Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by garnett »

sta bi sa napadacem? nista a? klasika...
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Goxy »

Питање за Лакија, шта мислиш о Грбићу и да ли би био користан овом тиму Звезде?
-Бивши форумаш-
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by lucky#13 »

Goxy wrote:Питање за Лакија, шта мислиш о Грбићу и да ли би био користан овом тиму Звезде?
Sa igrom kao protiv Ludogoreca definitivno bi. Ali koliko znam to je vise pitanje za Kokezu i Antica :)
Do utakmice sa grobljem nisam ni znao da je potpisao za njih,nisam bio u bg jedno vreme
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by crazynorth75 »

Imam i ja pitanje za Lakija, ima li kakvih vijesti za kapitena, tipa da je popizdio nad nepravednim progonom od strane navijača i odlučio da ipak zapali za Kinu? :mrgreen:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Константин »

Не знам у ком свијетлу помињете Грбића и прелазни рок!? Један од оних који су обећавани као појачања мислим и Нинету када су "господа" из управе увјеравали да ће довести још неколико појачања. Грбић је сада гробар и то је то. Спортско-спинерски сектор нашег клуба није довео ни многа друга потенцијална појачања, а топ појачања ће тек сада нагрнути послије европске рапсодије.
Врста која изумире
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by lucky#13 »

crazynorth75 wrote:Imam i ja pitanje za Lakija, ima li kakvih vijesti za kapitena, tipa da je popizdio nad nepravednim progonom od strane navijača i odlučio da ipak zapali za Kinu? :mrgreen:
rece mi ovaj covek da je mnogo tesko podneo i da je plakao na poluvremenu. Nista drugo ne znam ,pravo da ti kazem ni ne pitam jer mi je muka od svega. Bukvalno u klubu svako na svoju ruku radi i stvari se menjaju iz dana u dan ili cak iz casa u cas!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Либурнија »

А када мисле да скупштину сазову и поднесу извјештај о (не)раду, ако ништа, бар форму да испоштују? Па МОЖДА неко и постави питање зашто Милијаш МОРА да игра и да ли је тачно да се Горан Василијивић уградио у његов аранжман и да ли то значи да су Горан Василијевић и Ненад Милијаш изнад Звезде.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Goxy »

lucky#13 wrote:
Goxy wrote:Питање за Лакија, шта мислиш о Грбићу и да ли би био користан овом тиму Звезде?
Sa igrom kao protiv Ludogoreca definitivno bi. Ali koliko znam to je vise pitanje za Kokezu i Antica :)
Аха. А није питање за Стојадиновића, који је рекао "не желим позајмљење играче и пропале инвестиције Олимпијакоса"?

http://grid3.rs/read/news/302449756/386 ... impijakosa" onclick="window.open(this.href);return false;

И одмах да кажем да ово није измишљена изјава, знам и где је Стојадиновић дао исту.

Константин wrote:Не знам у ком свијетлу помињете Грбића и прелазни рок!?
Помињем на теми "прелазни рок" јер је спортски директор, између осталих, задужен за исти, а и зато што је Грбић имао усмени договор са Џајићем да потпише за Звезду. Збо0г тога сматрам да је ова тема најприкладнија, а уколико уредништво не сматра тако, слободно нека преместе упис. :)
-Бивши форумаш-
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Константин »

Goxy wrote:
Константин wrote:Не знам у ком свијетлу помињете Грбића и прелазни рок!?
Помињем на теми "прелазни рок" јер је спортски директор, између осталих, задужен за исти, а и зато што је Грбић имао усмени договор са Џајићем да потпише за Звезду. Збо0г тога сматрам да је ова тема најприкладнија, а уколико уредништво не сматра тако, слободно нека преместе упис. :)
Аха, због Стојадинке. Наравно да је по функцији одговоран 1/1 и у нормалном клубу само тако треба да се гледа, али ми нисмо нормалан клуб.
Либурнија wrote:А када мисле да скупштину сазову и поднесу извјештај о (не)раду, ако ништа, бар форму да испоштују? Па МОЖДА неко и постави питање зашто Милијаш МОРА да игра и да ли је тачно да се Горан Василијивић уградио у његов аранжман и да ли то значи да су Горан Василијевић и Ненад Милијаш изнад Звезде.
Или већ када не сазива управа, да се организује и Скупштина, сами. И то би био ред, када су пред изборе скакали на људе који су указивали на лажне изборе, ред је макар да свој лични дигнитет одбране.
Врста која изумире
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Либурнија »

