Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Goxy »

Није ложење.

Али није још ни завршено.

И мислим да се моцарт прешао, и да му уговор истиче сутра (данас) у поноћ.
-Бивши форумаш-
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by lucky#13 »

Goxy wrote:Није ложење.

Али није још ни завршено.

И мислим да се моцарт прешао, и да му уговор истиче сутра (данас) у поноћ.
1 avgusta ;)
Ja inace nisam za Milevskog. Covek bi maksimalno potpisao na jednu godinu,ovi nasi bi prodali Daudu i sledece godine ne bismo imali napadaca niti zaradu. Da ne pricam da Milevski ne igra u Kijevu zbog discipline,pije vise od mrve!
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Goxy »

Следеће године имаш Михајловића који би купио минуте и искуство ове године (као Митровић код гробара, такав је тип играча и мора се истрпети), имаћеш Ракића који ће се опоравити од повреде, као неко бекап решење (осим ако не доведу бољег од њега), и малог Ђорђевића који треба да почне да скупља минуте, делује као велики потенцијал.
-Бивши форумаш-
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by crazynorth75 »

Mene ova sva hajka na Daudu podsjeća na situaciju sa Braunom u KK. Ista matrica - te nezainteresovan, te ne zalaže se, te loše igra već duže, te ovo, te ono i slične gluposti...Opet spinovi i razne mahinacije i kombinacije.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by garnett »

lucky#13 wrote: 1 avgusta ;)
Ja inace nisam za Milevskog. Covek bi maksimalno potpisao na jednu godinu,ovi nasi bi prodali Daudu i sledece godine ne bismo imali napadaca niti zaradu. Da ne pricam da Milevski ne igra u Kijevu zbog discipline,pije vise od mrve!
ako bi igrali dauda i milevski onda super, ako bi doalskom milevskog otisao dauda, onda neka fala..
User avatar
Brian Brendell
Звездаш
Posts: 199
Joined: Thu May 16, 2013 10:13 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Brian Brendell »

crazynorth75 wrote:Mene ova sva hajka na Daudu podsjeća na situaciju sa Braunom u KK. Ista matrica - te nezainteresovan, te ne zalaže se, te loše igra već duže, te ovo, te ono i slične gluposti...Opet spinovi i razne mahinacije i kombinacije.
S tim što je Brown i vrlo ograničen igrač i zaista ne voli da trenira i zaista nije igrao dobro dobar vremenski period, dok je Dauda za ovu JSL ozbiljan napadač i ne čini mi se da je nezainteresovan.

Što se tiče svega toga, ja imam drugačiji rezon. Kao što sam rekao gore, Dauda je odličan igrač za JSL uslove i jedan prosečan za uslove Evrope. Premija je da takvog igrača uspeš da prodaš za neki solidan novac. Kao što ste i sami videli, nije problem naći centarfora njegovog ili većeg kalibra (Cleo, Barcos, Abou, Dauda...), a ne opljačkati banku (makar u smislu plaćanja obeštećenja). Zato, ako postoji neka ponuda valjalo bi o njoj razmisliti, jer je finansijska korist bitna stavka u Zvezdi. Ako je Artem in, Dauda bih za razumno obeštećenje prodao. Problem je samo ako se proda Dauda, a dovede neki Đilas, Kaluđerović ili Asamoah.

I dalje mislim da je najveći problem vezni red i pozicije krila. To krpljenje koje Slovenac na klupi vrši će nas koštati na nekom ozbiljnijem meču, jer naša "krila" nisu sposobna da kreiraju 1 na 1 ništa, a nisu dobri ni u igri u oba pravca. Praktično, oni su "pasivni članovi" igre na krilu, koji ne igraju bez pomoći bekova. Oba su ograničena na pomoćnog napadača u završnici, samo je problem ko će da centrira sa druge strane. Vrlo verovatno će nam sezona dosta zavisiti od bekova, pa se nadam da će Vešović i Mijailović da se pokažu.
User avatar
Billy Bright
Новајлија
Posts: 77
Joined: Mon May 27, 2013 9:24 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Billy Bright »

pa sad, jebi ga, ako stvarno dovedu ronaldinja onda smo resili i taj preoblem...
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by lucky#13 »

Da li je Dauda los igrac ili je dosao u los klub ?

To je pitanje koje treba da se postavi. Muka mi je vise od ovih nasih "novinara".
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by garnett »

lucky#13 wrote:Da li je Dauda los igrac ili je dosao u los klub ?

To je pitanje koje treba da se postavi. Muka mi je vise od ovih nasih "novinara".
tu cak ni nema nikakve dileme, dosao je u los klub.
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Goxy »

То може да се каже не само за Дауду, него за сваког играча односно тренера.
-Бивши форумаш-
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Rajko »

crazynorth75 wrote:Mene ova sva hajka na Daudu podsjeća na situaciju sa Braunom u KK. Ista matrica - te nezainteresovan, te ne zalaže se, te loše igra već duže, te ovo, te ono i slične gluposti...Opet spinovi i razne mahinacije i kombinacije.
Поређење није на месту уопште. Браун дечко везе нема, никакав играч. Не труди се, не само на тренингу, него ни на загревању пред утакмицу. Одбрану не игра. Глупо је поредити кошарку и фудбал, а ова два случаја је још теже поредити.

Дауда је, са друге стране класа, и таквог нападача сигурно нећемо наћи поново. Отерају ли га, то ће, што се мене тиче, бити кап која је прелила чашу.
User avatar
Limun
Члан клуба
Posts: 203
Joined: Thu Apr 18, 2013 7:04 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Limun »

Ja kad sam cuo da smo doveli Daudu bio sam odusevljen,imao sam priliku da momka gledam i uzivo dok sam bio kratko u Svedskoj. Pricao sam sa nekim nasim skautom koji radi u Malmeu pre nekih godinu i par meseci i pravo mi ga je nahvalio, od tada sam ga pazljivo pratio i negde u sebi se nadao da bi mogao nekom ludom srecom da zavrsi kod nas. Ono sto je on igrao u Kalmaru je velika razlika u odnosu na ovo sto prikazuje kod nas. Onih par bljesaka je pravo izdanje Abiole Daude,razoran sut,duel igra,brzina.Za nase uslove odlican napadac ali mi smo to sto jesmo i tvrdim da dok ne budemo licili na fudbalski tim sa jasnom i vidljivom koncepcijom na terenu mi mozemo dovesti i Huntelara ali bolje nam nece biti.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Константин »

То је све тачно. Не може се очекивати од играча да се прикаже у најбољем здању када је клуб у расулу, касне плате око којих се стално петља, када тренер не створи никакав систем, тј. као у Јанкосаново доба напуцавања и антифудбала. Иоле нормални односи у клубу заједно са било каквом идејом коју јасно спроводи тренер, основни су услови да се види ко колико може. Играчи нису роботи а фудбал није само гејминг. Ми смо нажалост много пута играли антифудбал са тренерима дунстерима који су се мијењали у врло турбилентним условима, зато и не чуди да смо имали играча који су проглашавани за промашаје а онда оду негдје и играју врло озбиљан фудбал.
Врста која изумире
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by carapan »

Ma sta ko mislio, mi smo usli u pregovore sa Milevskim.. To sam licno saznao odavno, i nekima ovde poslao na pp, sto ako hoce mogu da potvrde..

Milevski nije bas toliko nerealna opcija..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Valter »

Priča se o Daudi i Rostovu, i sve bi to bilo lepo jer bi za te pare mogao da dođe bolji napadač. Recimo Ukrajinac. Problem je što će Dauda teško proći lekarske preglede u Rostovu. To je ozbiljan klub i sumnjam da će olako preći preko toga što su naši.
Locked