"Управа је вредна..." - председник, спортски директор и УО

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Надам се да је ово бурек. Иначе, дати за Оњила колико и за Евандра плус 30%... :pop: Трансфер достојан Миливојевићевог из Рада. Продати Дауду за 600 кила је успоредиво са 600 кила ѕа Молину. Потез који се у народу назива "клање вола за килу меса". За прелазни рок је одговорна комисија. Он је одрађен катастрофално, то је већ сада јасно. Без концепта, без идеје, без познавања фудбалске игре подвучено сујетом и, врло вјероватно, комбинацијама. Тренера нам нашао таксиста, шта више да причамо..

Нека Алек проба да нам среди Газпром да нас купи или бар постане већински власник у замјену ѕа дио земљишта на коме ће да граде, Човића за предсједника клуба плус КК секција ФК, Џајића ѕа почасног, и нека сва остала политикантска клика одјебе од клуба у скоковима! Доста су свакакви пробисвјети мастили брке преко Звездине грбаче.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Ганац »

Либурнија wrote:Надам се да је ово бурек. Иначе, дати за Оњила колико и за Евандра плус 30%... :pop: Трансфер достојан Миливојевићевог из Рада. Продати Дауду за 600 кила је успоредиво са 600 кила ѕа Молину. Потез који се у народу назива "клање вола за килу меса". За прелазни рок је одговорна комисија. Он је одрађен катастрофално, то је већ сада јасно. Без концепта, без идеје, без познавања фудбалске игре подвучено сујетом и, врло вјероватно, комбинацијама. Тренера нам нашао таксиста, шта више да причамо..

Нека Алек проба да нам среди Газпром да нас купи или бар постане већински власник у замјену ѕа дио земљишта на коме ће да граде, Човића за предсједника клуба плус КК секција ФК, Џајића ѕа почасног, и нека сва остала политикантска клика одјебе од клуба у скоковима! Доста су свакакви пробисвјети мастили брке преко Звездине грбаче.


Ovo boldovano bi bilo vrh, za dve godine sa ovakvim scenariom bili bi sigurno u LS, ali to nece skoro da se desi.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Goxy »

lucky#13 wrote:Ja sam zavrsio sa odlaskom na utakmice FK-a, ne zelim mojimm dolaskom da dajem blagoslov ovim lopovima koji prodaju igraca klasu i koji je 100% zvezdin za 600k,a dovode igraca od 450% i daju procente od 30%!
Није 100% Звездин. Још једна гнусна лаж Стојадиновића.

Што не значи да одобравам његову продају, само констатујем.

Нажалост Дауда је колетерална штета у целој овој причи, јер је Стојадинов играч.
-Бивши форумаш-
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by lucky#13 »

Goxy wrote:
lucky#13 wrote:Ja sam zavrsio sa odlaskom na utakmice FK-a, ne zelim mojimm dolaskom da dajem blagoslov ovim lopovima koji prodaju igraca klasu i koji je 100% zvezdin za 600k,a dovode igraca od 450% i daju procente od 30%!
Није 100% Звездин. Још једна гнусна лаж Стојадиновића.

Што не значи да одобравам његову продају, само констатујем.

Нажалост Дауда је колетерална штета у целој овој причи, јер је Стојадинов играч.
Dauda je 100% zvezdin igrac, a to dal ce stojadin da deli procente s vozdovcanima kad se proda to je njihova stvar. Sve pare od prodaje idu zvezdi!
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by tsva »

Goxy wrote:
lucky#13 wrote:Ja sam zavrsio sa odlaskom na utakmice FK-a, ne zelim mojimm dolaskom da dajem blagoslov ovim lopovima koji prodaju igraca klasu i koji je 100% zvezdin za 600k,a dovode igraca od 450% i daju procente od 30%!
Није 100% Звездин. Још једна гнусна лаж Стојадиновића.

Што не значи да одобравам његову продају, само констатујем.

