"Управа је вредна..." - председник, спортски директор и УО

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by carapan »

Popaj wrote:Znaci pozeljno je na ovom forumu da se pljuje na ovakav nacin i jedan Jugovic, za Lukica da i ne pricamo a Dzaja da se velica?! A koliko vidim i Piksi vam je mio kao prezidente... Ako je suditi po vasem selektivnom banovanju i editiranju Usketa i Sa Pinta, to je neka sluzbena linija ili sta je?
Ko ga je pljuvao? Jel statuse legende znaci da mozes da radis sta hoces i da mesetaris po klubu kako ti mislis da treba? uostalom, Jugovic mi je komsija ovde gde ja zivim, i sve dobro znam, tako da nema potrebe da mi iko prica o njegovim ljudskim kvalitetima, a imam dovoljno godina da znam sta pisem i da sam ga gledao uzivo..

Brate Ilija.. Maksimovic je prvo bio odusevljen sto ide na pripreme, pa se otac sutra javio i rekao da ima vozacki?!! Slucajno ili ne, ili ga je neko posavetovao.. I zasto da se lazemo vise: Jugovic je menadzer i Simicu i Maksimovicu, kao i Mladenovicu, koji mu se javno zahvalio na konferenciji za stampu..Uostalom poslusajte sta kaze..

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ao6-jDzY ... e=youtu.be[/youtube]

I ovo neka foto-montaza jel? I ovde Jugovic nije menadzer...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
РС Либурнија

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by РС Либурнија »

Popaje, obriso sam ti ovaj post. Pisi sta ti je volja ali bez vrijedjanja. To vazi za sve i to je jedino sto ocekujem od sviju.
Popaj

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Popaj »

Ne govorim ja ovde samo o Jugovicu, vec o nekim duplim arsinima koji ovde ocigledno postoje. Piksi i Dzaja polomili su vise kicmi i stativa od ostalih pa, ajde, malo da im progledamo kroz prste. E a Lukic, on nije izlomio kicmi kao ova dvojica pa onda neka visi. Gde je tu onda principijelnost? Ja je, bre ne vidim
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Rajko »

Можеш то да гледаш и овако. Да није било Џаје и Пиксија (и још неких), ти данас не би навијао за овај клуб, и ко зна где би овај клуб био. Да није било Лукића, ми бисмо данас били шампиони. Разлика је више него јасна.
Popaj

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Popaj »

Izvini bate ali to je demagogija i skretanje sa teme. Da Bog nije stvorio nebo i zemlju, mi ne bi bili ni drugi. Mislim da se udaljavas od sustinea to je da vecina ovde prisutnih sklona je da Dzaji i Piksiju progleda kroz prste a cinjenica je da su i oni svojim delanjem kao predsednici doprineli urusavanju kluba.

A moze i ovako da se okrene - da Dzaja nije ostavio Jankovica na klupi, mi bi bili prvi, zar ne?
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Rajko »

Не верујем да бисмо били први, јер ни гробље не би поклањало бодове.

Оно што је чињеница је да су легенде Црвене Звезде оно што је Звезду учинило великом, и што је и данас чини великом (једино то). Ако ћемо њих да уништавамо и њих да газимо, онда ни од нашег клуба неће остати ништа. Нека граница мора да постоји.

Можда је Џаја украо који милион, али је клубу донео много више од тога. Исто као и Пикси.

Можда је тако, али ако мене питаш, то су глупости. Нигде нисам видео доказе за тако нешто и никад нећу веровати у то.
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by EmptyClip »

Ја мислим да сви треба да се добро замисле пре него што кажу да је Југа ђубре, да је Џаја ђубре, да Џаја није ђубре, да је Пикси крао, да Пикси није крао и слично.

Много непознатих има, а људи олако доносе закључке. Добољна је претпоставка да би се донео суд и да би се онда улзило у расправе. Е па момцови, претпоставка је мајка свих зајеба. Зато памет у главу и без пребрзих закључака о било коме.
Popaj

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Popaj »

Pazi, ja se s tobom slazem. Ali onda mora da vaze isti arsini za sve. Ovde je mnogo ljudi sklono da Piksiju i Dzaji gleda kroz prste zbog igrackih ( i direktorskih) zasluga. A na drugoj strani, Juga ovakav, Miha onakav, o Diki bolje i da ne pricamo. Pa gde je to realno?

Povrh toga, administracija edituje bas one postove koji su opleli po Dzaji i Piksiju dok se ovde Lukicu j... sve po spisku a to se ne edituje.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by carapan »

Popaj wrote:Pazi, ja se s tobom slazem. Ali onda mora da vaze isti arsini za sve. Ovde je mnogo ljudi sklono da Piksiju i Dzaji gleda kroz prste zbog igrackih ( i direktorskih) zasluga. A na drugoj strani, Juga ovakav, Miha onakav, o Diki bolje i da ne pricamo. Pa gde je to realno?

