Тренер и стручни штаб

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Leteća Kaća
Новајлија
Posts: 16
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:15 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Leteća Kaća »

Трапа wrote:
Иначе, Рикардо Пинто има лепе иницијале.
Rikardo SA Pinto. to ''SA'' mu je od Sale.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Beara_Vladimir »

Ne valja ovo ništa. Pinto izgleda, kao ni Robi, ne poznaje francusku školu.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Трапа »

Leteća Kaća wrote: Rikardo SA Pinto. to ''SA'' mu je od Sale.
Шта је то "Сале"?
User avatar
Leteća Kaća
Новајлија
Posts: 16
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:15 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Leteća Kaća »

Трапа wrote:
Leteća Kaća wrote: Rikardo SA Pinto. to ''SA'' mu je od Sale.
Шта је то "Сале"?
cirilicom ne znam sta je, ali na engleskom znaci ''prodaja/rasprodaja''. pozz
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by carapan »

Nekako osecam da konacno krece Zvezda da igra fudbal...

Ne samo sto je eto Sa Pinto dosao, vec to je covek koji je kao i Robi igrao fudbal, a nije sakupljao lopte oko stadiona, i imao cast da bude treniran od velikih imena.. Sto mi imamo bata-djora skolu za trenere, je nas problem, ali cim neko sa strane dodje, i trazi evropski model pristupa igri i treningu, mi imamo problem, jer dok nasi igraci ukapiraju sta se trazi, prodje voz... Zato smatram da je super sto je sada dosao, da ima vremena da sagleda situaciju oko igrackog kadra, da napravi plan prodaje i dolaska igraca na deficitarnim mestima, i da maximalno budemo spremni za Evropu i jesen koja sledi..

Prvi trening, video
http://youtu.be/corrqswP8Uo
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Трапа »

Leteća Kaća wrote: cirilicom ne znam sta je
То нико не зна нити препознаје нешто у томе, иако су се многи упињали да објасне како има велико значење, знање и перспективу. На крају су дигли руке... Вероватно ће у скоријој будућности сви заборавити да је постојао тај појам.
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by musemic »

Nego, jesu li proverili nedlezni ima li Rikardo licencu?
Mislim, nemojte da se zajebavamo...
User avatar
Leteća Kaća
Новајлија
Posts: 16
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:15 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Leteća Kaća »

musemic wrote:Nego, jesu li proverili nedlezni ima li Rikardo licencu?
Mislim, nemojte da se zajebavamo...
Pinto sigurno ima licencu, s obzirom da je vodio vec Sporting u evropskom takmicenju. pa pisalo se da je sa Gvardiolom polagao neke ispite.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Najdoski dr. Ilija »

[quote="musemic"]Nego, jesu li proverili nedlezni ima li Rikardo licencu?/quote]
Ili ce morati da trazi privremeni befel od Miloljuba "Ser Aleksa" Ostojica!
:smeh:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Ivan Vasev »

Najdoski dr. Ilija wrote:
musemic wrote:Nego, jesu li proverili nedlezni ima li Rikardo licencu?/quote]
Ili ce morati da trazi privremeni befel od Miloljuba "Ser Aleksa" Ostojica!
:smeh:
A tek kad mu Bata-Đora očita očenaš? Videće Pinto kako se igra užičko sitno!
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by carapan »

-Млад играч мора да има квалитет да би заслужио да игра. Млад је играч и од 35. година ако испуњава услове, а стар ако са 18. не ради. Сви форсирају младе играче због економских проблема. Не желим да то радим само да би се причало како убацујем младе играче, већ он мора да поседује и квалитет. Због тога ћу организовати већ у суботу тренинг утакмицу против омладинаца како бих могао да упознам и играче који су првом тиму као и младе којима сад на 11 бодова минуса треба дати праву шансу.
Пинто наводи да ће пружити шансу суспендованим штоперима и да су сви једнаки.

- Упознат сам са ситуацијом и једног и другог играча. Рачунам и на њих као и на остале. Ко се докаже он ће играти. Јовановића нисам видео на тренингу јер је са репрезентацијом.
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by tsva »

Nije valjda da cemo prestati da nabijamo loptu "preko dzamije"? Steta, ja se tek navikao. :nindza:

Inace treba spustiti ocekivanja jer covek pre svega nije madjionicar a i da jeste, dzaba mu. Treba nam strpljenje pre svega. Resetovanje loseg u dobro je tezak put koji traje godinama za razliku od obrnutog procesa koji traje jedan trening u vrh glave
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Leteća Kaća
Новајлија
Posts: 16
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:15 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Leteća Kaća »

ne treba ocekivati nesto bog zna sta u narednim mecevima, ali mene najvise interesuje kako ce izgledati sastav. ko ce mu igrati u zadnjoj liniji - da li ce mladenovic biti na beku, da li ce vratiti alkoholicara, da li ce mu mikic igrati desno... takodje da vidimo da li ce Milijas biti uvek u prvih 11, Mudrinski isto...
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by tsva »

"da se zahtevaju tim i kvalitet Crvene zvezde, da igrači nemaju čega da se plaše i da lopta treba da bude u njihovim nogama".
ne da treba nego mora

sad bih mogao da pomenem prethodnog trenera ali to je neizvodivo bez poduzeg bana
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by naka »

U prolasku pored stadiona nisam izdržao pa sam parkirao auto i odgledao 5 minuta pa da podelim utiske.

definitivno je čovek autoritet. Prisustvovao sam tom igranju u krugu tačnije 30x30m gde je tražio maksimum dva kontakta. Priča na engleskom, svi klimaju glavom al slabo razumeju. Jbga francuska škola. Posle minut zaustavlja i viče "šta je sa vama? dal ste normalni (ja dodajem jer je preteće zvučao) zašto ne pričate na terenu? Niko da kaže daj, leđa, pazi..hoću da govorite jedni drugima. Onda su počeli da se deru i šta treba i šta ne treba, ali je izgledalo žustrije. Naravno pogodite ko je prvi opomenut za nedozvoljena tri kontakta. Jednom imate pravo.

Da skratim. Sa autoritetom neće biti problema jer mi je prvi utisak da radi baš kako treba. Pričam psihološki. Objašnjava mirno, zagrli jednog našeg klinca, našali se a kad drekne onda..." baš kako treba.

naravno da i stole ima više autoriteta od donatora omladinskoj školi sa našim parama ali ovde će iskorak biti vidljiv. Samo da ne bude trulih kompromisa. Ko je rekao Milijaš? Nešto mi je danas tužan bio. Otišao drugar.

5 minuta. toliko od mene.
Locked