Нажалост Дауда је колетерална штета у целој овој причи, јер је Стојадинов играч.
Da jebes Zvezdu i njene potrebe, vazno je da smo shuknuli Stojadinu i usput malo zaradili za svoj dzep. Na kraju ce da ispadne da je 101 ma koliki smrad bio, najmanje zlo u toj upravi sto i nije iznenadjenje jer je konkurencija zestoka. Sve je to go lopov.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by lucky#13 »

бишоп wrote:Па шта ће да деле ако је 100% наш

Глупост светских размера је продаја Дауде, мада се и даље надам да ће се дозвати памети и да га неће продати/поклонити
Pri svakom prelasku igraca u neki klub menadzer dobija pare kad potpise! Kao sto su uzeli sitne pare kad je Dauda potpisao za nas tako ce da uzmu i sad kad ode! To daje klub za koga je igrac potpisao!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

ОК, али Даудин менаџер није Стојадиновић, бар службено не.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Константин »

Ово неколико струја у управи је уствари неколико врста лопова.
Врста која изумире
User avatar
Bruce Wayne
Члан клуба
Posts: 206
Joined: Thu Jul 11, 2013 7:48 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Bruce Wayne »

Константин wrote:Ово неколико струја у управи је уствари неколико врста лопова.
Kokeza- lopov- djilkos

Toncev- lopov iz senke- cuti i krade

Antic - klasican srpski lopov

Dzaja- emotivni lopov ( ali njemu oprastam ako kraducka pomalo :D )

Stojadin- ne znam 'de bijem lopov
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Константин »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=742236" onclick="window.open(this.href);return false;

Image

Хало сујетни другари маните ме лажног сабијања редова.
У новембру ће година како сте ту и како се нисте договорили ко шта ради и шта је чија одговорност. Са ФСС је исто било и прије 9 мјесеци од када сте ви и много раније, како сада откристе Америку?
Зашто нисте довели 2 крштена штопера (не Досе Жуниори) на вријеме(врло једноставан задатак) а требају нам већ 5 година? Највише због тога је почетак сезоне овакав тј. никакав, шта се правите невјешти?
Могао бих таксативно од спортских одлука, омладинске школе, поновних провизија клубовима, остављање разних кадрова и весићевих у маркетингу попут Броћића и дунстерских у спорту попут дебелог Максе, тим без кондиоционог, најнеспремнијег капитена у историји Црвене Звезде који плаче када га прозову, итд итд.
Срамна Скупштино зашто не тражите ове одговоре ???
Врста која изумире
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by crazynorth75 »

Meni isto nije nikako jasna uloga te fuckin' skupštine? Nit' se oglašava, nit' se sastaje, niti pokušava biti supervizor nad ovom veselom družinom koja je nastavila stopama vitezove vesele družine...Pa valjda bi skupština trebala da postavi određena pitanja ovim veseljacima...Niđe veze...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by tsva »

I niko, ali bas niko da ih upita o omladinskoj skoli :nindza: :nindza: :nindza:

Ima li u drzavi Srbiji pismen I skolovan novinar ili su sad svi zanatlije tj buregdzije?
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Не треба се овдје сврставати ни на чију страну али највећу одговорност сноси комисија за спорт. Кључно питање опоравка Звезде су питање тренера и селекције играча а тај посао воде Кокеза, Антић и некакав Радосављевић! :pop: Чак и слабо упућенима је јасно да нам другоразредни политичари дрмају клубом иако осим политичке залеђине немају ич компетенције да нам воде клуб. Горке плодове њиховог рада убрали смо већ против Черномореца а посебно у Ивањици. И сада ће неко да нам објашњава да је "енглеска краљица", маргинализовани Стојадиновић или можда Човић крив за овако аматерски одрађени прелазни рок?! Зашто смо допустили ми, као навијачи, Звездаши, Делије, циганске пичке, хулигани (како волите) да нам другоразредни политичари, вјероватно по задатку, додатно уруше клуб и припреме га тако за наврат-нанос приватизацију и ставе нас пред свршен чин?! Да великана и дефинитивно оборе у прашину а од навијача о којима се прича широм земаљске кугле направе волове?!
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Трапа »

Ганац wrote:
Либурнија wrote:
Нека Алек проба да нам среди Газпром да нас купи или бар постане већински власник у замјену ѕа дио земљишта на коме ће да граде, Човића за предсједника клуба плус КК секција ФК, Џајића ѕа почасног, и нека сва остала политикантска клика одјебе од клуба у скоковима! Доста су свакакви пробисвјети мастили брке преко Звездине грбаче.


Ovo boldovano bi bilo vrh, za dve godine sa ovakvim scenariom bili bi sigurno u LS, ali to nece skoro da se desi.
Не знам како мислите да нас купи Газпром, а да Човић буде председник клуба? Баш би Руси Човићу препустили позицију...

Иначе, слажем се да нам нема спаса без приватизације.
Locked