Нисам члан скушрштине и није ми познато како скупштинари могу сами да сазову засједање тј. колико мора да их буде да би то могли да ураде. Међутим, чини ми се да управа има ту ОБАВЕЗУ.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Константин »

Па кад већ управа не испуњава обавезу обесмишљавајући клупски статут и сам клуб, онда нека се Скупштина самоорганизује да не обесмисли саму себе. Код нас све пршти од лажних принципа.
Врста која изумире
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by lucky#13 »

Goxy wrote:
lucky#13 wrote:
Goxy wrote:Питање за Лакија, шта мислиш о Грбићу и да ли би био користан овом тиму Звезде?
Sa igrom kao protiv Ludogoreca definitivno bi. Ali koliko znam to je vise pitanje za Kokezu i Antica :)
Аха. А није питање за Стојадиновића, који је рекао "не желим позајмљење играче и пропале инвестиције Олимпијакоса"?

http://grid3.rs/read/news/302449756/386 ... impijakosa" onclick="window.open(this.href);return false;

И одмах да кажем да ово није измишљена изјава, знам и где је Стојадиновић дао исту.

Константин wrote:Не знам у ком свијетлу помињете Грбића и прелазни рок!?
Помињем на теми "прелазни рок" јер је спортски директор, између осталих, задужен за исти, а и зато што је Грбић имао усмени договор са Џајићем да потпише за Звезду. Збо0г тога сматрам да је ова тема најприкладнија, а уколико уредништво не сматра тако, слободно нека преместе упис. :)
Ja koliko znam Kokeza i Antic su ti koji su rekli KO JE DZAJIC ? sta on ima da se pita ista!
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Goxy »

Е па, не знаш добро!

Али зато видим да све "знаш" што иде на штету било кога другог ко није Стојадиновић. Па чак и оно што иде на штету ел грандеа, пребациш на неког другог.


Хвала на одговору, само сам то желео да чујем, не бих се даље задржавао.
-Бивши форумаш-
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by lucky#13 »

Goxy wrote:Е па, не знаш добро!

Али зато видим да све "знаш" што иде на штету било кога другог ко није Стојадиновић. Па чак и оно што иде на штету ел грандеа, пребациш на неког другог.


Хвала на одговору, само сам то желео да чујем, не бих се даље задржавао.
Pa znam vrlo dobro,i znam jos mnoge stvari o kojima cutim... Daleko od toga da branim stojadinovica ili bilo koga drugog,za razliku od tebe koji branis nekoga ali neces da kazes imenom koga!

Odgovori ljudima da li se Stojadinovic pitao ista u ovom roku osim liste od par stopera od kojih je doveden samo peruanac i sto je aminovao Vucic inace ni njega ovi ne bi doveli!
I da li smo propustili par dobrih igraca jer "komisija", tacnije kokeza i antic nisu hteli da dozvole jer ne mirisu stojadinovica!
Da li je Kokeza hteo da izigra dzajica odmah na pocetku,a zatim je nevesto napravio konflikt izmedju covica i dzajica?
Da li je Vucic juce par sati pre tekme imao ozbiljan sastanak sa ljudima iz kluba?
Ko je doveo koga od svojih ljudi u UO i koliko su para ti isti dali,a koliko su dali oni sto stvarno vole zvezdu?!
Ko je rekao Covicu da rate od transfera Milivojevica ne mogu da idu na isplatu veceg dela dugovanja svim prvotimcima,vec da se ima nesto drugo na umu s tim?

Stojadinovic je zreo da ode,daleko da je cvecka,dobro se znaju problemi u svlacionici sa igracima i ugovorima,ali nemoj molim te pricati o "postenju" drugih jer smo zbog tih postenjacina ispali od ekipe u rangu jagodine i slobode!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Ганац »

бишоп wrote:А мене интересују нпр разлози вашег ћутања. Шта, нанеће се штета клубу ако се изнесе прљав веш, па где ћете горе од овог. Наљутиће се неко кога знате, па ако ради противно интересима клуба нека се љути. Сви као знамо нешто и сви ћутимо,а јуримо низ провалију већ годинама само још тресак да се чује.
Ti koji rade protiv interesa kluba i treba da budu na tapetu,popljuvani i ako je moguce takve odstraniti iz kluba, a ne da cutimo.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked