"Управа је вредна..." - председник, спортски директор и УО

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Ганац »

Трапа wrote:
Ганац wrote:
Либурнија wrote:
Нека Алек проба да нам среди Газпром да нас купи или бар постане већински власник у замјену ѕа дио земљишта на коме ће да граде, Човића за предсједника клуба плус КК секција ФК, Џајића ѕа почасног, и нека сва остала политикантска клика одјебе од клуба у скоковима! Доста су свакакви пробисвјети мастили брке преко Звездине грбаче.


Ovo boldovano bi bilo vrh, za dve godine sa ovakvim scenariom bili bi sigurno u LS, ali to nece skoro da se desi.
Не знам како мислите да нас купи Газпром, а да Човић буде председник клуба? Баш би Руси Човићу препустили позицију...

Иначе, слажем се да нам нема спаса без приватизације.
Sa sposobnostima Čovića verujem da bi Ruje pristale na takvu kombinaciju ALI naši neće da dozvole, te zakon o sportu te nacionalno blago, te udruženje građana te neznam više ali suština je oko kajmaka koji ovi neće da dozvole da neki Rusi kupe kada im ovako lepo popunjavaju džepove a oni ništa ne rade itt.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
salexxx
Новајлија
Posts: 38
Joined: Fri May 31, 2013 11:50 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by salexxx »

tsva wrote:I niko, ali bas niko da ih upita o omladinskoj skoli :nindza: :nindza: :nindza:

Ima li u drzavi Srbiji pismen I skolovan novinar ili su sad svi zanatlije tj buregdzije?
Kome treba omladinska skola.Gde je tu transfer,menadzerska provizija i deo od 30 %.

Ovo nisu lopovi,vec smradovi,za ovakvo lesinarenje nisam jos cuo.Izgibose ko ce dovesti vise igraca.Zato su i pustili sve koji su hteli da idu,da mogu sto vise da dovedu skarta.Teracemo do 100 igraca.Onom kurtonu Stojanovicu se serem u bradicu za ono sto se Dauda ne zalaze,a kapiten se trudi,zato valjda i igra kao da je trudan.Ekipa mu je spremna do qrca,ali se samo Dauda ne trudi na treningu.

Od ove grupe lopova je gori jedino onaj ko ih je na silu ugurao u klub,a sad bogati ne vidi sta rade,a za Lukicevu ekipu je mogao da vidi.
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by naka »

Mislio Sam da od lukiceve uprave nema gore ali ova troglava azdaja za procentima I nesposobnoscu, njega I vesica prati u stopu. Ovako gomilanje igraca u isto vreme je zalosno. Nije vise Ni smesno. nemamo krila I bekovea ONI dovode napadace. Princip ugradjivanja je isti kao kad Sam molio bucka da ne dovode Milijasa. Odgovor je bio u stilu, pa igrace, uguracemo ga mozda u reprezentaciju I zalivaditi u kinu. A zvezda???

Nisam bio pri netu par dana I vidim da mi je bilo sasvim dobro. Gadi mi se svaka vest u vezi zvezde, a ljude koji sede za stolom na bumbarevim fotografijama, bih pozeleo najvecim neprijateljima. Uh. Ipak ne. Hriscanin sam. Ne smem biti toliko zao.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Трапа wrote:
Ганац wrote:
Либурнија wrote:
Нека Алек проба да нам среди Газпром да нас купи или бар постане већински власник у замјену ѕа дио земљишта на коме ће да граде, Човића за предсједника клуба плус КК секција ФК, Џајића ѕа почасног, и нека сва остала политикантска клика одјебе од клуба у скоковима! Доста су свакакви пробисвјети мастили брке преко Звездине грбаче.


Ovo boldovano bi bilo vrh, za dve godine sa ovakvim scenariom bili bi sigurno u LS, ali to nece skoro da se desi.
Не знам како мислите да нас купи Газпром, а да Човић буде председник клуба? Баш би Руси Човићу препустили позицију...

Иначе, слажем се да нам нема спаса без приватизације.
Зато што се Руси не воле зајебавати са својим парама и бирају непогрешиво. Између Човића, Мракића и Шкундрића врло брзо би се распитали и одлучили. Своје људе би ставили у Надзорни одбор и можда некога у УО да контролишу ствари и ту грешке не би било. Президенте би био свакако домаћи играч из много разлога.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Константин »

Ладно за позоришни комад:
http://novosti.rs/vesti/sport.294.html: ... strategije" onclick="window.open(this.href);return false;
Врста која изумире
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by lucky#13 »

Do juce ujutru na zvanicnom sajtu crvenazvezdafk.com u rubrici igraci i strucni stab,u opisu Daude, doslovno je stajalo : Spor, nikakav, los, ocekivali smo mnogo vise, bla, bla.

Sad istog tog Daudu salju na pozajmicu i pokusavaju da ga se rese na svaki nacin!

Dodje mi da odem tamo i da ceo dan vicem uprava napolje! Jebem im mater svima redom! Govna lopovska! Kokeza je 3x vece zlo od Vesica!
User avatar
Bruce Wayne
Члан клуба
Posts: 206
Joined: Thu Jul 11, 2013 7:48 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Bruce Wayne »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 6IZ8aVgn54[/youtube]

Ovaj lik nista konkretno nije rekao.
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Goxy »

lucky#13 wrote:Dauda je 100% zvezdin igrac, a to dal ce stojadin da deli procente s vozdovcanima kad se proda to je njihova stvar. Sve pare od prodaje idu zvezdi!
Дауда је 60% Звездин играч.

Пошто немам "папир" да приложим као доказ, овде ћу да завршим са том темом. Али само упамтите шта сам рекао.

Једном ће изаћи на видело.
-Бивши форумаш-
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Ипак напредујемо од времена Евандра и Винисијуса Пашека који су потписали "уговоре на 3 године" (бар је тако објављено на званичном) а кад оно, они 0% наши. :trt:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by lucky#13 »

Goxy wrote:
lucky#13 wrote:Dauda je 100% zvezdin igrac, a to dal ce stojadin da deli procente s vozdovcanima kad se proda to je njihova stvar. Sve pare od prodaje idu zvezdi!
Дауда је 60% Звездин играч.

Пошто немам "папир" да приложим као доказ, овде ћу да завршим са том темом. Али само упамтите шта сам рекао.
Od coveka koji placa njegov ugovor sam dobio odgovor da je 100% zvezdin! Nemam ni ja papir,samo rec. :D
Цоавуја
Новајлија
Posts: 32
Joined: Wed Mar 27, 2013 12:44 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Цоавуја »

Rajko wrote:Мислим да је останак Дауде још један показатељ да се звездаши итекако питају о битним стварима у клубу. Једна анкета на рсб-у, мења много тога. Исто је било и у случају Бабовића, и сада. Било је и још пар других ситуација. Не би ме чудило ни да су људи из клуба ти који траже такве анкете да би видели мишљење навијача. Њима никако не одговара да ураде нешто са чим се не слаже 90% оних који се питају о њиховом останку у клубу. Мислим да је то нешто што ми можемо да искористимо на паметан начин, барем док је ова "улизичка" управа ту.


Вероватно ово некима делује смешно, али што се мене тиче, врло је реално.

Није смешно брате, али не зазиру они баш толико од навијача да по анкети на рсбу одлучују да ли ће нешто урадити или неће. То им вероватно служи само као још један тегић на ваги. Дакле ако сматрају да је понуда осредња или лоша, а навијачи незадовољни, неће га продати, ако сматрају да је понуда добра, никакво мишљење навијача неће уважити испред свога, веруј ми.
Заслепљеност навијача Човићевим успесима у КК им још увек даје довољно кредита да раде шта хоће, а докле ће то бити тако, то не знам, али ако не направе неки конкретан резултат, неће још дуго.
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Доћиће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by naka »

Ne bih se slozio stobom. Upravu moze smeniti samo sever. Ako sever nije smenio lukicevu ekipu nego mu kroz formu skupstine dao jednoglasnu podrsku za nastavak unistavanja, onda sigurno nece Ni rec reci Dzajicu I Vucicu pa I da nas poklone "siptarima". Ova ekipica je apsolutno mirna sto se toga tice.

Obzirom na prelazni rok gde se gomilaju igraci sa platama a uz to problematicne mogucnosti za prodaju, bas me interesuje kako ce Covic da ispostuje programe reprograma duga, kad gospoda ne stvraju nikakvu vrednost. Nit smo u evropi nit smo stvorili igraca za koga moze stici neki ozbiljniji dinar.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћиће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

naka wrote:Ne bih se slozio stobom. Upravu moze smeniti samo sever. Ako sever nije smenio lukicevu ekipu nego mu kroz formu skupstine dao jednoglasnu podrsku za nastavak unistavanja, onda sigurno nece Ni rec reci Dzajicu I Vucicu pa I da nas poklone "siptarima". Ova ekipica je apsolutno mirna sto se toga tice.
Не слажем се. Управу могу да смјене Делије али може и Вучић и то без њих. Као друго, зашто се стално провлачи да је учешћем на изборима дата легитимација тј. бланко-карта било коме?! Зар је Лукић добио бланко .карту за било шта са 3000 гласова или Џајић са циглих 1800?! И зар је на изборе изашла само трибина? Друго, знаш ли од кога је предложена ставка а онда и уврштена у статут да 50% плус 1 скупштинара могу да изгласају неповјерење предсједнику клуба а све уз противљење лукићеваца? Немојте сад да ми почнете о томе гдје су дјела. Реално, увијек се бира између 2 зла. И јесте, то је била грешка, требало је пустити власти да инсталира Бингулца а не да нам уваљује касније кукавичија јаја у виду горих од Бингулца и а весићевцима да времена да нас урнишу растурањем тима, тјерањем Тошића, Евандра, Борхе и Робија и инсталирањем Јанкосана и Милијаша (мада ни долазак нових не би био гаранција било чему).. Ова екипица није мирна у погледу било чега пошто још увијек неко са трибине може да оде код Вучића а овај води рачуна о "јавном мнијењу", је ли..Поготово о "бази". База је намјерно у знацима навода пошто је ниђе везе да је сјеверна трибина бастион вучићеваца. Што се тиче Весића и Лукића, изгледа да су имали информације да је овима одзвонило још и прије Бордоа па се нису много трсили око тога. То је нека моја информација која не мора да буде тачна. Да не би помијешали бабе и жабе, жестоко осуђујем акцију пријетњи људима на западној трибини и сматрам је мрљом.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by musemic »

Čini mi se da ce Tole letovati u CG malo duže...valjda necemo biti isti kao oni...
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Il genio »

Isplaćena su sva dugovanja prema Radnoj zajednici, kao i sva dosadašnja primanja prvotimaca. Uz to Javoru je isplaćen transfer za Ifeanija Onjila.
Jel moze neko da potvrdi ovo sto je B92 objavio?
Locked