"Управа је вредна..." - председник, спортски директор и УО

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by naka »

Ajkula lepo rece. Nikakva prodaja ako se ne zna sta sa Tim. U stvari zna se. Napunice se dzep spasiocima, a ONI ce se obezbediti I verovatno dugorocnodozivotnim ugovorom sa Mikijem I jankosanom. Pa za deset godina njihovi naslednici da nastave da spasavaju.

Tole je ovim "nasima" sve po spisku. A I nije morao da se trudi...
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Ivan Vasev »

Image

Tole objasnio?

...u papučama i „pederušama" ispod miške, satovima, odelima i kravatama od nekoliko desetina hiljada evra! ...
I da zaključim, Crvena zvezda je najveći klub ali to nikada ne bi postala da su je stvarali propali političari, priučeni menadžeri, svodnici, kockari, manipulanti.
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Il genio »

Meni ova prica o Arapima mnogo naivno deluje iz vise razloga.

Kako se klub moze da proda nesto sto nije njegovo? Koliko mi je poznato, mi smo vlasnici stadiona, a zemljiste je drzavno, odnosno mi imamo pravo koriscenja. Ovo vise pitanje za pravnike, ali i da se ta zemlja u nekom slucaju proda ili da u zakup na odredjeno vreme, skoro sam siguran da bi se taj novac delio sa gradom i(ili) republikom i Bog zna sa jos kim.

Ko je lud da kupi zemljiste na kome se ne moze nista graditi jer ne postoji urbanisticki plan za tu lokaciju. Ovde se takodje zaboravlja da je glavni kocnicar projekata novih stadiona na Topcidarskom brdu najbogatiji i do skoro najmocniji covek u Srbiji, koji planira izgradnju najveceg trznog centra u komsiluku. Dodatna otezavajuca okolnost je sto se za donosenje tog plana pita i grad, gde se vladajuca garnitura ne menja od 2000. i koja je uglavnom dobro "saradjivala" sa Deltom u sabotiranju Zvezde i Partizana.

Dobro je sto se neke stvari menjaju pa Miskovic vise nije nedodirljiv, sto potvrdjuje i postupak koji se vodi protiv njega ali i neke druge stvari. Pre neki dan je Rojters objavio apel udruzenja Jevreja da se stopira projekat Delta planet-a jer se na tom mestu nalazio logor u toku Drugog svetskog rata gde je ubijeno oko 7,5 hiljada ljudi. I to je vid pritiska na njega, a bice ih verovatno jos.

Sve u svemu, ako se neke stvari ne promene u politickom zivotu, ja nisam optimista po pitanju izgradnje stadiona i privatizacije uopste... Deluje da Vucic pokusava da se izbori za nesto, uostalom nije slucajno dovodio Seika na stadion, ali ocigledno je da ne moze sve sam. Tu problem mogu da budu i razne koalicije i interesi koalicionih partnera, kako sadasnjih, tako i buducih...
Цоавуја
Новајлија
Posts: 32
Joined: Wed Mar 27, 2013 12:44 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Цоавуја »

Мени нису јасни људи који сад причају : има истине у овоме што прича Толе.

Па чекајте бре, шта је он вама рекао што нисте знали, или још боље, одакле знате да је тачно било шта што је рекао, а што нисте знали раније, посебно за продавање дроге и коцкање.
Сви смо ми бре свесни ко нама седи у управи, први ја не би волео да гледам ниједног од тројице које је Толе испрозивао, али ОН И ЊЕМУ СЛИЧНИ СУ ТИ КОЈИ СУ НАПРАВИЛИ СИСТЕМ У КОЈЕМ ЈЕ НЕМОГУЋЕ ПОБЕДИТИ ОСИМ АКО СИ НАЛИК ЊИМА.
И ми, када се већ нисмо бунили када су ови сели у управу јер смо се водили паролом: "треба нам неко ко може да стане на крај Телету", онда у овоме рату треба безрезевно и безусловно да станемо уз наше људе, па чак и на интернет форумима, јер је њихов циљ као и циљ овог саопштења да кренемо да размишљамо како смо сами криви за све што нам се дешава и како треба да почистимо наше двориште да би добили инстант бољитак, резултатски и финансијски. То, у овој клими и овој констелацији ствари између савеза, политичара и Партизана, просто није могуће.
Last edited by Цоавуја on Wed Aug 21, 2013 3:55 am, edited 1 time in total.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by tsva »

ima edit - pise "ucitaj" (skonto si)

Niko ne opravdava Toleta, fakat je lopov i mora da leti i to naglavacke ako je ikako moguce. Na zalost to sto se izlajao na nasu upravu uglavnom je tacno i porazavajuce za nas. Kad Tole ode a blizu je hvala bogu, nas ce i dalje da kradu iznutra a mozda opet izvana ako Kurtu zameni Murta.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by naka »

Bezrezervnu podrska je davana lukicu u borbi protiv toleta, pa je to bio paravan za kradju I nesposibnost. mi smo se mucili sa ribarima kojima je trener resio da se malo skine I odigra Fudbal. Podsecam da je nas kapiten cuvao rezultat. Valjda je zato placen 360000 e, I jos rekao da je zadovoljan svojom igrom. Dakle, tele treba da leti, Ali ovi drugari ne smeju imati bezrezervnu podrsku, posebno nakon svega dosadasnjeg.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Константин »

бишоп wrote:Када се не дај Боже неки члан породице разболи чланови исте продају и куће и виле и станове како би спасили болесника не размишљајући о будућим данима већ само о томе како да га спасу.

Ако у вези Арапа има истине треба гледати како из тога извући краткорочно што више могуће, а ако се спасимо онда размишљати о будућим данима.
Наш болесник не болује од неке тамо болести него је наркоман, којем годинама купују доп да се смири. Сада би купили више и квалитетнијег допа да дугорочно буде добар, а то неће ваљати.

Иначе борба против волине ће опет замаглити све оно лоше у нашем клубу. А ако не уљудимо клуб, да постане нормалан у коме постоји нека одговорност и неки план, нећемо бити ни фактор код евентуалне продаје земље, чак ни код ових саопштења. Полетили су са саопштењем прије Јавора и пљунули у ваздух када су сви очекивали да напокон, послије много година укњижимо 3 бода на старту. А ту је крива искључиво спортска политика људи у нашем клубу, нико није крив што нисмо посложили одбрану (какву год) на вријеме и што 2 гола примамо као пионири послије корнера од неког Јавора. Није ФСС канализација одговорна за то што се у нашем клубу не зна ко пије а ко плаћа, тј. не постоји ама баш никаква одговорност. Уствари нигдје не треба пуно, као што није требало много да се посложи нормална одбрана, тако не треба пуно ни да се посложи управа. Зато сам и причао раније о хируршком резу, да се зна ко је капа и чистити неспособне и оне без резултата. Врло брзо би се видјели резултати, а и ријечи људи из управе би имали већу тежину.
Али не, код нас ће се за пар дана јавити најнеуспјешнији у историји, да лијечи повријеђени его против волине и да подигне рејтинг у Звездаша, па ће онда и много Звездаши да скоче и да каже ма док се овај весић бори против Толета треба га подржати, шта нас брига за наше проблеме најбитније је да се овај склони јер нам во уствари прави проблеме, Весић и не би био неуспјешан да није било вола, прошли дерби за титулу изгубишмо и поред херосјке борбе због вола, а прошли би и Украјинце и узели 3 у Ивањици да није било вола итд итд.
Када уљудимо клуб утицај ће се природно повећати као и резултати, не треба пуно ни времена ни пара, нити зависи специјално од проблема са којима се клуб сусреће свакодневно.
Врста која изумире
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Константин »

бишоп wrote:Па добро ајде онда да тог "наркомана" пошаљемо у Црну реку, па нек се лечи уз помоћ Свевишњег када већ сам себи неће да помогне.
Не може, Свевишњи неће таквима помоћи. Мора помоћи породица и када заслуже и изборе се сви заједно за боље, онда ће и Бог помоћи.

Да су средили клуб, организацију, омладинску школу, направили план и за клуб и савез, одували би Толета до сада. Ту нам не треба ни пуно пара ни времена.
Овако, ваљаће се у блату једног свињца сви заједно.
Врста која изумире
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Константин »

Породица се труди да се наш џанки бави свакодневним пословима од којих живи на радост породице а не глупостима. За спољног непријатеља си увијек морао бити јак.
Али да не тривијализујемо даље симболику, одосмо предалеко. Волина је најстрашније прозвао Тончева, човјека којем је шеф исти као и Волини (макар и посредно), или исти као и Саши Антићу из наше управе, ладно је то урадио :roll:
9-10 мјесеци је сасвим довољно да се организујеш и да када нападаш нешто не будеш сличан оном што кудиш. Овако ћемо се уваљати у исто блато и максимум бити мало мање прљави.
Врста која изумире
User avatar
Bruce Wayne
Члан клуба
Posts: 206
Joined: Thu Jul 11, 2013 7:48 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Bruce Wayne »

Usr'o mu se Cova u zivot :lol:
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Goxy »

Клуб који дугује 40 милиона не може да почисти своје двориште пре него што се средина у којој борави не промени.

Не може породица да помогне наркоману ако он свакодневно борави у лошем друштву. Мораш га извући из лошег друштва, окружења. То је први корак ка опоравку.
-Бивши форумаш-
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by dacha od bosne »

Goxy wrote:Клуб који дугује 40 милиона не може да почисти своје двориште пре него што се средина у којој борави не промени.

Не може породица да помогне наркоману ако он свакодневно борави у лошем друштву. Мораш га извући из лошег друштва, окружења. То је први корак ка опоравку.
Ovdje se apsolutno slažem sa tobom. Koliko god mi moramo počistiti svoje dvorište, neminovno je da "porodica" takođe mora da bude zdrava da bi se to desilo.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by garnett »

Goxy wrote:Клуб који дугује 40 милиона не може да почисти своје двориште пре него што се средина у којој борави не промени.

Не може породица да помогне наркоману ако он свакодневно борави у лошем друштву. Мораш га извући из лошег друштва, окружења. То је први корак ка опоравку.
pre ce biti sada vec 70m, nego 40m :koka:
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by EmptyClip »

Може, ал тешко. Мисим колике су шансе да баш у Звезду улете неки квалитетни људи? А опет, и да се то деси, питај бога каква би све марва саботирала те људе споља.

Дакле - тешко.
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Goxy »

Имали смо ми добре људе у управи, легенде, али их је систем прогутао, односно окренуо и нас навијаче против њих. И такви су потрошени.

Говорим о Пиксију, Буњи, Робију...

Зато и не желим да рецимо Деки дође у клуб, јер ћемо и њега потрошити, а вероватно ће он бити најмање крив.
-Бивши форумаш-
Locked