Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Константин »

@lucky#13 & Goxy
потпуно је ирелевантно која је струја у клубу ради боље (или боље рећи мање лошије) када је клуб као цјелина катаострафа а сви заједно су његови представници. Некако није први пут да видим да се као супроставља Џајиној струји ова Стојадиновићева (а има још комбинација са струјама). То је смијешно.
Стојадиновић је главни и одговрни за прелазни рок баш као што је и Џаја за неке друге ствари. То што неко као смета Стојадину за прелани рок, а овима другима као за друге ствари нека окаче о реп и једни и други. Моји другари, треба да имате на уму да осим жутокљуног Пантовића никоме од њих то није примарни посао односно већ раде или могу да раде сутра неки други посао. Е у таквим условима када ти неко подмеће ногу захвалиш се, покупиш се и одеш на посао гдје немаш такве проблеме! Све остало је демагогија и/или комбинације због којих гутају оно због чега се као буне..
Дакле, пошто је тема о прелазном року, 101 је главни и одговорни нечега што је урађено врло лоше. Да не подсјећам на раније и гутање Јанкосана или обећања да ће из свог џепа завршавати кад запне а наплатиће када будемо направили успјех. Тачка.
Врста која изумире
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Константин »

бишоп wrote:Ми очекујемо појачања, а изгледа да ни овог дечка нема да доведемо. јбт Лукић испаде професионалац за ове

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... 00000-evra" onclick="window.open(this.href);return false;
Исти је то ниво. Дно.
Врста која изумире
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Goxy »

lucky#13 wrote:
Goxy wrote:Е па, не знаш добро!

Али зато видим да све "знаш" што иде на штету било кога другог ко није Стојадиновић. Па чак и оно што иде на штету ел грандеа, пребациш на неког другог.


Хвала на одговору, само сам то желео да чујем, не бих се даље задржавао.
Pa znam vrlo dobro,i znam jos mnoge stvari o kojima cutim... Daleko od toga da branim stojadinovica ili bilo koga drugog,za razliku od tebe koji branis nekoga ali neces da kazes imenom koga!

Odgovori ljudima da li se Stojadinovic pitao ista u ovom roku osim liste od par stopera od kojih je doveden samo peruanac i sto je aminovao Vucic inace ni njega ovi ne bi doveli!
I da li smo propustili par dobrih igraca jer "komisija", tacnije kokeza i antic nisu hteli da dozvole jer ne mirisu stojadinovica!
Da li je Kokeza hteo da izigra dzajica odmah na pocetku,a zatim je nevesto napravio konflikt izmedju covica i dzajica?
Da li je Vucic juce par sati pre tekme imao ozbiljan sastanak sa ljudima iz kluba?
Ko je doveo koga od svojih ljudi u UO i koliko su para ti isti dali,a koliko su dali oni sto stvarno vole zvezdu?!
Ko je rekao Covicu da rate od transfera Milivojevica ne mogu da idu na isplatu veceg dela dugovanja svim prvotimcima,vec da se ima nesto drugo na umu s tim?

Stojadinovic je zreo da ode,daleko da je cvecka,dobro se znaju problemi u svlacionici sa igracima i ugovorima,ali nemoj molim te pricati o "postenju" drugih jer smo zbog tih postenjacina ispali od ekipe u rangu jagodine i slobode!
Важи. Кад ми нађеш где сам причао о "поштењу" других, и то да ми цитираш моје речи, онда ћемо наставити дискусију. Значи, ја се у дискусију упуштам са људима који разговарају на основу оног што се писало, а не на основу измишљотина.

Сви напади на остале чланове управе, стоје. Од Џајића до Човића, Кокезе, Зечевића, Тончева па преко Микија Антонијевића до Ћоровића, директора стадиона. И ја не браним никога, Лаки. Нађи један мој пост на основу којег закључујеш да сам на нечијој страни?

Највећа грешка коју Звездин навијач може да направи је да се определи за некога, и да њему верује. Е сад, многи се за неког опредељују, да не кажем огрона већина, па то сад аутоматски значи да ја неког заступам?

За разлику од тебе који, упркос томе што кажеш да Стојадиновић треба да оде, нити једном га ниси директно критиковао. Ниједном. Ево, ако сам пропустио, цитирај онда сам себе и ја ћу да ти се извиним пред свима. Поштено?

Када неко почне да диже Човића у небо, ја ћу да ударим контрааргументе. Када неко почне Кокезу да уздиже, исто то. Исто важи и за Стојадиновића, довољно је да се виде три твоје рандом поруке и да се схвати да њега највише готивиш из управе. И то је твоје право, али не волим ода да износиш полуистине, и да чак и када је Стојадиновић највећи кривац, ти именујеш неке друге. Не може тако. Џају тренутно сви покушавају да представе као излапелог деду, подмећу му гомилу глупости (што си и сам написао), и зато ћу да га браним од тих напада, колико је у мојој моћи, а није много. Да није Џаје, не бих ни навијао за Звезду можда. Све то не значи да је Џаја цвећка, јер није, али схваташ поенту, надам се.
-Бивши форумаш-
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by lucky#13 »

@goxy

U postu gde si napao samo Stojadinovica,jasno si stao na stranu ovih drugih.Bar sam ja to tako protumacio,jer nisi i njihove greske izolovao! Ako nije tako,ok,moja greska!

Ja tebe razumem u potpunosti,ali ne mogu da Stojadinovica stavim kao najveceg krivca kad se on tu NISTA ne pita! Znaci krivci su ovi iznad njega sto predstavljaju komisiju! Covek je 2x davao listu s igracima koje mozemo da potpisemo i dva puta su ga u klubu maksimalno sputavali,dok nije peske otisao kod Vucica i on aminovao Arauhu! Svi ostali igraci nemaju veze sa Stojadinovicem osim donekle Martinovica. Stojadinovica mogu da krivim iskljucivo sto ne da ostavku kad vec nema glas tamo i zbog ponasanja prema odredjenim igracima! Mogu da ga pohvalim za Daudu,a videces i da ce Arauho da bude odlican! Cak i Garido bi ovom timu znacio i danas se ne bi dogodilo da nemamo blok pozadi! Mijailovica nismo izgubili zbog njega!

Kokeza,Toncev i Antic su potpuno anti-fudbalski ljudi su doveli sve za ovaj prelazni rok (sem dzaje i liberijca,mada je toncev to aminovao na kraju) i oni su glavni krivci za ovo sto se desava! Oni su krivi sto nismo dobili stopere na vreme,sto nemamo nijedno krilo. Oni su ti koji odbijaju da slusaju trenera trenutno!

Pomenuo si napadanje Dzajica, znas i sam da su to organizovali Toncev i Kokeza i niko to nije pomenuo. (ako ti jesi,izvini,nisam video taj post) Prvo su uveli Covica i Dzajica u sukob,a zatim su preko Andjusa hteli da udare na Dzajica,sto je ovaj klovn i uradio!

Naravno,Covic nije cvecka,ali je ubedljivo najvredniji covek u klubu i ubedljivo najvise radi ZA klub! Jednom prilikom nam je Filip Jr. rekao: "nekad pomislim da bi me cale prodao zbog zvezde" ,a na pitanje zasto je usao i u FK rekao je da je to jace od njega, da jednostavno voli zvezdu,veruje da moze da pomogne,a i tim ce da pomogne KK da bude dominantan!

p.s. Mislim da je najbolje da ne pisemo ovde ovoliko,da ne bi bas iznosili sve stvari iz kluba koje sticajem okolnosti znamo.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by tsva »

Koliko ja znam Arauho i dalje nema certifikat tj. nije nas igrac. Gori od Lazica svaako biti ne moze. Steta je vec ucinjena po ko zna koji put. Niko tu nije cist i sve ih treba najuriti govnjavom motkom a ove sto se ugradjuju treba u corku al sve se to naravno nece desiti.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Goxy »

Лаки,

потпуна је истина да сви у клубу буше Стојадиновића.

Али не буше га одувек, буше га од маја месеца ове године.

А зашто га буше? Зато што су увидели оно што сам у пар наврата покушао да објасним овде. Због свега што је чинио од децембра месеца, па све до пролећа, и одлучујућег дербија.

То је скандал шта је човек радио! Већ сам писао о томе, нећу да се понављам.

Али, они немају моћ да га склоне. Тачније, нису имали, сада имају, али се чека нешто, не знам шта, слутим само. Покушали су на све начине да га натерају да поднесе оставку, као што би свако моралан урадио када схвати да га буше. Али, потценили су га - нема у њему морала ни мало, па ће радије да паразитира у клубу у којем се ништа не пита, само да не би било по њиховом.

Сујета. На ту реч се све своди када је наша управа у питању, а односи се на СВЕ, без изузетака. И то је једна тужна, тужна прича.
-Бивши форумаш-
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Константин »

Goxy wrote: Сујета. На ту реч се све своди када је наша управа у питању, а односи се на СВЕ, без изузетака. И то је једна тужна, тужна прича.
Слажем се. Ипак морам да те питам, зар си тако сујетнима без изузетака, повјеровао да нису могли да ријеше тако једноставан задатак којег су прво ријешили и мањи и гори клубови, тј.сложе какву такву одбрану на вријеме?
Врста која изумире
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Goxy »

Да бих некоме нешто поверовао, он мора прво нешто да каже. А нико од њих није то рекао (барем ја нисам видео).

То да нису могли на време да доведу проверене штопере, је моје мишљење иза кога стојим и даље.

Могли су да ризикују са 3-4 играча у јуну, и да се надају да ће макар двојицу да убоду. Али исто тако је могло лако да се деси да са свима промаше, а онда бисмо их опет ми по форумима нападали како доводе дрва. Зачаран круг.

Једини који је имао штопере на уму је Стојадиновић, али, брате, ти штопери коштају. Нисмо ми у ситуацији то да платимо. Ево, доказ је и Араухо.
-Бивши форумаш-
User avatar
Bruce Wayne
Члан клуба
Posts: 206
Joined: Thu Jul 11, 2013 7:48 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Bruce Wayne »

Dejana Stankovica za predsednika kluba!
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Константин »

Goxy wrote:Да бих некоме нешто поверовао, он мора прво нешто да каже. А нико од њих није то рекао (барем ја нисам видео).

То да нису могли на време да доведу проверене штопере, је моје мишљење иза кога стојим и даље.

Могли су да ризикују са 3-4 играча у јуну, и да се надају да ће макар двојицу да убоду. Али исто тако је могло лако да се деси да са свима промаше, а онда бисмо их опет ми по форумима нападали како доводе дрва. Зачаран круг.

Једини који је имао штопере на уму је Стојадиновић, али, брате, ти штопери коштају. Нисмо ми у ситуацији то да платимо. Ево, доказ је и Араухо.
Када ти се неко посере испред носа не мора ништа да каже или да видиш, па да закључиш ко је. Пар десетина клубова учесника плеј оф ЛЕ ти гарантују да је тако.
Валиђо, Миловић дрва Јаворова и слични су провјерени до јаја. :lol: Какав ризик, у јануару си озваничио да је први штопер алкос, Макисмовић није био наш, остали су Јанкосанов Пантић којем је примар десни бек и ништаспецијални клинац Спајић.
101 је имао штопере на уму али на свом уму не Звездином, шатро гања обештећења по 600К а не да жуте банке иако је обећао, а у каси кобра осматрачица.
Врста која изумире
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Rajko »

Доведосмо Оњила, као што се могло претпоставити јуче током утакмице. Збогом Дауда! Бацили смо најбољег нападача у задњих 10 година у Звезди.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by dacha od bosne »

Možda se Onjilo i pokaže dobro, ali vidi se iz aviona da mi ne možemo i ne znamo da pravimo neki sestem. Sve je ovo haotično. Umjesto da iskoriste Daudu i prodaju za lijepe novce, oni ga prodaju u trenutku kada sam gotovo siguran da nećemo dobiti ono što smo mogli i trebali da dobijemo.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by tsva »

cestitke na provizijama i procentima

decku sve najbolje, on ovde nije nista kriv

upravi sve najgore
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Ганац »

tsva wrote:cestitke na provizijama i procentima

decku sve najbolje, on ovde nije nista kriv

upravi sve najgore
Potpisujem od reči do reči.
Ovo po meni znači da nama u odbrani ništa ne škripi.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Goxy »

Константин wrote:Када ти се неко посере испред носа не мора ништа да каже или да видиш, па да закључиш ко је. Пар десетина клубова учесника плеј оф ЛЕ ти гарантују да је тако.
Валиђо, Миловић дрва Јаворова и слични су провјерени до јаја. :lol: Какав ризик, у јануару си озваничио да је први штопер алкос, Макисмовић није био наш, остали су Јанкосанов Пантић којем је примар десни бек и ништаспецијални клинац Спајић.
101 је имао штопере на уму али на свом уму не Звездином, шатро гања обештећења по 600К а не да жуте банке иако је обећао, а у каси кобра осматрачица.
Нисам баш најбоље разумео шта хоћеш да кажеш.

А што се тиче приче око јануара, већ сам детаљно писао на ту тему пре 10-15 дана, чини ми се на истој овој теми. Да се понављам не бих, јер видим да сврхе нема.
-Бивши форумаш-
Locked