Povrh toga, administracija edituje bas one postove koji su opleli po Dzaji i Piksiju dok se ovde Lukicu j... sve po spisku a to se ne edituje.
Ajmo redom i iskreno.. Da li je Jugovic menadzer Simicu, Maksiovicu i Mladenovicu? To sto nema ugovora izmedju njega i njih, nista ne znaci, jer nema licencu, ali mi reci iskreno da li on stoji iza ovih igraca, a evo imas i video zapis gde Mladenovic jasno to kaze, ali ja zelim da cujem tvoje misljenje...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
Popaj

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Popaj »

Msilim da Juga ima putera na glavi ali dozvoljavam i da nema, znaci ne znam, nije mi poznata pozadina svega. Medjutim ja uopste ne pricam samo o Jugi vec o duplim arsinima koje ljudi primenjuju a koji su, koliko se zasada vidi iz prilozenoga i ovde uzeli maha.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by carapan »

Popaj wrote:Msilim da Juga ima putera na glavi ali dozvoljavam i da nema, znaci ne znam, nije mi poznata pozadina svega. Medjutim ja uopste ne pricam samo o Jugi vec o duplim arsinima koje ljudi primenjuju a koji su, koliko se zasada vidi iz prilozenoga i ovde uzeli maha.
Kako ja tebi da dokazem da sam iz usta njegovog oca pre godinu dana cuo sve ovo sto tebi pisem?! Njegovo mesto je Milutovac, moje Bela Voda, majka mu je iz Brajkovca...

Mozes da mi verujes na rec, ali i ne moras, ali ti kazem ono sto sam cuo i sto znam..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

carapan wrote:Brate Ilija.. Maksimovic je prvo bio odusevljen sto ide na pripreme, pa se otac sutra javio i rekao da ima vozacki?!! Slucajno ili ne, ili ga je neko posavetovao.. I zasto da se lazemo vise: Jugovic je menadzer i Simicu i Maksimovicu, kao i Mladenovicu, koji mu se javno zahvalio na konferenciji za stampu..Uostalom poslusajte sta kaze..

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ao6-jDzY ... e=youtu.be[/youtube]

I ovo neka foto-montaza jel? I ovde Jugovic nije menadzer...
Ма све се ја слажем са тобом али само мислим да није све до Југовића или неког другог менаџера.
Ја само тврдим да ни једног родитеља или играча неможеш да натераш на нешто што нежели!
Да је тај Максимовић или Симић рекао: ја остајем у Звезди и идем на припреме, нема силе која би га спречила!
Ако такав став имају и родитељи, крај приче!
Сам си поменуо Лазин случај.
Међутим у јавности је створена слика као да их је Југа пиштољем терао из Звезде а то већ немогу да прихватим!
Немогу да критикујем никога ко неће без пара да ради посао од кога живи, ко због тога оде таквим ће се и памтити, ако се уопште буде и памтио.
Онај ко остане у клубу у тешким тренутцима тако ћемо га и памтити!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
Mandrak
Новајлија
Posts: 38
Joined: Fri Apr 12, 2013 8:24 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Mandrak »

Najdoski dr. Ilija wrote:
carapan wrote:Brate Ilija.. Maksimovic je prvo bio odusevljen sto ide na pripreme, pa se otac sutra javio i rekao da ima vozacki?!! Slucajno ili ne, ili ga je neko posavetovao.. I zasto da se lazemo vise: Jugovic je menadzer i Simicu i Maksimovicu, kao i Mladenovicu, koji mu se javno zahvalio na konferenciji za stampu..Uostalom poslusajte sta kaze..

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ao6-jDzY ... e=youtu.be[/youtube]

I ovo neka foto-montaza jel? I ovde Jugovic nije menadzer...
Ма све се ја слажем са тобом али само мислим да није све до Југовића или неког другог менаџера.
Ја само тврдим да ни једног родитеља или играча неможеш да натераш на нешто што нежели!
Да је тај Максимовић или Симић рекао: ја остајем у Звезди и идем на припреме, нема силе која би га спречила!
Ако такав став имају и родитељи, крај приче!
Сам си поменуо Лазин случај.
Међутим у јавности је створена слика као да их је Југа пиштољем терао из Звезде а то већ немогу да прихватим!
Немогу да критикујем никога ко неће без пара да ради посао од кога живи, ко због тога оде таквим ће се и памтити, ако се уопште буде и памтио.
Онај ко остане у клубу у тешким тренутцима тако ћемо га и памтити!
Nije u pitanju da li ih on pistoljem tera iz Zvezde, vec ta cinjenica da ih Juga odvlaci od kluba i "savetuje" da ne potpisuju ugovore.
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by trotter »

Da te klince nije odveo jugović to bi uradio neki drugi menadžer. To je po meni poenta priče. Roditelji/deca nemaju poverenje u zvezdu i za to smo i mi kao klub krivi. Sad se javio i harizmatični da kaže kako je jugović bio u klubu zbog nekih svojih igrača. Ajde kolumbo otkrio si ameriku... Kako mi je digao pritisak taj intervju koji se sastoji od jednog pitanja... O silnim laganjima i lopovlucima ni reči. Važno da je on rekao da je jugović bio u klubu. More mrš u ...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by crazynorth75 »

Meni nije jasan uopšte momenat da se opet potencira ta priča sa Jugovićem? Zbog čega, kako, zašto? Mislim da uprava trenutno ima mnogo prečih stvari da rješava, nego da se sad prepucava preko štampe sa Jugovićem.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked