"Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
РС Либурнија

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by РС Либурнија »

Љубоја поп....ио. :mrgreen:

http://sportal.rs/news.php?news=98395" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Ariljac »

Kokeza:Док год имате менаџере као што је господин Југовић који се у јавности представља као велики звездаш, а отима децу из клуба на штету Црвене звезде ради своје личне користи, имате ситуацију да је клуб у овом стању у којем је сад. Он се крио иза једне менаџерске агенције у Швајцарској где је говорио како он с тим нема везе, али наши оперативни подаци говоре другачије. Он стоји иза одласка Максимовића и Симића и свака друга прича у јавности је мазање очију исте.
E moj brale...
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by tsva »

Да ли је било неких конкретних понуда у зимском прелазном року и да ли смо покушали некога да понудимо неком клубу?

- За већину играча је било прича и од менаџера и од новинара. Спомињали су се Микић, Бајковић, Миливојевић, Милијаш, Мијаиловић... А једина конкретна понуда је била за Ненада Милијаша.
Која и каква?
- Понуда је била из Кине. А клуб је имао укупно обештећење око 500 000 евра. Према тој агенцији која би урадила тај трансфер имамо и нека дуговања, тако да би тај износ дуговања био уклопљен у трансфер, па би се, кад се отпише тај дуг, Звезди припало око 300 000 евра. Понуда је била повољнија по Милијаша у финансијском смислу у односу на износ који има у Звезди.
Који је конкретан разлог да се одбије понуда?
- То је била тема разговора међу људима у управи, али тренер Јанковић је инсистирао да Милијаш остане у клубу.
Jankosan nastavlja da nam poklanja :pop:
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by carapan »

Borha dao dva gola za svoj Santa Fe..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by crazynorth75 »

Žigara opet strijelac za Birmingem, u gostujućem remiju, 2-2 protiv Lestera. Žigić strijelac 1. gola za svoj tim i to mu je 9. gol u sezoni.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by EmptyClip »

Јанковићу везаро над везарама за ким си ти заостајао 11 ЈЕДАНАААААААЈС бодова јебо те сунце! Ма невероватно!
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by tsva »

Robi pred novom pobedom
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
РС Либурнија

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by РС Либурнија »

Robijev Kajseri dobio u gostima Gazientipspor i otisao na 6. mjesto. Bravo Robi! :pehar:
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by nyc »

Mouche i Bobo- koji smrtonosni napadački tandem, lebac ti poljubim!

KARAJ GI SVI, ROBI!
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Константин »

Ја лично погледам какво је стање с времена на вријеме, али ето среће да се милиони Срба скину са Сулејмана и да пређу на Робија. :D
Врста која изумире
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by crazynorth75 »

Ja sam zbog Robija gledao dosta utakmica Kajzerija ove sezone i iznenadio sam se kvalitetom njihove lige. Nema parkiranja autobusa, igra se na pobjedu bez obzira dal' se igra u gostima ili kući.

@profesore nyc, pored dvojca Mouche - Bobo, i Clayton je veliki majstor.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
РС Либурнија

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by РС Либурнија »

бишоп wrote:Ја сам мислио да се најпре зајебавате, а ви озбиљно пратите ове турке и Робија
Не може се то назвати озбиљним праћењем. Али пратим. Колико видим из ових скраћених извјештаја а и по резултатима Робију добро иде. И то у једној озбиљној лиги која је по свему 2 копља изнад наше. Пратио сам и Миху у Катанији и док је био тамо. Пратим и Земана. Пратио сам шта раде Муслин и Гроф, за Бајевића и да не причам. Наше бивше или потенцијалне тренере више пратим него играче, пошто је код играча све познато а код неких тренера тек треба да се види ко је од чега а озбиљних тренера који су у некој вези с нама, нема ни за лијек. Поготово не оних који воде екипе у иоле озбиљним лигама. А тачно је да Робија нешто више пратим (мада је и то врло мало) и зато што је све још свјеже а и зато што постоји нека звездашка емоција кад је он у питању.
User avatar
ledeni
Новајлија
Posts: 33
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:05 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by ledeni »

Ide mu dobro zato što je dobio đorinu diplomu. :mrgreen:

Šalim se. Kad pogledam, više sam odgledao utakmica Kajzeria nego Zvezde dok je Janković bio trener.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by tsva »

i ja sam

Jankosanova Zvezda je bila negledljiva
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by carapan »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... -Radnickog" onclick="window.open(this.href);return false;

Sad kad krenu pojacanja iz Brazila..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
Locked