supić, Luković, Cvetković, Sikimić bode oči. Ali van tog kvarteta, ovo je 18 dobrih igrača za sezonu na više frontova.

Zanima me šta će sada da rade sa viškom igrača, koji su van ovih 22. Na ova 22 imena sigurno dodajte još klince: Adžića, Ilića, Joveljića i Vučičevića.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Suština je ta da smo stavili za naše uslove mrak zidove, deke, krovište... ali nismo iskopali dobar podrum pa još i voda u njega se slijeva. Jbg, hajd sad kritikuj Terzu kad je on upravo dao taze intervju da je on pa on doveo sve ove ale u klub bez dinara u džepu itd. itd. I sve da Mitrović sutra dođe, jel se štoperski par pred sudbonosne utakmice uigrava sedmicu dana?! Govorio sam ja da je prodaja Jovanovića klanje vola, ajde ne zbog kile, ali zbog 10 kila mesa ali prevagnuo je pijacni rezon Terza stajl. Valjda će nas usrati jbg. Daj Bože taj Salzburg pošto nisu više takva ala a imamo i praktično 2 domaće tekme pošto bi Delije i gastarbajteri dali što je do njih.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Navodno se piše da bi mogli da dobijemo neku kaznu za Vučićevića. Valjda ovi iz Čuke kažu da nemamo sve papire od njega, pa se navodno pominje i oduzimanje bodova. Zna li neko nešto o tome?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Kakva glupa, da ne kažem debilna, izjava Raosavljevića u vezi Adama Mičela i pozajmicu u Javor: "Прво је хтео, па није. Најбоље је да оде на позајмицу, питање је кад ће добити шансу. Доћи ћемо у ситуацију да не знамо у децембру какав је играч."

Pa, koji krelac moraš da budeš da kažeš da ne znaš kakav je igrač???? Na osnovu čega si onda potpisao ugovor s njim???
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Па ако останемо, далеко било, без група ЛЕ, не знам шта треба да се чека? Неког ћемо морати продати, најбоље би било Ле Талека а онда се манути Рендуле, Лунета и екипе већ исфорсирати Стојановића (кога су сад вратили са позајмице) а богами и Мичела, најкасније од зиме. Није да браним Блажу али за Мичела је боље да стиче праксу и навикне се на лигу а онда се на зиму врати и равноправно конкурише за мјесто у тиму.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Dennis Rodman »

dacha od bosne wrote:Kakva glupa, da ne kažem debilna, izjava Raosavljevića u vezi Adama Mičela i pozajmicu u Javor: "Прво је хтео, па није. Најбоље је да оде на позајмицу, питање је кад ће добити шансу. Доћи ћемо у ситуацију да не знамо у децембру какав је играч."

Pa, koji krelac moraš da budeš da kažeš da ne znaš kakav je igrač???? Na osnovu čega si onda potpisao ugovor s njim???
Da parafraziram Acu Srbina - ne na osnovu kvaliteta, već na osnovu ***** :dita:
Zvezdaš. Robista.
Locked