Тренер и стручни штаб

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Велики Делија »

Пинтов ауторитет ће бити од пресудне важности, јер неко мора да стане сплаваторима на пут. Надам се чврстој брзој игри и дисциплини. Звезда мора да заигра фудбал, јер само тако ће се вратити енергија и публика на стадион.
dr.nele
Новајлија
Posts: 31
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:35 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by dr.nele »

nek nam je sa srecom sa novim trenerom,ne svidja mi se sto cujem da i on forsira jednog spica.Nama treba u ligi 2 spica ali eto vidjet cemo.E sad tek mogu da se radujem odlaskom prosle uprave za mene je tek danas bivsa uprava u stvari bivsa.Ja i dalje vjerujem u ovaj tim ima tu solidnih igraca ali katastrofalno slozenih u tim.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by carapan »

tsva wrote:
carapan wrote:Ljudi, ne zamerite na prvom postu i off-u, ali samo da vas sve pozdravim, i da mi je extra drago sto je ovaj forum napravljen..

Neka je srecno sa novim trenerom...

gde si bre saborac nema te k'o titule na Marakani



Da se vratimo na temu pitanjem da li ce Kadu biti prevodilac? To ce biti super slusati.
Evo me brate moj, jedva Vas pronadjoh..

Mislim da Sa Pinto, sto i rece Stojadin, treba da koliko-toliko konsoliduje ekipu do polusezone, da sa SD-om napravi plan prvo prodaje i eliminacije iz tima onog balansa koji nam nije potreban, i da nam se dovedu pojacanja tipa Garido... Posao mu nece biti lak, naravno, ali ocekujem pomak, jer posle onog cuda koje smo imali na klupi naravno da ce sve biti pomak, jer ono je brat bratu takva neznalica da je to vise strasno bilo..

Zelim da konacno igramo fudbal, i da konacno ne strepimo kada igramo protiv nekog Javora, Radnickog i ostale boranije u nasoj ligi..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by tsva »

Najvaznije je da vise ne budemo ravnopravni tj da se na terenu zna koji je tim Zvezda a koji nije. Rezultati kakvi budu - budu.

Pozelio sam da bude sretan i zadovoljan posle jedna Zvezdine utakmice. Zadnji put - Omonija na kipru. Bio sam svestan kakvog smo protivnika izbacili na najtezi moguci nacin u paklenim uslovima. bio sam ponosan na momke. Posle toga jedno veliko nista.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by musemic »

Ja se nadam da ce Sa iskoristiti kapitena na pravi nacin - da ga uvodi oko 70. minuta, ako imamo ubedljiv rezultat.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by carapan »

Za ova tri meseca, mora da se vidi neki pomak i ono sto novi trener zeli da pokaze na terenu.. Nisam bas dobro upucen, kakav stvara autoritet kod igraca i ne zelim vise da trener bude drugar sa istima, i da im dozvoljava pijancenja i bancenja...

Imace moju podrsku, naravno, ali bojim se kada bude video skup sa kojim treba da radi, da ce momentalno glava da ga zaboli. :nindza: . Stojadin je prihvatio svu odgovornost na njega, ako ne dao Bog krene nesto lose, i mislim da mu treba verovati, jer ako moze da zna Garida do juce nepoznatog momka, koji na dve utakmice vise pokaze nego ceo tim za jesenju polu-sezonu, onda itekako zna sta moze da ocekuje i od Sa Pinta.. Naravno, niko nije nepogresiv, ali ne verujem da bise tako kockao sa ugledom kluba..

Koliko nacuh prevodioc ce biti sin od Zorana Filipovica..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by naka »

Priželjkivao sam mladog trenera stranca iz zemlje koja gaji ofanzivni fudbal. To smo i dobili, naravno sa ogromnim zakašnjenjem.

O Pintu kao treneru ne znam ništa. Jedino što sam mogao da vidim to su njegovi rezultati sa Sportingom, koji mi se uopšte ne sviđaju. ogromna većina su pobede sa 1:0. Na prste jedne ruke se mogu nabrojati utakmice gde je palo više od dva gola. Druga stvar je nepznanica u smislu formacije. Da li se drži ovoga što je napomenuto (4-2-3-1) ili se prilagođava? Iskreno ja sam da se osnovna formacija menja samo u izuzetnim slučajevima. S tim u vezi sam zabrinut za pomenutu formaciju koja je ok, ali ako nemaš dobre bočne igrače i centarfora normalnog onda se ona pretvara u tešku formaciju koja ne može razbiti nijedan bunker.

Uz sve to ključno je ko će biti ta dva zadnja vezna koja moraju dati precizan pas, jer će u suprotnom Kasalica na primer morati da se vraća, pa da je smiruje pola sata, pa da pokuša da probije sa očajnom tehnikom 1 na tri. Dakle, može se desiti da napadamo 4 na 10. Onda je 1-0 uspeh, ali ja to ne želim da gledam.

Ipak, vrlo brzo će se sve videti. Kao što su se pitanja sama nametala kad su stojadin i Džaja seli u istu fotelju (sportskog sektora), kako će to funkcionisati i predvideli smo dobro, tako će se i ovde videti za mesec dana šta se može očekivati. Pre svega u pogledu eventualnih trulih kompromisa u smislu Da li Milijaš mora da igra? Da li je Mudri prva opcija u napadu? Ko će mu igrati levo? Prvi može da igra samo zadnjeg veznog a u ovom trenutnom odnosu on je 4 opcija? Drugi ne može biti temelj napada nego samo da uđe u poslednjih 20 minuta za eventualno bunarisanje (do čega se nadamo da neće doći). A za levo..e pa tu će se videti mogućnost za improvizaciju. Bez toga se ne može zamisliti život u Srbiji...

U svakom slučaju nek mu je i nek nam je sa srećom...
User avatar
Leteća Kaća
Новајлија
Posts: 16
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:15 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Leteća Kaća »

musemic wrote: Izgleda da Pinta ne zanima kinta... :ziveli:
ne bih ja tako olako donosio ovakve zakljucke. tek cemo da vidimo koliko ga ne zanima kinta kad bude trebao da se produzi ugovor po isteku ova tri meseca, i kad bude zacepio platu.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Тренер и стручни штаб

Post by dacha od bosne »

Leteća Kaća wrote:ne bih ja tako olako donosio ovakve zakljucke. tek cemo da vidimo koliko ga ne zanima kinta kad bude trebao da se produzi ugovor po isteku ova tri meseca, i kad bude zacepio platu.
Ja koliko sam skontao, ona je pristao na uslove koji se odnose i na sljedeću sezonu. Tako da čisto sumnjam da Stojadin nije već unaprijed dogovorio detalje s njim. A činjenica je i da se naprasno pojavio donator (ili više njih), koji garantuju kintu za Pintu :D
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Leteća Kaća
Новајлија
Posts: 16
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:15 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Leteća Kaća »

dacha od bosne wrote:Tako da čisto sumnjam da Stojadin nije već unaprijed dogovorio detalje s njim.
pa nije dogovorio unapred za Garida recimo, pa cemo na leto da se cudimo kad Hondurasani zacepe milion evra za njega ako se pokaze kod nas.

ja ne mogu da poverujem u tu pricu uopste. Pinto se dugo neckao, pre svega zbog novca, i onda na kraju, prema Stojadinovicevim recima, pristane za 220.000 uz uslov da za tri meseca mozemo da ga sutnemo ako nam se ne svidi ili da ga ostavimo ako nam se svidi, bez da se on tu ista pita. ma da, kako da ne.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Тренер и стручни штаб

Post by dacha od bosne »

Leteća Kaća wrote: pa nije dogovorio unapred za Garida recimo, pa cemo na leto da se cudimo kad Hondurasani zacepe milion evra za njega ako se pokaze kod nas.

ja ne mogu da poverujem u tu pricu uopste. Pinto se dugo neckao, pre svega zbog novca, i onda na kraju, prema Stojadinovicevim recima, pristane za 220.000 uz uslov da za tri meseca mozemo da ga sutnemo ako nam se ne svidi ili da ga ostavimo ako nam se svidi, bez da se on tu ista pita. ma da, kako da ne.
Manje nervoze oko toga...trebaće ti živaca za kasnije :D
Elem, nemoj vjerovati baš svemu što pročitaš u novinama, na portalima. Sumnjam da si baš toliko naivan da vjeruješ u sve što se objavi.
Opet, moguće je i to što ti kažeš, mada ja sam skoro siguran da Stojadin nije naivan i da sebi neće dozvoliti luksuz da ne zna na čemu je i da mu mogu zavrtati uši.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Leteća Kaća
Новајлија
Posts: 16
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:15 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Leteća Kaća »

dacha od bosne wrote: Manje nervoze oko toga...trebaće ti živaca za kasnije :D
Elem, nemoj vjerovati baš svemu što pročitaš u novinama, na portalima. Sumnjam da si baš toliko naivan da vjeruješ u sve što se objavi.
Opet, moguće je i to što ti kažeš, mada ja sam skoro siguran da Stojadin nije naivan i da će sebi dozvoliti luksuz da ne zna na čemu je i da mu mogu zavrtati uši.
pa ne, ja bas kazem da ne verujem ovome sto se prica po portalima :D jer je Stojadinovic rekao kako se samo mi pitamo oko Pinta, pa isto tako i oko Garida. pa kad ga pitaju koja je otkupna cena za Garida, on kaze: ''bice oko 200 - 300 hiljada''. ma bice, kad ga zacepe ovi posle. znaci da ipak nije unapred dogovorena cena, vec samo nacelno, sto nikako nije pravac kome bi zvezda trebalo da tezi sto se tice poslovanja.

isto i za Pinta. mnogo nelogicnosti. ispade prema Stojadinovicevim recima kao da smo kao real madrid, pa mozemo da uslovljavamo mlade trenera kako god hocemo, a u stvari smo zvezda od koje svi zele da se ograde raznim raskidnim klauzulama kako bi mogli da pobegnu ako im se ne svidi.

kazem, mozda gresim, ali je ta Stojadinoviceva prica oko Pinta mnogo sumnjiva, i ne bih se iznenadio ako ostanemo bez trenera kroz 3 meseca.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Тренер и стручни штаб

Post by dacha od bosne »

Tijago Mutinjo je pomoćnik Sa Pinta.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by carapan »

Da li se nesto vise zna kada dolazi Sa Pinto za Beograd?

Bilo bi fino danas da dodje, kako bi vec sutra bio sa ekipom na treningu upoznavanja.. Mislim da ce zbog nekih da se iskreno zapita, da li je i on nekada bio fudbaler...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Тренер и стручни штаб

Post by dacha od bosne »

carapan wrote:Da li se nesto vise zna kada dolazi Sa Pinto za Beograd?

Bilo bi fino danas da dodje, kako bi vec sutra bio sa ekipom na treningu upoznavanja.. Mislim da ce zbog nekih da se iskreno zapita, da li je i on nekada bio fudbaler...
Navodno bi trebao voditi trening u srijedu, što aludira da stiže danas.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked