"Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играчима

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Grof se pita da li su igrači plaćeni? Ok...

Napisao sam da je ovo KAO da čitam RSB. A to ne znači da sam napisao da je to isto, je l tako...još manje da sam napisao da se vodi kampanja ovdje. Ne pišem bzvz. Izjednacavati odgovornost Grofa i Terzica za situaciju sa Hugom i Kangom, bez trunka sumnje da možda i Hugo snosi neki dio odgovornosti, pa na osnovu tih premisa označiti Grofove izjave kao "sramotne", ne da nije konstruktivna kritika već trčanje pred rudu i Maksim po diviziji.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Nisam ni mislio da se Grof pita oko plata, ali imam info da ima i njegovog udjela zašto Hugo ne igra. Ne bih sada o tome ovdje.
Ja nikada nisam rekao da Hugo ne snosi dio odgovornosti, ali najboljeg centarfora moraš tako i da tretiraš.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Pa možda pobjedi razum, ja se bar nadam. Ali i Hugo mora da ispoštuje neke stvari, profesionalac je. Što se tiče Terzica, ja ga nikada i nisam prestajao kritikovati. Ne znam što se vi sad svemu ovome ovoliko čudite ako znate ko je Terza i da plate u ovo doba sezone vazda debelo kasne kao i da je to suština cijele ove tarapane?
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ганац »

Либурнија wrote:Pa možda pobjedi razum, ja se bar nadam. Ali i Hugo mora da ispoštuje neke stvari, profesionalac je. Što se tiče Terzica, ja ga nikada i nisam prestajao kritikovati. Ne znam što se vi sad svemu ovome ovoliko čudite ako znate ko je Terza i da plate u ovo doba sezone vazda debelo kasne kao i da je to suština cijele ove tarapane?
http://mondo.rs/a959857/Sport/Fudbal/Ug ... edjen.html" onclick="window.open(this.href);return false;

""Ako traže problem, kod mene ga neće naći. Ja volim Crvenu zvezdu i Beograd. Zauvek ću ostati povezan sa klubom i ovim gradom. Nikada neću zaboraviti sjajne navijače, koji su me uvek podržavali. Zbog njih ću učiniti sve što mogu da bih pomogao klubu".

Na pitanje o poruci na Instagramu dan uoči utakmice sa Metalcem, u kojoj je napisao "koliko god da se trudite, nećete mi skinuti osmeh sa lica", i na koga se ona odnosila, Vijeira nije precizirao.

"Neki ljudi nisu u pravu u vezi mene i oni to znaju, ali ja sam miran. Isti sam čovek i kada igram i kada ne igram, i kada dajem golove i kada ih ne dajem"."
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Bilo kako bilo, u najboljem interesu sviju je da se nađe razumno rješenje. Hugo iz nekog razloga neće da produži ugovor a Terza i ekipa su krenuli šibicarski na njega što je u ovoj lopovskoj ligi modus operandi. Grof možda ima više neki drugi problem s njim ali neka, mora se znati čija je starija pogotovo što ga je Grof preporučio i doveo a onda fudbalski (i mentalno) oživio. Ne vjerujem uopste da se Grof iz čistog kaprica s njim nateže.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

A šta ako je slučajno problem da se Grof želi ugraditi u njegovu platu? Pazi, opet ti kažem da ne uzimaš ovo kao direktni napad na Grofa, ali...ono što meni smeta je način na koji Grof priča. Umjesto da je onoj djevojci/ženi sa Arene rekao da pita Terzića vazano za Huga, on prodaje tu neke gluposti tipa "nije ušao u autobus", "pitajete Hugu zašto ne igra" i sl. To mi debelo ide na živce i nije nikako u redu.
Meni je žao što ne mogu da lično dođem do njega i Terze da pitam gdje je Kahriman.Čovječe, tog kao da je zemlja progutala. Ok, loš si, nećeš dogovor sa klubom, ali tako skrajnuti nekoga ko nam je bio jedan od glavnih šrafova za prošlogodišnju titulu, e to je već bezobrazluk.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

E jbg Dačo, da baba ima muda, bila bi, je li, deda. Ili onda idi sa ovakvom informacijom dokraja ili nemoj ništa pisati. Jerbo ako je istina, ili iznesi ili ćuti, već kako procijeniš. Insinuacije su zajebana stvar, pogotovo ako se ispostavi da su netačne. A ako su i tačne, šteta je veća nego ići dokraja ili ćutati.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Eto, ja imam takav info. ne mogu da tvrdim da je 100% tačan, ali nije info od šalabajzera. ma meni ni to ne bi smetalo ali pod uslovom da se to radi u nekim normalnim okvirima koji dovode do trostrukog zadovoljstva - kluba, igrača, navijača. Nek se ugrađuju koliko im volja ako rade na tome da imamo vrh ekipu. Evo, mene toliko boli briga koliko će npr. Čović uzeti na ime igrača sve dok radi u interesu kluba, a vidi se da radi. Pa i Cvele i Džaja su milion posto radili isto. Samo što smo pod njima bili prvaci Evrope i svijeta, pod Čovom igramo odlično u Evroligi, a pod ovoma koji su trenutno u fk tavorimo po srpskim kaljugama i pašnjacima, plus se dovodimo u ovakve situacije da nam igra rasni Sikima i njemu slični (ništa osobno, samo igračke zamjerke, pošto vjerujem da je Sikima dobar čovjek).
Jedini koji je u fk mogao da primiriši Cveletu i Džaji iz onog doba bio je Piksi. E sad, dok je bio tu igrali smo i Evropu. Kada je otišao sve je krenulo nizbrdo. Ne želim da ulazim da li je kriv ili nije, ali je jedini bio na tom nivou da vrati Zvezdi neki renome.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Oprezan ja ipak bio s takvim insajdima pa makar ne dolazili od šalabajzera znajući kakvo leglo krokodila jest FK. Imao si ti dobrih insajda iz KK, isto ne od šalabajzera pa se desilo da insajd omane. Ko ti kaže da ti tvoj izvor ne podmeće ili neko zainteresovan njemu? Tipa, važno je da priča prvo krene a kad duh izađe iz boce on će sam učiniti svoje.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Neka je info i pogrešan, opet ostaje drugi dio posta koji sam napisao i koji zamjeram Grofu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ганац »

Ako sagledamo racionalno, sukob je:
Za svaki konflikt (sukob) potrebno je barem dvoje. Ovo zato što je on uvek relacija, odnos, koji je posledica kontakata i vidljivosti
razlika...


Websterov rečnik (1966) konflikt izvorno definiše kao „borbu, bitku ili tuču, što znači fizičku konfrontaciju između pojedinaca”.

Međutim, pojam se dalje razvijao, tako da danas „uključuje široko neslaganje, ili protivljenje interesa, ideja".
Kada to shvatimo, onda dolazimo do zaključka da u sukobu nema nevinih, samo što je na stran Terze i Grofa poluga sile a na strani Huga poluga pasivnog otpora i ignorisanja (možda i još o nešto).
kako god, nevinih nema i optuživati samo jednu stranu je greška.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

http://mondo.rs/a960218/Sport/Fudbal/Cr ... zovic.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Po Terziću plate su isplaćene igračima, Grof odlučuje ko će da igra, a ko ne. Uspot, kaže da ima potpunu podršku Terzića i kompanije.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

E onda super, nema šta da brinemo više. :mrgreen: Pogotovo što to Terza kaže.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked