"Управа је вредна..." - председник, спортски директор и УО

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Мени није заправо јасно шта хоћеш од мене. Ја нисам нигдје аагитовао већ сам на РСБ-форуму изразио мишљење да има смисла изаћи на изборе и то сам врло опширно изложио зашто. 7-8000 људи да је изашло на изборе, имало би неку, па макар и психолошку тежину. А камоли да је било неколико хиљада неважећих гласова за Лукића. Скупштина као скупштина је смјехотрес и то признају неки људи и сами зато што се све издоговара унапријед и заправо нема неких контра- приједлога. Једино што су навијачи успјели прогурати тим "маршом кроз институције" била је измјена статута да се предсједник може опозвати са 50 посто гласова скупштинара на шта су Лукић, Буцко и Весић попиздили али то је прогурано.

Неформалним путем, излобирано је у јесен 2010.-е да се Весић макне из УО на иницијативу Шавије и још неких људи када им је речено да не може да буде да Весић је позапошљавао родбину по клубу и дао жени својој 5 000 евра плату. Да те подсјетим пријатељу, било је то вријеме када смо се ти и ја кандидовали или хтјели то да урадим, за Весићеве комисије! :jelenko: :magare: Треба ли сада да те у сваком другом посту неко прозива за ту наивну бесмислицу и части те порцијама ироније?! Признајем, напола сам повјеровао и ја у те Весићеве трикове, из 2 разлога - прво што тада нисам ни знао ко је заправо Весић, друго зато што сам се донекле надао да је прича искрена. Као и маса људи. Ипак, више као експеримент послао сам "кандидатуру". Која се из техничких разлога затурила... :telefon:


Елем, ја сам ти објаснио зашто сам ја био за излазак на изборе. Објаснио сам ти и да организовани навијачи итекако покушавају на неки начин да склањају смеће из клуба или га бар неутралишу иако то тешко иде кроз скупштину већ више неформално. И да на том путу има наравно грешака и заблуда. Ко те је и зашто проглашавао издајником, то ћеш морати њега да питаш.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by carapan »

Najdoski dr. Ilija wrote:Комшо и ја по први пут после дуже времена подржавам Делије у вези овога али по информацијама наших другара изгледа да је било, тресла се гора родио се миш!
Ne bih ja bas tako rekao komso.. Nisu oni tamo bili da popiju kafu i vrate dresove veruj mi..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Goxy »

Феноменалан текст Дарјана.

http://www.mozzartsport.com/vesti/anali ... ankestajna" onclick="window.open(this.href);return false;

Право у центар.
-Бивши форумаш-
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by dacha od bosne »

Al' ga opravi, ostali samo dugmići.

Tekst je fenomenalan i samo pokazuje ko sve i kako radi i obitava u našoj Zvezdi.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by carapan »

Meni se samo gadi o samoj pomisli na Lukica, Vesica, Adzu... A kada citam da ih neka govna velicaju, dodje mi da se debelo zapitam dal mi kao klub i dalje postojimo?!!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by lucky#13 »

sjajan tekst.

Zvezdin potpredsednik!

Image
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Константин »

Либурнија wrote:Мени није заправо јасно шта хоћеш од мене. Ја нисам нигдје аагитовао већ сам на РСБ-форуму изразио мишљење да има смисла изаћи на изборе и то сам врло опширно изложио зашто. 7-8000 људи да је изашло на изборе, имало би неку, па макар и психолошку тежину. А камоли да је било неколико хиљада неважећих гласова за Лукића. Скупштина као скупштина је смјехотрес и то признају неки људи и сами зато што се све издоговара унапријед и заправо нема неких контра- приједлога. Једино што су навијачи успјели прогурати тим "маршом кроз институције" била је измјена статута да се предсједник може опозвати са 50 посто гласова скупштинара на шта су Лукић, Буцко и Весић попиздили али то је прогурано.

Неформалним путем, излобирано је у јесен 2010.-е да се Весић макне из УО на иницијативу Шавије и још неких људи када им је речено да не може да буде да Весић је позапошљавао родбину по клубу и дао жени својој 5 000 евра плату. Да те подсјетим пријатељу, било је то вријеме када смо се ти и ја кандидовали или хтјели то да урадим, за Весићеве комисије! :jelenko: :magare: Треба ли сада да те у сваком другом посту неко прозива за ту наивну бесмислицу и части те порцијама ироније?! Признајем, напола сам повјеровао и ја у те Весићеве трикове, из 2 разлога - прво што тада нисам ни знао ко је заправо Весић, друго зато што сам се донекле надао да је прича искрена. Као и маса људи. Ипак, више као експеримент послао сам "кандидатуру". Која се из техничких разлога затурила... :telefon:


Елем, ја сам ти објаснио зашто сам ја био за излазак на изборе. Објаснио сам ти и да организовани навијачи итекако покушавају на неки начин да склањају смеће из клуба или га бар неутралишу иако то тешко иде кроз скупштину већ више неформално. И да на том путу има наравно грешака и заблуда. Ко те је и зашто проглашавао издајником, то ћеш морати њега да питаш.
Драги Либурнија од тебе нећу ништа и не прозивам тебе лично ни по једном једином основу којег сам критиковао. Ја причам о теми Скупштине која је по мом дубоком убијеђењу за сваку критику а твој проблем је што се ти налазиш прозван.
Што се тиче времена када су се правиле комисије извини али ја нисам био кандидат чак ни потенцијални. Додуше тада нисам негативно гледао на све то, отприлике је то вријеме које је претходило када сам скапирао какви су преваранти "звездини војници" на челу клуба, мало сам се више заинтересовао у вези свега у клубу и требало је да све похватам и посложим. Неки други су прије од мене скапирали превару и свака им част. Да сам био једно вријеме у заблуди, мени то није никакав проблем признати.
Врста која изумире
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Константин wrote:
Либурнија wrote: Што се тиче времена када су се правиле комисије извини али ја нисам био кандидат чак ни потенцијални. Додуше тада нисам негативно гледао на све то, отприлике је то вријеме које је претходило када сам скапирао какви су преваранти "звездини војници" на челу клуба, мало сам се више заинтересовао у вези свега у клубу и требало је да све похватам и посложим.
Не мораш се мени правдати, ем сам и ја "насјео" на ту причу, ем те ја тада и нисам прозивао због тога (зна се, ко је :mrgreen: ).

Не осјећам се лично прозваним иако се то можда могло тако схватити из одговора. Једино ме смета та генерализација људи, међу којима је доста и кинаца, чак и из БиХ и унутрашњости Србије који још не могу да сагледају комплексност цијеле ствари. Или један дио људи који су итекако урадили неке ствари које могу да им и служе на част. И који и дан данас имају врло реалан поглед на ситуацију...на Вучића, Весића, Кокезу итд. Гадно је сазнање да не иде ни с њима али да не можеш ни да их тек тако заобиђеш, нажалост. Можда је заиста једини какав-такав пут да пробаш да их, што институционалним а још више ваниснстиутционалним, притисцима и критикама "поправљаш". :koka:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Константин »

Либурнија wrote: Не осјећам се лично прозваним иако се то можда могло тако схватити из одговора. Једино ме смета та генерализација људи, међу којима је доста и кинаца, чак и из БиХ и унутрашњости Србије који још не могу да сагледају комплексност цијеле ствари. Или један дио људи који су итекако урадили неке ствари које могу да им и служе на част. И који и дан данас имају врло реалан поглед на ситуацију...на Вучића, Весића, Кокезу итд. Гадно је сазнање да не иде ни с њима али да не можеш ни да их тек тако заобиђеш, нажалост. Можда је заиста једини какав-такав пут да пробаш да их, што институционалним а још више ваниснстиутционалним, притисцима и критикама "поправљаш". :koka:
Не правдам се него се појашњавам и подсјећам.
Превише компликујеш и идеализујеш у вези теме лажне скупштине и навијача, све је то мноооого простије али немам више амбиција да то додатно разбијам на атоме. Уосталом, само ће ти се кас'ти, неке ствари прије неке послије.
Врста која изумире
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Не разбијам на атоме него ти кажем што јесте. Нити било кога идеализујем...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by garnett »

i sta, sad ce da dizu novi kredit od 1,5m kako bi isplaitli pola miliona javoru za igraca kojeg ni ne igra, i jos nekoliko stotina hiljada na igrace sa kojima je raskinutu na nasu stetu...
i posle recite da nas ne treba ugasiti?
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Какви су сад ово пробни балони у Журналу око помирења Џаје и Муслина? Чак не вјерујем овај пут ни да је бурек, већ је неко од демијурга из врле управе вјероватно пустио причу да опипа терен. Не улазећи сада у односе Џаје и Муслина који су криминални, ово би био још један доказ да неки фактори појма немају шта и како у клубу треба да се ради већ се сваштари; како са играчима, којих су доводили на кило, тако и са тренерима. Мсм, откуд сад Муслин?! Мени ово личи на систем "како мали Перица види Звезду" - Џаја президенте, Муслин тренер, Милијаш капитен.. Сад је само питање ко је мали Перица? Иза свега се назире једно тешко немање појма и себични интереси као и код претходне управе, а то је јако забрињавајуће. И наравно, популизам тј. политикантско вагање које личности имају прођу код плебса иза којих остали могу да се сакрију и на миру "раде" (некад Роби па Јанкосан а сада Џаја, Муслин).
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by carapan »

Sramota je koja govna (moram tako) vrse orkestriranu kampanju vec danima protiv Dzajica !!

Prvo im Omega drvo, pa kada Omega bolji od menadzerskog Lazica, onda ide kampanja protiv Dzaje i Onjila.. I tako redom.. Da su ta govna (moram tako ) javno pisala koliko su od svakog transfera za sest godina imali prosli rukovodioci, verujem da bi se drugacija pesma pevala..

Da li je iko ikada saznao ko se ovajdio finansijski od Evandra, Borhe, Pacheka.. KO je u klub dovodio razne Reljice, koji su igrali?

Prosto mi je degutantno sta i sve neko radi, zarad necijeg interesa..Da li neko veruje da je Dragan Dzajic ostetio Crvenu Zvezdu, posle onoga sto mu se desavalo? Prosto mi je neverovatno da se tako i na takav nacin pljuje legenda naseg kluba.. Ok, ima tu gresaka, niko nije bezgresan, ali na ovakav nacin vrsiti kampanju protiv Dragana Dzajica je sramno !! Omega odigra sjajno mec, izbijes im iz rukava da lupetaju kako ga Dzaja doveo, kako je drvo, i odmah kontra udar.. Vise je dzajic uradio i u ovom prelaznom roku za FK Crvena Zvezdu, no sto je i nas menadzer zvani SD i bilo koji drugi, ali sujeta i zloba unistavaju sve to..

Ne branim Dragana Dzajica, da se razumemo, vec mi je sraman nacin, kako se to i na koji nacin radi..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Може ко год хоће да врши пропаганду против Џајића, међутим има један мали "проблемчић" - праве рачун без крчмара (Делија). Баш ми је много жао што нечији фаворити, у виду пропалих политичара и полусвијета кога нам је ППВ истоварио у клуб, неће моћи да се попну на пријесто. :roll: Омеге што се тиче, бољи и од Мартиновића, Лазића, Крнете. Арауха нисам гледо па не знам.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by carapan »

Либурнија wrote:Може ко год хоће да врши пропаганду против Џајића, међутим има један мали "проблемчић" - праве рачун без крчмара (Делија). Баш ми је много жао што нечији фаворити у виду пропалих политичара и полусвијета кога нам је ППВ истоварио у клуб, неће моћи да се попну на пријесто. :roll:
I ja se tome iskreno radujem.. Nemam nista protiv nikoga, ali kako mozes da velicas automehanicara, a pljujes legendu?! Kako bre? Kako da vise verujem nekome ko se juce pojavio, nego jednom Draganu Dzajicu?

Znate koliko ima promasaja u ovom prelaznom roku?! Koliko god hocete, to svi znamo, ali Dragan Dzajic je sve kriv naravno.. KO je doveo Rakica, Martinovica, ko gura Lazica koji nas unisti, ko je doveo Garida pored dva zadnja vezna i tako nam oduzeo milione preko potrebne, i jos mnogo toga KO?!!

Ali o tome se cuti... Namerno..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
Locked