"Управа је вредна..." - председник, спортски директор и УО

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Константин »

МоСа ВерСе wrote:
Константин wrote:
МоСа ВерСе wrote:терзић није Вучићев човек
Куд то рече :D
Моса, ако може питање, да ли су људи свјесни да грешке имају своју цијену, нпр. Џаја је доведен од стране државе по жељи групе а он буквално није ни хтио да покуша нешто позитивно да направи?
Доведен је да даје интервјуе и неким својим контакима донесе доброга Звезди. Ето, пре неки дан је био у Сарајеву, ако ували Цакија тамо, доста од њега. :)
Моса ако већ хоћеш да подијелиш неке инфо са нама, онда барем мало озбиљности. Џаја није доведен да даје интервјуе него су га хтјели за председника и зато га је политика и аболирала и дошли са њим у по ноћи!
Najdoski dr. Ilija wrote:"Oterali ga" na mesto savetnika?!
I šta je sprečeno kad su posle "teranja" ostali još koliko u klubu?
Пааа, спријечено је да буде набију мањи дуг. Поставили су рекорд.
Врста која изумире
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by МоСа ВерСе »

Јаој бре Константине, хоћеш о озбиљним темама а ствар неозбиљна. Да би спасили Џају, дали му функцију и аболирали га. Чист политички поен.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

МоСа ВерСе wrote:Navijačka grupa ima limite, i tu si u pravu i ima uzajmno poštovanje prema premijeru jer je ipak jedan od nas. Kao što Vučić ima poštovanje prema Delijama i to je tako. Ne obezbeđuju Delije pare, ali svakako neće dati Terziću da se više igra sa Zvezdom kao u prvoj sezoni. Ako misliš da smo od Vučića jači, nismo. I ne treba nam taj rat.

One prekoputa ipak polako stiže kazna za Vučiću ... Te ti zato preporučujem da se zavališ u fotelju i uživaš, a mi ćemo da kontrolišemo dona, nemaš brige. :)
МоСа, зар ти ја стварно личим на некога ко сматра да треба ићи главом кроз зид и ко се не разумије у политику? :srbinosm: :nene: То што ви њега поштујете и он вас, све је то лијепо и фино али само по себи недовољно ако се из тог односа не изроди неки напредак за клуб. Није згорега не имати га за непријатеља ако се жели обавити неки посао (под условом да се не морају газити црвене линије) пошто је систем у држави такав какав је тј. ауторитативан и на граници култа личности. Он има шансу да бар малкице остане забиљежен у повијести као позитивац ако заиста кључно помогне да Звезда изађе на добар и дуготрајан пут. А полуге има, има и људе на кључним позицијама, нпр. љигавог градског менаџера а бар око Звезде може врло самостално да одлучује без да мора да трчи код Амера и Шваба у амбасаде.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by crazynorth75 »

Либурнија wrote:
МоСа ВерСе wrote:Тако да Дачо мој, ово је партија шаха у којој су изгледа сви задовољни сем начина на који Терзић управља у клубу. Ето.


А видим и овдје анти-црногорски клан није много потрешен тиме. Битно да је спријечен Човић (иако је он, је ли, "ионако већ побједио"). Ипак Терза, за разлику од Човића, зна шта је фудбал који није исто што и кошарка већ прави комерцијални спорт, а брат Терза има и ВИЗИЈУ :magare: како то треба да изгледа...
A u tim tvojim vizijama, kakvi su ovi boldovani, boga ti? kako izgledaju? Suču li vatru i lete li im plamene lopte iznad glava?
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Константин »

crazynorth75 wrote:kako izgledaju?

Image
Врста која изумире
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by МоСа ВерСе »

Либурнија, па смо се побунили и отерали оног романијског гонича крава из редова СНСа? Значи да знамо, и не мислим овде на Делије само, него на све. Али, с' обзиром да смо оно вече певали под налетом емоција а план реално нисмо имали, па га после тражили преко Чове. Рек'о му газда, ти само кошарку пеглај, Терза ће фудбал и све ок. Е сад, теби смета Терзић, а не смета ти Чова, мени ни један ни други. Зашто? Па зато што нема боље тренутно за клуб и зато мислим да је безвезе даље причати о нечему што је више илузија него сурова реалност.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

crazynorth75 wrote:
Либурнија wrote:
МоСа ВерСе wrote:Тако да Дачо мој, ово је партија шаха у којој су изгледа сви задовољни сем начина на који Терзић управља у клубу. Ето.


А видим и овдје анти-црногорски клан није много потрешен тиме. Битно да је спријечен Човић (иако је он, је ли, "ионако већ побједио"). Ипак Терза, за разлику од Човића, зна шта је фудбал који није исто што и кошарка већ прави комерцијални спорт, а брат Терза има и ВИЗИЈУ :magare: како то треба да изгледа...
A u tim tvojim vizijama, kakvi su ovi boldovani, boga ti? kako izgledaju? Suču li vatru i lete li im plamene lopte iznad glava?
Cuj kako izgledaju. ..Pa fino, kao odredjeni pojedinci. :dita:

A sto bi ti mene postrojavao i sto bi ja tebi bio duzan podnositi raport? :truba:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by crazynorth75 »

Ko te postrojava? opet vizije rade meš' čini :mrgreen: Nako ja samo, da mi je vidjeti te zlikovce...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Il genio »

Terza gost na Areni.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by crazynorth75 »

Dobar je ovaj brat što vodi intervju, solidna pitanja.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Nolle »

I šta priča?
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by crazynorth75 »

Svašta bogami, od Luke, Grujića, prelaznog roka, preko Grofa, priprema, duga, licence, izbora, ukratko sve ono o čemu mi bistrimo ovdje. Valjda će neko izbaciti snimak ovog intervjua. haman sat vremena već briju, što bi se reklo kod naske :mrgreen:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by tsva »

posto je tu slabo ko pismen, ja im verujem
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked