"Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играчима

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Трапа »

Кировски, Стојковић (Јакшић), Спајић (Крнета), Пантић, Младеновић, Мијаиловић, Д. Срнић, Савићевић, Чикић, Ђуричковић, С. Срнић, Ожеговић, Михајловић. Довести и тог Ацу Ковачевића, скупити још по негде неког играча, дати тренеру услове за припреме и тренинге, и нека раде полако. Па куд пукло, ми немамо више шта да изгубимо, а једном морамо почети испочетка.
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by trotter »

Za tako nešto nikad nije kasno a mi to moramo kad tad da uradimo. Svake godine juriti titulu bez ikakvih realnih osnova je teg koji nas sve više ukopava u mulj.
User avatar
Nickcooler
Bloger
Posts: 193
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:08 am
Location: Лозница- Београд
Contact:

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Nickcooler »

Касно Марко на Маракану стиже. Ок, а сад без зајебавања, боље решење од тога не постоји. Само мислим да нико од нас није спреман на то, од управе, преко навијача до нас са форума, онако, спреман у дубини душе да себи каже: Ок, нема титуле. Ево, ја се колебам, а знам шта је право решење. Рез. Е кад успемо да пређему ту границу, биће нам боље. Да схватимо да је ово, ове припреме - сада или никада. Последњи воз за нас.
Југовић, Југовић до Панчева, Југовић... Просинечки је ту, Просинечки... Михајловић у средину... 2:2! Гол, гол, гол, гол... Небо се отворило! Стадион је експлодирао!
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Valter »

Ne mogu se ubaciti deca iz omladinske škole iz vrlo jednostavnog razloga. Nema ih.

Džaba čitava ta priča kada njih nema. Ima svega 4-5, a i oni su već priključeni većina. Ostali su prilično slabi.

Poenta je da se napravi tim koji će moći da se plaća. A ne kao Lukić što je doveo Milijaša (360k), Čavu (250k), Asamou (125k), dao Kaduu kome ističe ugovor (200k) pa onda krenuo u sezonu sa time da 4 igrača koja veze nemaju koštaju klub milion evra a klub nema ni 100k da ih plati. Da ne nabrajam da ih je bilo još sa ogromnom platom, a da je ničim ne zaslužuju.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

bice nam nadam se najvece pojacanje za prolece
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Brian Brendell
Звездаш
Posts: 199
Joined: Thu May 16, 2013 10:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Brian Brendell »

Sada treba neko da ih obavesti da se od ACLa oporavlja 6-9 meseci i da se ne zajebavaju sa igranjem Lazovića na jesen. Inače, puna motorika se stiče tek oko godinu dana posle povrede. Tek u decembru da počne da lagano da trenira, pa da ga spreme za proleće i onda dozirano i sa razumevanjem ubacuju u igru.

Inače, divno, jedino krilo koje imamo se povredilo.

Meni i dalje ovih Tuluzovih milion evra je primamljivo za Spajića, da ne kažem i realno. Pantić (ne zaboravite i on je imao istu povredu kao Lazović jesenas, dajte čoveku vremena) i još neko bi trebao da bude startni štoper naredne sezone.

Smešna mi je situacija sa veznim redom. Milijaš, Mijailović i Milivojević pred prodajom (skoro pa sam ubeđen da će sva tri da odu), Caduu ističe ugovor, Garrida vraćaju, Dimitrijević otišao. Savićević i niko drugi ostao. Jedino krilo je povređeno za celu jesen.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

Одиграли смо недопустиво лоше. У главама нам је била суботња утакмица у којој смо поражени у вечитом дербију. Међутим, морали смо данас да пружимо више. Честитам Слободи на заслуженој победи, а нама преостаје да се у наредна два дана припремимо за дерби у Новом Саду против Војводине, и барем донекле ублажимо катастрофалну игру коју смо пружили данас. Изузетно ми је жао што смо се на овај начин опростили од наших навијача, и нисам могао ни да замислим да ће нам се ово десити - рекао је Миливојевић.

Један од ретких који је данас пружио свој максимум и борио се како то доликује играчу који носи црвено-бели дрес био је Огњен Мудрински.

- Мислим да нисмо добро ушли у утакмицу и да је то наш противник данас казнио и заслужено тријумфовао. Немамо оправдање, разочарали смо све навијаче који су нам и данас пружили одличну подршку. Што се мог учинка тиче, трудио сам се максимално, иако нисам играо неколико последњих мечева и жао ми је што после мог гола нисмо постигли барем још један и ремијем се опростили од нашег стадиона за ову сезону. У недељу играмо против Војводине, још једне одличне екипе и имамо прилику да победом окончамо шампионат - рекао је Мудрински.
umesto da se uvuku u misiju rupu :pop:
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

http://www.mozzartsport.com/vesti/slobo ... -prevelika" onclick="window.open(this.href);return false;

i ovog shabana najuriti
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ганац »

To bi morali da urade za primer,da se postave stvari na svoje mesto a ne da se ponašaju kao amateri na seoskoj ledini,mada se i 14-tak tipova na ledini odgovornije ponašaju od Ožegovića i njemu sličnih.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Stenly »

Dauda, sta je s njim u majcinu ?
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

Isto sto je bilo s Evandrom. Covek nije u klubu od 8 godine. Profesionalac je koji igra za pare. Koliko para toliko muzike.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Stenly »

Nije mi jasna jedna stvar. Spermamo se za sezonu za neki dan kaze Kokeza, bice pojacanja, a bezi ti najbolji spic koga ne mozes da platis, a onda da verujemo u pojacanja...jel su oni normalni? Pa nemas da platis ove sada a kamoli nekog treceg.

I ne treba nikog dovoditi kada nema plata. Da dodje Mesi, igrao bi prva 3/4 kola, posle kada bi video da nema para, nista ne bi igrao...to nam se desava svake godine i uvek isto radimo i propadamo...Zajebi pojacanja igraj sa decom makar bili sredina i kraj...
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

i to je trebalo da se napravi pre 5 godina
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by naka »

Jel sa onom decom koja napuštaju treninge ili bacaju markere? Ili sa onom decom koja se napušavaju sa navijačima i ispucavaju loptu na njih. Ljudi, ovde ne treba pričati o deci, igračima, sve je na glavi. Jankosan je ostavljen. Poklonjena je titula nikad slabijim komšijama. Tu treba tražiti krivca i on treba odgovarati. Da se ne bi ponovilo tj da isto neko drugi ne donese odluke pa ne odgovara.

Inače ovo sa Lazom je katastrofa za klub. On i Dauda su bili nada da se možemo zakačiti za nešto uz ludu sreću za mesec dana i bar tri strana dobra pojačanja. Ovako najbolji je onesposobljen, napadač deprimiran (posebno jučerašnjom situacijom) i možda pred razlazom. Neverovatno.
Locked